Soutěž spočívá v tom, že OFS Chrudim bude dle Zápisů o utkání sledovat střelce a brankáře a vést pravidelné pořadí, a na konci fotbalové sezony vyhlásí vítěze. Těm výše zmíněná firma Tomas sport předá poukaz na kopačky a brankářské rukavice s výběrem u této firmy.

A jaké je prozatímní pořadí po třech odehraných kolech? Ve střelcích vede Lukáš Merkl ze Skutče (7 vstřelených branek) před Lukášem Dostálem (Stolany) a Zdeňkem Fantlem (Kočí) se šesti góly. O čtvrté až páté místo se doposud dělí František Spilka (Hrochův Týnec) s Miloslavem Jiráskem (5 branek), na 6. až 11. místě pak jsou čtyřgóloví Roman Kučera (Vítanov), Rostislav Macháček (Prachovice), Jan Vácha (Stolany), Patrik Černohorský (Luže B) a Marek Forman s Jiřím Spěvákem z Ronova B.

Ve vychytaných nulách vede Leoš Kaplan (Hrochův Týnec), který ještě ve třech zápasech neinkasoval. O druhé místo se s dvěma čistými konty dělí Milan Kudyn (Tuněchody A), Tomáš Pospíšil (Bořice) a Jiří Kosař (Kameničky B). Jednu nulu doposud vychytalo 14 gólmanů. (rp)