Dařilo se i dalšímu našemu účastníkovi krajského přeboru z Hlinska, který porazil Chotěboř.

FC Chotěboř – FC Hlinsko 2:4 (0:1)

Sestava Hlinska: Kopecký - Vymetal, Vukliševič, Zach, D. Pelikán – Mayer, m. Pelikán, J. Nevole, A. Cach – Hlouš, Tulach (Chmelík, M. Nevole, Šmatlán).

Další příprava s mužstvem KP Vysočiny probíhala za silného větru,což komplikovalo kontrolu míče. Hlinečtí se s tím vyrovnávali o něco lépe a výsledkem byly čtyři góly v síti chotěbořského brankáře. Zvláště důraz a rychlost útočníka Tulacha dělala domácím značné potíže.

Litomyšl – Slatiňany 2:5 (1:3)

Branky: Slováček 2, Beneš, Beran, Kopecký. Sestava Spartaku Slatiňany: Opočenský – Beneš, Chvojka, Málek, Kudrnka – Pokorný, Trňák, Beran, Vodrážka, Koblasa – Kopecký (Koudelka, Slováček, Myška ml., Morávek, Mihulka, Sotona).

„Spartakovci" se v utkání s účastníkem 1. A třídy (který v minulé sezoně sestoupil z krajského přeboru) museli obejít bez Žďánského, Vladyky, Hudce a Mikana. Přesto začali aktivně a ve 12. minutě se ujali vedení. Domácí ještě našli odpověď, když se po autovém vhazování dostal míč na malém vápně k volnému hráči domácích.I hosté ale využili rychlého rozehrání autu a Beran sám před brankářem nezaváhal – 1:2. Ve 31. minutě vybojoval střelec druhé slatiňanské branky Beran zdánlivě ztracený míč u brankové čáry ve vápně domácích, předložil Kopeckému a hosté vedli 1:3. Domácí se mohli vrátit do hry v úvodu druhé půle, kdy Beneš hlavičkou nešťastně namazal hostujícímu útočníkovi, který snížil na 2:3. Závěr zápasu brankově lépe vyšel Slatiňanským. A minimálně gólová pojistka stála za to.

Mihulka vyslal z hloubi pole svůj typický dlouhý pas na Beneše, ten přihrál Trňákovi, jenž přiťukl těsně za velkým vápnem Slováčkovi a ten zakroutil svůj střelecký pokus pravačkou z osmnácti metrů přesně k levé tyči – 2:4. V 85.minutě opět Mihulka našel Kopeckého, který přihrál na druhou branku Slováčkovi – 2:5. „Třetí přátelský zápas a třetí výhra. Snad nám to vydrží až do jarních mistráků,respektive i při nich," přál si po utkání sekretář Spartaku Slatiňany Jaromír Hanuš.

Tatran Ždírec nad Doubravou B – FK Junior Skuteč 0:5 (0:0)

Branky: Sysel 2, Urban, Polanský a Janeček. Sestava Skutče: Flídr – Cink, Koliska, Vít, Odehnal – Janeček, Horáček, Talácko, Rosůlek – Šmaha, Brokl (Kovář, Vamberský, Vočadlo, Urban, Sysel a Polanský).

Na druhý přípravný zápas měl trenér účastníka okresního přeboru Horáček k dispozici už 17 fotbalistů. I při absenci několika klíčových skutečských hráčů, dokázal soupeř (vedoucí tým OP Havlíčkův Brod) držet krok pouze první poločas, pak začal postupně inkasovat, až se konečný výsledek zastavil na „lichotivém" 0:5