Slatiňany – Staré Ransko 4:1.

Branky vítězů: Dostál 2 (1 z pen.), Myška, Kovařík.

Spartak začal tradičně náporem. Už ve 2. minutě nákop Opavského našel rozběhnutého Myšku, ten šel sám na bránu,ale trefil jen vybíhajícího gólmana. V 5. minutě prudce vypálil po dobré kombinační akci našich hráčů z 23 metrů Hanuš a hostující gólman zlikvidoval jeho pokus k pravé tyči s velkými obtížemi. Ve 12. minutě se povedla další hezká kombinační akce, na jejímž konci centr Tesaře našel přesně hlavu Myšky na malém vápně, ale jeho prudkou hlavičku mířící do šibenice zázračně vytáhl hostující gólman.

V 18. minutě poprvé uhodilo. Trestný kop Dostála z levé strany zblokovali beci hostí uvnitř velkého vápna jen na Myšku, který se dobře zorientoval a přesnou ranou z 6 metrů k levé tyči otevřel skóre – 1:0. Těsně před přestávkou se do míče opřel Hanuš a jeho pohotová rána z 23 metrů zazvonila o pravou tyč soupeřovy svatyně. V 53. minutě však přišla nečekaná sprcha.

Trestný kop hostí se v našem vápně odrazil v chumlu k hráči Ranska a ten z 10 metrů prostřelil Švadlenku – 1:1. Spartak strhl vedení na svou stranu opět již za čtyři minuty. Ve vápně byl faulován Hanuš a nařízen penaltu proměnil střelou od tyče do sítě Dostál – 2:1.

Po hodině hry Dostál z trestného kopu trefil vzdálenější tyč, od ní se odrazil míč do beka hostí a byl z toho „vlastenec“ – 3:1. V 87. minutě poslal Myška přesný pas na rozběhnutého Kovaříka, ten si před vápnem obhodil vybíhajícího brankáře a následně umístil míč do prázdné brány – 4:1.

Sestava Spartaku: Borek (46. Švadlenka) – Tesař, Jeřábek, Moravec, Kovařík – Zdražil, Hanuš, Opavský, Jonáš (60. Šulc) – Dostál, Myška (46. Hlušička).