Máte za sebou vítězný šlágr kola s Miřeticemi, ve které jste jako první dokázali soupeře porazit. Co nakonec rozhodlo?

Před utkáním jsme věděli, že nás čeká nejtěžší utkání v sezóně. Jediné, o co nám šlo bylo porazit doteď neporazitelné Miřetice, a to se nám díky skvělému výkonu podařilo. V utkání rozhodla produktivita a přesné střelecké pokusy. Také bych pochválil domácího brankáře Dostála, který chytil v 86. minutě penaltu, čímž jsme se v utkání nedostali pod tlak.

Dá se říct, že to byl váš nejlepší výkon v sezoně? Vyšlo to ideálně?

Ano, byl to náš nejlepší zápas v sezóně, jelikož jsme po třech zápasech nezískali plný zisk bodů. Jak říkám, byla jasná motivace poprvé porazit Miřetice.

Navíc pro vás to byla první jarní výhra. Co se na začátku jara zadrhlo?

První výhra a hned proti neporazitelným Miřeticím. Důvodem byla špatná příprava, kdy jsme neodehráli žádné přatelské utkání a pouhé tréninky nestačily. Na začátku jara se nám nedařila hrát naše hra, kterou hrajeme každé utkání.

Michal Zvolánek si vystřílel v rezervním týmu Chrudimi druholigovou šanci.
Zranění jsem hodil za hlavu a plním si dětský sny, říká Zvolánek

Je už nyní krize definitivně zažehnána?

Doufáme, že teď navážeme na výkon proti Miřeticím a příští kolo snad porazíme třetí Dřenice, které nám dupou na záda.

Jaké jsou vlastně výhledově cíle fotbalu v Kočí? Nekoukáte po krajských soutěží?

Momentálně máme cíl udržet druhé místo. Příští sezónu bychom chtěli přivést mladé kluky, abychom to v Kočí omladili. Po kraji momentálně nekoukáme, jelikož v této sezóně už to na 99% nezvládneme. Příští sezónu se uvidí, kdo ví.

V příštím kole jedete do Dřenic. Bude to další klíčový zápas? Co vás tam čeká?

Klíčový úplně asi ne. Jsme smířený s tím, že postup přenecháme Miřeticím. Samozřejmě chceme každého soupeře porazit, ale s Dřenicema to je vždy gólové utkání. V utkání rozhodne koncovka.