Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Špici úvodního kola Tip ligy čtenářů ovládla rodina Hanušových ze Slatiňan

Chrudim - O víkendu se rozběhlo premiérové kolo naší tradiční soutěže Tip liga čtenářů Chrudimského deníku. Nejlépe si v něm vedlo čtrnáct hráčů, kteří uhodli sedm výsledků.

21.8.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Vzhledem k tomu, že padlo neobvykle hodně gólů (celkem 46), zvítězil zásluhou nejbližší Supertrefy (39 gólů) PAVEL HANUŠ ze Slatiňan, ale velmi dobře si vedli i další dva tipující z jeho rodiny. Vítězi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen.

1. místo

CR0134 Romana Brožková, Kameničky 11 11

CR0116 Roman Hanuš, Slatiňany 11 11

CR0117 Pavel Hanuš, Slatiňany 11 11

CR0120 Hana Hanušová, Slatiňany 11 11

CR0043 Martin Horník, Bítovany 11 11

CR0140 Míra Kučera, Svratouch 11 11

CR0144 Eva Kynclová, Krouna 11 11

CR0074 Radek Pecina, Chrudim 11 11

CR0139 Jiří Rejda, Svratouch 11 11

CR0091 Marie Stará, Bítovany 11 11

CR0128 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 11

CR0142 Romana Vyoralová, Svratouch 11 11

CR0143 Míša Vyoralová, Svratouch 11 11

CR0042 Petr Záplata, Ctětínek 11 11

15. místo

CR0106 Ivana Barešová, Ctětínek 8 8

CR0118 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 8

CR0152 Pavel Hromádko, Krouna 8 8

CR0075 Jitka Jelínková, Čankovice 8 8

CR0014 Martin Jirmásek, Otradov 8 8

CR0015 Olga Jirmásková, Otradov 8 8

CR0113 Josef Lampárek, Martinice 8 8

CR0069 Michal Pešava, Chrudim 8 8

CR0068 Martin Pešava, Chrudim 8 8

CR0004 Josef Sedlák, Chrudim 8 8

CR0032 Eva Sotonová, Žumberk 8 8

CR0052 Mirek Svoboda, Svídnice 8 8

CR0028 Josef Štursa, Zaječice 8 8

CR0046 Deniska Tesárková, Tuněchody 8 8

29. místo

CR0151 Lucie Bukáčková, Krouna 5 5

CR0083 Bohuslav Bulva, Bělá 5 5

CR0112 Pavel Bureš, Předhradí 5 5

CR0005 Mirek Buřič, Chrudim 5 5

CR0062 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 5

CR0021 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 5

CR0119 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 5

CR0011 Hana Honzáková, Lozice 5 5

CR0066 Lenka Horáková, Svídnice 5 5

CR0055 Petr Chutic, Tuněchody 5 5

CR0138 Vladimír Jehlička, Filipov 5 5

CR0130 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 5

CR0017 David Krčil, Skuteč 5 5

CR0063 Petr Lichtenberg, Chrudim IV 5 5

CR0018 Zdeněk Marek, Proseč 5 5

CR0125 Jaroslav Marek, Proseč 5 5

CR0097 Jana Mihulková, Chrudim III 5 5

CR0051 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 5

CR0040 Vladislav Novotný, Třibřichy 5 5

CR0081 Jaromír Patočka, Bělá 5 5

CR0123 Jaromír Patočka ml., Bělá 5 5

CR0070 Josef Pešava, Chrudim III 5 5

CR0135 Josef Písař, Kameničky 5 5

CR0153 Milan Plachý, Dolní Holetín 5 5

CR0065 Marián Polášek, Chrudim III 5 5

CR0136 Miroslav Rys, Kameničky 5 5

CR0029 Ladislav Synek, Pardubice 5 5

CR0012 Jan Šár, Chrast 5 5

CR0013 Vladislava Šárová, Chrast 5 5

CR0035 Denisa Táborská, Slatiňany 5 5

CR0045 Robert Tesárek, Tuněchody 5 5

CR0044 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 5

CR0145 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 5

CR0131 Ladislav Uchytil, Blatno 5 5

CR0132 Bohuslava Uchytilová, Blatno 5 5

64. místo

CR0039 Karel Albert, Třibřichy 2 2

CR0115 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 2

CR0078 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 2

CR0084 Jaroslav Brůna, Bělá 2 2

CR0085 Jaroslav Brůna ml., Bělá 2 2

CR0150 Petr Bukáček, Krouna 2 2

CR0001 Pavel Drahý, Chrudim III 2 2

CR0111 Turbo Dýzl, Zbyhněvice 2 2

CR0071 Ladislav Fabián, Chrudim 2 2

CR0022 Josef Fuksa, Tuněchody 2 2

CR0020 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 2

CR0127 David Holec, Hlinsko 2 2

CR0010 Miroslav Honzák, Lozice 2 2

CR0060 Zdenda Horník, Bítovany 2 2

CR0108 Petr Horník, Kočí 2 2

CR0024 Květa Hromádková, Zaječice 2 2

CR0016 Josef Jirmásek, Otradov 2 2

CR0073 Antonín Kavala, Chrudim 2 2

CR0141 Jana Kučerová, Svratouch 2 2

CR0002 Josef Kvapil, Chrudim IV 2 2

CR0124 Martin Marek, Proseč 2 2

CR0019 Martin Mašata, Tuněchody 2 2

CR0096 David Mihulka, Chrudim III 2 2

CR0050 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 2 2

CR0003 Vladimír Pavlík, Chrudim 2 2

CR0006 Jan Petr, H. Městec 2 2

CR0061 Jan Polášek, Chrudim 2 2

CR0107 Kája Remeš, Pardubice 2 2

CR0086 Mirek Roztočil, Svídnice 2 2

CR0093 Matyáš Solnička, Srní 2 2

CR0031 Lenka Sotonová, Žumberk 2 2

CR0090 Marie Stará, Zaječice 2 2

CR0092 Jiří Starý, Bítovany 2 2

CR0059 Josef Svoboda, Slatiňany 2 2

CR0057 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 2

CR0058 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 2

CR0146 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 2

CR0080 Libor Tuček, Bělá 2 2

CR0038 Karel Tůma, Chrudim III 2 2

CR0007 Pavel Urválek, Chrudim III 2 2

CR0067 Pavel Váňa, Slatiňany 2 2

105. místo

CR0105 Oldřich Bleša, Chrudim III -1 -1

CR0133 Monika Borovcová, Kameničky -1 -1

CR0095 Aleš Emr, Chrudim -1 -1

CR0114 Jiří Frank, Trstěnice -1 -1

CR0023 René Hromádko, Zaječice -1 -1

CR0147 Jiří Hromádko, Krouna -1 -1

CR0026 Jan Hromádko, Chrast -1 -1

CR0149 Iva Hromádková, Krouna -1 -1

CR0148 Alena Hromádková, Krouna -1 -1

CR0077 Josef Jelínek, Čankovice -1 -1

CR0076 František Jelínek, Čankovice -1 -1

CR0008 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 -1

CR0110 Tomáš Marný, Pardubice -1 -1

CR0098 Jaromír Mihulka, Chrudim III -1 -1

CR0049 Jiří Motyčka st., Mladoňovice -1 -1

CR0072 Jaroslav Mudroch, Lukavice -1 -1

CR0048 Gabriela Nováková, Stolany -1 -1

CR0104 Dagmar Rulíková, Kovářov -1 -1

CR0082 Vladimír Schuster, Zaječice -1 -1

CR0094 Martin Solnička, Srní -1 -1

CR0087 Lenka Solničková, Srní -1 -1

CR0089 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 -1

CR0056 Jiří Svoboda, Chrudim III -1 -1

CR0079 Jan Sychra, Bělá -1 -1

CR0047 Patrik Tesárek, Tuněchody -1 -1

CR0154 Karel Tomšík, Hlinsko -1 -1

131. místo

CR0109 John Abruskovič, Pardubice -4 -4

CR0121 Pavel Barvíř, Zlín -4 -4

CR0101 Zbyněk Buřval, Stolany -4 -4

CR0053 Luboš Fišer, Tuněchody -4 -4

CR0054 Jana Fišerová, Tuněchody -4 -4

CR0025 Jan Hromádko, Zaječice -4 -4

CR0027 Eva Hromádková, Chrast -4 -4

CR0103 Tomáš Klůc, Chrast -4 -4

CR0036 Olga Moravcová, Slatiňany -4 -4

CR0037 Miloš Moravec, Slatiňany -4 -4

CR0099 Hana Niklová, Liboměřice -4 -4

CR0102 Zdena Petrová, Bojanov -4 -4

CR0137 Josef Písař ml., Kameničky -4 -4

CR0064 Jan Polášek st., Chrudim III -4 -4

CR0122 Tereza Roubínková, Skalica -4 -4

CR0030 Zdeněk Sotona, Žumberk -4 -4

CR0088 Ladislav Starý, Zaječice -4 -4

CR0129 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 -4

CR0034 Kateřina Táborská, Slatiňany -4 -4

CR0100 Jiří Vrzáček, Hoješín -4 -4

CR0041 Klára Záplatová, Ctětínek -4 -4

152. místo

CR0009 Antonín Hradec, H. Městec -7 -7

CR0126 František Starý, Hlinsko -7 -7

154. místo

CR0033 Eva Kacafírková, Kočí -10 -10

Autor: Redakce

21.8.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Interiér slatiňanské Švýcárny.

Švýcárna se těší velkému zájmu návštěvníků

Keltský skanzen v Nasavrkách

Nasavrčtí Bójové oslavili patnáctiny

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.

Místo vrátnice se bude volit v základní škole

Luže – Tři změny ve volebních okrscích hlásí pracovníci městského úřadu v Luži.

VÍME PRVNÍ

Vražda v Krasíkově. Zřejmě kvůli neshodám a alkoholu

Krasíkov - K vraždě asi 45letého muže z Třebařova došlo v sobotu v obci Krasíkov na Orlickoústecku. Na svědomí ji má podle dostupných informací jeho partnerka M. K. Muže zabila při hádce.

ON-LINE: Simeon Karamazov dnes odpovídal na vaše dotazy

Chrudim - Vysokoškolský učitel, poslanec a lídr krajské kandidátky ODS pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Simeon Karamazov dnes od 10 hodin odpovídal čtenářům Deníku v on-line rozhovoru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení