DOROST

Česká liga U17

Varnsdorf – Chrudim 1:1 (PK 6:5), branka: Doležal

Česká liga U16

Varnsdorf – Chrudim 1:2, branky: Bakeš, Skoumal

Krajský přebor U19

Hlinsko – Svídnice/Slat. 3:4, branky: Klika 2, Fuxa (vl.) – Slavík 2, Sotona, Myška

Heřmanův Městec – Lanškroun 2:2 (PK 4:5), góly: Kápička, V. Pilný

Svitavy B – Třemošnice 1:1 (PK 6:5), branka: Šťastný

1.A třída

Pardubičky B – Svratouch 5:2, branky: Spilko, Bureš

Kameničky – Luže 0:2, branky: Chromek, Bureš

Vítanov – Sezemice 2:3, branky: Myška (pen.), Dvořák

Moravany/Chroust. – Mířetice 1:0, branka: Gábor

Paramo Pce – Pros./Holet 1:3, branky: Vacek, V. Vomáčka (pen.), Spilko

Okresní přebor

Dřenice – Rosice/H. Týnec 1:6 Branky: Poslíšil (pen.) – Braciník 2, Farkaš 2, Sobotka, Čejka

Nasav./Ctetín – Zaječice 6:1, branky: Paulus 2, Starý, Meduna, Vomáčka, Novák – Rohlík

ŽÁCI

Česká liga U15

MFK Chrudim – Varnsdorf 2:2 (PK 9:8) Góly: Holub, Holeček

Česká liga U14

MFK Chrudim – Varnsdorf 2:2 (PK 2:4), branky: Gerhart, Biben

Krajský přebor - starší žáci

Svitavy – Hlinsko 7:3, za hosty: Eliáš, Novotný, Kastner

Ústí n/O. – Slatiňany 2:2 (2:4), góly: Pytlík, Machač

Lipchavy – Prosetín 3:1, branka: Vařejčko

Litomyšl – Heřmanův Městec 1:2, branky: Voženílek 2

Třemošnice – Heřmanův Městec 0:5, branky: Pilný 3, Feneš, Voženílek

Krajský přebor - mladší žáci

Svitavy – Hlinsko 3:6, góly: Šmahel 4, Sedláček 2

Ústí n/O. – Slatiňany 20:1, branka: Křivský

Lipchavy – Prosetín 0:3, branky: Fišer, Příhoda, Veverka

Litomyšl – H. Městec 2:0

Třemošnice – H. Městec 13:2, branky: Jeřábek 4, Oswald 3, Dočekal 3, Míšek, Kružíková (pen.), Tlustý – Jirousek, Turina

Okresní přebor - starší žáci

Zaječ./Chrast – T. Kamen./H. Brad. 5:0, branky: Šprongl 3, Kubelka, Linhart

Vítanov/Kameničky – Ctetín/Nasavrky 6:0, branky: Vodička 3, Jehlička 2, Schynagl

Proseč – Svratouch 1:5, branky: Síla – Laštůvka 2x, Stodola 2, Gregor

Okresní přebor - mladší žáci

Prachovice/Třemoš. B – Orel 4:1, branky: Dunka, Vondrášek, Ouřecký, Červeňák – Flídr

Rosice/H. Týnec – Svrat. 2:2, branky: Horvát 2 – Kopřiva, Bureš

Nasavrky/Ctětín – Luže 5:0, branky: Losenický 3, Pecina, Vosáhlo

Chrast/Zaječice – Stolany 6:1, branky: Dalecký 3, Jánský, Dobrkovský, Slanař – Nosek

Ronov – Hlinsko B 0:4, branky: Pešek 3, Novák