SK Chrudim – FC Nový Hradec Králové 0:0.

Na přírodní trávě přivítal domácí celek tým z Královéhradeckého kraje. Oběma mužstvům již vrcholí příprava, a tak se hrálo velmi pohledné utkání. Soupeř byl fotbalovější, ale domácí si vypracovali jasnější gólové příležitosti. V první šanci se ocitl domácí Michalec, ale těsně minul branku. Soupeř přebíral iniciativu, ale jen po šestnáctku.

Ve druhé půli mohli domácí strhnout vedení na svoji stranu, ale ani trestňák Lištvána, na který si nabíhal Beneš a Dvořáček, za zády hradeckého gólmana neskončil. Utkání tak skončilo bezbrankovou plichtou.

SK Chrudim: Kramařík – Dvořáček, Lankaš, Šebek, Štursa – Hýsek, Kuchta, Beneš, Tejnecký – Michalec, Lištván (Motyčka, Jonáš, Nevečeřel, Harenčák, Michal Pudil).

Martin Škrha, předseda SK Chrudim: „Sehráli jsme solidní přípravné utkání s kvalitním soupeřem. Kladně můžeme hodnotit, že jsme ve druhém zápase po sobě udrželi čisté konto. Již se těšíme na jarní premiéru KP s se Žamberkem, v sobotu od 15 hodin. Tímto zvu všechny naše fanoušky, aby nás přišli povzbudit.“

Hlinsko – Ždírec 3:1 (1:0).

Branky vítězů: Jůn, M. Bouška, Slavík.

Na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou to byla pro Hlinecké kvalitní generálka před mistrovskými zápasy v sestavě blížící se optimálnímu složení. Již v 8. minutě po přesném centru Tomáše Boušky otevřel Jůn hlavou skóre. Soupeř ve 32. minutě neproměnili pokutový kop.

V 50. minutě krásnou kombinační akci zakončil Michal Bouška druhou brankou. V 72. minutě Ždírec snížil z trestného kopu na 2:1. Poslední slovo měli ale fotbalisté Hlinska. V 85. minutě Slavík korunoval výbornou kombinaci – 3:1.

Hlinsko: Žejdlík – Urubčík, Jůn, Holubec, M. Bouška, Holec, Novák, Marek, Cepl, Slováček, T. Bouška (Slavík, Šulc, Hrubý, Charouz, Kopecký).

Herálec – Hlinsko B 3:8 (1:3).

Branky vítězů: Zavřel 3, Boquaj 2, Krbálek, Pešek, Charous.

Zimní turnaj AFK

Hrochův Týnec - Proseč 1:0 (1:0).
Branka Unger. Ve vyrovnaném utkání měli Hrochovotýnečtí více šancí, ale proměnili jenom jednu. H. Týnec: Kaplan (Zrůst) - Friček, Blajda, Horáček, Sládek, Unger, J. Douda, V. Douda, Rabas, Kubeš, Huňáček (Chaloupecký, Kadeřábek, Hůlka, Židek). Proseč - Lédl (J. Lampárek, Uher) - Kunhart, Jiří Marek, Vobejda, Halouska (Pospíšil) - Volf, Kysilko, M. Marek, Novotný - D. Lampárek (Hromádko), Kiričenko.

Jeřišno – Ronov 3:2 (za hosty J. Žítek a Staněk). .