Divize: starší – FK Pěnčín-Turnov – AFK 1:3 (0:3) st. Rozhodčí: Kříž – Liberec. Branky: Kopecký 2, Čechlovský. Sestava: Vostradovský – Tichý, Dvořáček, Radouš, Merkl – Pokorný, Vodrážka, Beneš, Malinský – Čechlovský, Kopecký, (Půlpán, Jenka, Trňák). Našim dorostenců vyšel úvod utkání a již ve 20minutě jsme vedli 3:0 a to v 5min. nám neuznali branku pro ofsajd.V prvním poločase převaha a zasloužené vedení.V poslední minutě prvního poločasu vyloučen domácím brankář. Druhý poločas převaha našich hráčů, ale bez konečného efektu, i když nám nebyly uznány dvě branky pro údajné ofsajdy. Domácí korigovali po rohovém kopu. Vítězství zasloužené!!
FK Pěnčín-Turnov – AFK 2:1 (2:1) ml. Branka: Svoboda. Sestava: Marek – Mervart , Bleha, Kříž ,Drahoš, – Svoboda, Vávra, Lacman, Valda– Korbel, Nägele (Zita, Andrle). V utkání, kde byl AFK lepší v poli, rozhodly chyby a důrazné zakončení domácích. Ve druhém poločase si naši vytvořili tlak a šance, které bohužel neproměnili.

Krajský přebor dorostů AFK Chrudim: AFK Chrudim“B“ – FK Vysoké Mýto 1:1 (1:0) st. Branka: Hostinský. Sestava: Richter – Machač, Havránek, Drahoš, Neubauer,–, Trňák, Hlavatý, Svatoš, Půlpán – Hostinský, Jenka, (Chmelík, Dobrovolný). Převaha domácího mužstva po celé utkání, ale střelecky vyjádřena jen jedinou brankou, hosté ve druhém poločase po ojedinělém protiútoku ze standardní situace po chybě vyrovnali.Závěrečný nápor však kýženou branku nepřinesl.

AFK Chrudim“B“ – FK Vysoké Mýto 3:1 (0:1) ml. Branky: Štěpán, Řezníček, Vaculka. Sestava: Lampárek – Havránek, Čechlovský, Valko, Zita – Langr, Groulík, Rosůlek, Pešek – Řezníček, Štěpán, (Malík, Marek, Pár, Vaculka, Hrstka, Žatecký). Proti houževnatě bránícímu soupeři jsme se v 1.poločase těžko prosazovali.Naopak to byli hosté, kteří se po naší chybě a brejku ujali vedení.Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek, což se brzo povedlo a další šance zůstaly nevyužity. Vítězství zasloužené!