Stolanští fotbalisté se sice v této konkurenci na obou úrovních jen velmi těžko prosazovali, ale pravodu je, že byly oba týmy složeny z mladších hráčů, kteří především sbírali cenné zkušenosti. Přesto sehráli fotbalisté ze Stolan až na výjimky se soupeři vyrovnané partie a nevzdali se ani jediného bodu bez boje. Největší překážkou lepších výsledků byla především malá střelecká produktivita obou mužstev. Prosadili se jen Kučera, Machač a Malovaný.Vliv na výkony měly i problémy, které potkaly mužstvo na cestě do Györu a nedostatek spánku před prvními zápasy, který negativně dopadl především na hráče skupiny U–11.

Výsledky U-15: Stolany – Zenit Čáslav 0-3, - Györujfalu (Maď.) 2-2 (oba Kučera), - Oberwinterthur (Šv.) 0-7, - SK Moravské Budějovice 0-1. O umístění: SK Holice 0-5, - TJ Val.Meziříčí 0-1.

Výsledky U-11: Stolany – SK Střešovice 1-1 ( Machač), - Integral DAC (Maď.) 0-4, - KS Cukrownia Konin (Pol.) 0-1. O umístění: SK Židenice 1-1 (Malovaný) a 0-1.

Sestava U-15: Chomín, A. Hrdina, T. Hrdina, Sedláček, Drašner, Kučera, Ješina, Chvojka, Samek, Uhlíř, Štursa, Rak, Buřval, Nevšímal, Wasserbauer.

Sestava U-11: Janda, Malovaný, Pejcha, Steiner, Ždímal, Machač, Skokan, Jirásek, Cimbál, Faško, Hroch, Janoušek, Dvořák, Valenta.

Cesta do Maďarska nebyla pro hráče jen výletem za fotbalem. Užili si i zábavy v podobě návštěvy termálního koupaliště nebo zastávky u přehrady v Gabčíkovu.

Nehledě na výsledky hodnotí účast na turnaji a předvedený bojovný výkon ve Stolanech pozitivně a už přemýšlí, kam vyrazí sbírat fotbalové zkušenosti a získávat nové zážitky příští rok.