Stolany Luže 3:6 (0:4). Branky: J. Motyčka 2, Bakeš Brychnáč, Kopecký, Horák, Tesař, M. Kapitola, Šavelka. Stolany: Richter Starý, Novotný, Smetánka, Vávra Jenka, P. Motyčka, Frýbl, Ždímal J. Motyčka, Bakeš (Rak, Smysl, Forman). Luže: Vrbka Tichý, Kopecký, Pikhart, Horák Roubínek, M. Kapitola, Tesař, Martin Pudil Brychnáč, Šavelka. Zdeněk Motyčka, vedoucí mužstva Stolan: „Byla to dobrá příprava, naše porážka je příliš krutá vzhledem k tomu, že jsme neproměňovali šance. Naopak soupeř byl v koncovce produktivnější."

Bítovany Slatiňany 6:0 (1:0). Bohužel zprávu máme pouze od hostí. Jejich sestava: Borek (Švadlenka) J. Hlušička, Bř. Jeřábek, Kudyn, Melichar Vaculka, Trňák, Hanuš, Kopert Ficek, Koblasa (Dvořák, M. Hlušička, Kudrnka). V I. půli šlo o vyrovnanou partii, velký rozdíl byl jen ve hře útoků. Po změně stran vyhořela i obrana Slatiňan, takže se hrálo již jen dle domácích not.

Prosetín MFK Chrudim C 1:3 (1:0). Branky: Vodvárka Luptovský, Michalec, Kabrhel. Sestava vítězů: Zjevík Tlapák, Zita, Zeman, Hrstka, Hlavatý, O. Merkl, M. Holub, Liptovský, Michalec, Harenčák (Vrzáček, Kabrhel, Zelinka). Domácí byli v první půli nebezpečnější a také se ujali vedení již v 7. minutě střelou Vodvárky. Po změně stran hosté přidali, čímž se jim podařilo výsledek otočit. V 58. po kombinační akci Luptovský vyrovnal, v 66. Michalec dostal hosty do vedení a v 77. Kabrhel využil nepřesnou malou domů 1:3.

Hlinsko Ždírec n. D. 6:0 (2:0). Branky: Cach 2, Sadílek 2, M. Slováček, M. Slavík st. Hlinsko I. půle: Kopecký Veselský, Vácha, Koudelka, Nevole Škvrňák, Eis, Cepl, Kovařík Sadílek, Cach. II: Žejdlík Hrubý, Kovařík, Pavliš, Nevole J. Slováček, Sadílek, M. Slováček, Boquaj M. Slavík st. a ml. (Chyběli Jůn, M. Bouška, T. Bouška, J. Novák, P. Novák, Dostál, Holec, Holubec a Popelka.)