Dnes to dopadlo velmi dobře, jak byste zhodnotil utkání?
Zápas hodnotím velmi kladně. Získali jsme tři body, které jsme teď potřebovali, a to co se týče tabulky, tak i z pohledu psychiky. Soupeř přijel bránit, bylo to těžké a nejspíše rozhodl první poločas, kdy jsme dali tři góly. Pak už bylo de facto rozhodnuto, zdálo se mi, že Čáslav rezignovala.

Týmový herní projev byl na slušné úrovni, jak se hrálo konkrétně vám?
Hrálo se mi jako každou středu po práci a po víkendovém zápase. Anglický týden je extrémně fyzicky náročný. Myslím ale, že jsme to zvládli dobře. Všichni k tomu přistoupili správně, a to byl krok k úspěchu. Z mého pohledu tohle rozhodlo.

Čáslavští jsou již jistými sestupujícími. Bylo to znát na jejich herním projevu?
Jestli byl znát jejich sestup netuším. Bylo však cítit, že i pro ně je program velmi náročný a kádr zřejmě nemají tak široký, aby mohli protočit sestavu. Síly jim odcházely a snažili se to uhrát na defenzívu. Bohužel pro ně, bohudík pro nás, jsme se prosadili velmi brzy a tím jsme jejich taktiku překazili.

Dnes jste vstřelil svůj první gól v ČFL ze hry, byla to hlavička a ještě k tomu vítězná. Jaké jsou pocity bezprostředně po konci střetnutí?
Jedná se o můj první gól v ČFL, takže jsem extrémně spokojený. Že to bude hlavou jsem tedy nečekal. A že se jedná o branku vítěznou je jen taková pěkná třešinka na dortu. Navíc rychlý gól vždy hráče uklidní a pomůže mužstvu.

V sobotu přivítáte opět doma Viktorku Jirny, na jaře nejlepší tým soutěže, který je první i celkově. Prezentuje se naprosto jiným fotbalem, než s jakým přijela Čáslav. Co od toho zápasu očekáváte?
Teď už je to boj, každý potřebuje body. My jsme v poslední době nějaké ztratili, takže máme malý odstup, ale ostatní celky nahoře ještě bojují mezi sebou a může se to ještě zajímavě pomlátit. Určitě se ještě popereme o co nejvíce bodů a zkusíme se dotáhnout na čelo. Doufám, že špici tabulky zdramatizujeme.