AFK Chrudim – SK VTJ Rapid Liberec 3:1 (1:1).

Branky: Dvořáček, Malinský, Beneš.

V prvním jarním mistrovském utkání Chrudimtí hostili na umělé trávě AFk nováčka soutěže, nad kterým na podzim na jeho hřišti zvítězili 2:0. Vstup do utkání se domácím nevydařil a již ve 12. minutě inkasovali. Do konce poločasu se jim však podařilo vyrovnat, když navíc ještě neproměnili pokutový kop a nastřelili břevno a tyč. Ve II. půli se Východočechům povedlo v rychlém sledu vstřelit dva góly, ale soupeř se nevzdával a nebezpečně ohrožoval chrudimskou branku. Pozorná obrana však již nepřipustila snížení a tím komplikaci výsledku.

AFK: Vostradovský – Merkl, Radouš, Dvořáček, Mareš – Malinský, Vodrážka, Beneš, Čechlovský – Kroutil, Kopecký (Hlavatý, Půlpán).

Svěřenci trenéra Luďka Zajíce tak zůstávají na druhé příčce tabulky o bod za vedoucí rezervou Mladé Boleslavi.

AFK Chrudim – SK VTJ Rapid Liberec 3:0 (2:0).

Branky: Korbel, Andrle, Nägele z pen.

I toto utkání se hrálo za stálé převahy domácích. Tu v I. půli vyjádřili dvěma góly. Druhý poločas již pod dojmem náskoku nebyla hra domácích tak kvalitní, ale v závěru se podařilo vstřelit třetí branku z penalty. Vítězství je zasloužené a při dobré mušce mohlo být i výraznější.

AFK: Lampárek – Mervart, Drahoš, Bleha, Nägele – Čechlovský, Andrle, Valda, Svoboda – Korbel, Jarkuliš (Rufer, Vymazal, Langr, Kratochvíl).

Mladší celek „afrkáčů“ je třetí za Ml. Boleslaví B a Olympií Hradec Králové.