V posledním dvanáctém kole se s nástrahami tipování nejlépe vypořádalo šestnáct hráčů, kteří uhodli osm správných výsledků a získali tak čtrnáct bodů. Jelikož byla tentokrát extrémně vysoká Supertrefa (padlo celkem 51 gólů), tak se z primátu v derniéře může radovat JAN HÁJEK z Vrbatova Kostelce, který se k ní nejvíce přiblížil, když hádal, že padne čtyřicet gólů.Úspěšnému tipérovi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen.

Celkovým vítězem naší tipovací soutěže se stal JIRKA NOVOTNÝ z Prosetína, který v závěru zvýšil svůj náskok na rozdíl devíti bodů. Vzhledem k tomu, že do konce týdne je možno podat případné reklamace, tak mu oficiálně popřejeme až příští středu, kdy zveřejníme tradičně TOP 100 nejlepších tipérů a zároveň budeme informovat o tom, jaké ceny získají nejúspěšnější hráči.

1. místo
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín 11 87

2. místo
CR0202 David Holec, Hlinsko 11 78
3. místo
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 11 75
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 75
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice 8 75
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 75
7. místo
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 73
8. místo
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice 11 72
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 11 72
CR0024 Jan Sychra, Bělá 11 72
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice 8 72
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov 8 72
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 72
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice 5 72
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 2 72
16. místo
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč 8 70
17. místo
CR0206 Jiří Písař, Kameničky 14 69
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany 8 69
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice 8 69
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 69
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 69
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim 8 69
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč 8 69
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 5 69
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 5 69
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III 5 69
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 5 69
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota 2 69
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 2 69
CR0178 Karel Šimon, Chrudim 2 69
31. místo
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov 8 67
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 67
33. místo
CR0038 Tomáš Novák, Stolany 14 66
CR0181 Martin Souček, Chrudim III 14 66
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany 11 66
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 11 66
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice 8 66
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 66
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice 5 66
CR0094 Marie Stará, Zaječice 2 66
41. místo
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV 14 64
42. místo
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice 14 63
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 14 63
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice 14 63
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III 14 63
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody 14 63
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III 11 63
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 63
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč 8 63
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 8 63
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany 8 63
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 63
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha 2 63
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 63
CR0167 Jan Šár st., Chrast 2 63
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 2 63
57. místo
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim 8 62
58. místo
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III 11 61
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany 11 61
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov 8 61
61. místo
CR0191 René Hromádko, Zaječice 14 60
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice 11 60
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany 11 60
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice 11 60
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 8 60
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III 5 60
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody 5 60
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 60
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany 2 60
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov 2 60
71. místo
CR0037 Eva Nováková, Stolany 8 59
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 5 59
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko -1 59
74. místo
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 11 58
75. místo
CR0210 Eva Kynclová, Krouna 14 57
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá 11 57
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec 8 57
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 57
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV 5 57
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 57
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody 5 57
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 5 57
CR0103 Josef Vacek, Chrudim 5 57
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 57
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 57
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 2 57
87. místo
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany 14 55
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 11 55
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice 8 55
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice 8 55
91. místo
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna 14 54
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec 11 54
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 11 54
CR0106 František Starka, Chrudim II 8 54
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast 8 54
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky 8 54
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky 8 54
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice 5 54
CR0166 Jan Šár senior, Chrast 5 54
CR0097 Josef Štursa, Zaječice 5 54
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III 5 54
CR0058 David Mihulka, Chrudim III 2 54
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch 2 54
104. místo
CR0128 Martin Marek, Proseč 8 53
105. místo
CR0026 Josef Pištínek, Horka 8 52
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek 5 52
107. místo
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna 14 51
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 51
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim 8 51
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice 8 51
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III 8 51
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 51
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 8 51
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec 5 51
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 5 51
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany 2 51
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany -4 51
118. místo
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 8 50
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 5 50
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim 0 50
121. místo
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim 8 49
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim 5 49
123. místo
CR0035 Eliška Nováková, Stolany 14 48
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna 11 48
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec 8 48
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice 8 48
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody 5 48
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov 5 48
CR0153 František Jelínek, Čankovice 5 48
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko 5 48
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany 5 48
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 5 48
CR0119 František Zita, Morašice 5 48
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV 2 48
CR0126 David Krčil, Skuteč 2 48
CR0143 František Rabas, H. Týnec 2 48
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice 2 48
138. místo
CR0125 Horymír Filip, Pardubice 11 46
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice 11 46
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim 8 46
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany 5 46
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim 0 46
143. místo
CR0204 Romana Brožková, Kameničky 8 45
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek 5 45
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody 5 45
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody 5 45
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 45
CR0092 Jiří Starý, Bítovany 5 45
149. místo
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy 11 44
150. místo
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany 11 43
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast 8 43
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II 2 43
153. místo
CR0158 Jiří Beran, Chrudim 8 42
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV 8 42
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II 8 42
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice 8 42
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 8 42
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk 8 42
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II 8 42
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 42
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice 5 42
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 42
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy 5 42
CR0088 Martin Pešava, Chrudim 5 42
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim 5 42
CR0207 Josef Písař, Kameničky 5 42
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice 5 42
CR0101 Libor Tuček, Bělá 5 42
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III 5 42
CR0095 Martin Solnička, Srní 2 42
171. místo
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec 14 40
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 11 40
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec 2 40
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 0 40
175. místo
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí 11 39
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice 8 39
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice 8 39
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 8 39
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány 5 39
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky 5 39
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III 5 39
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany 5 39
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec 2 39
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá 2 39
185. místo
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno 8 38
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek 5 38
187. místo
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim 8 36
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice 8 36
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim 8 36
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany 5 36
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 36
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III 5 36
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II 0 36
194. místo
CR0109 Alena Starková, Chrudim II 11 35
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno 5 35
196. místo
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III 8 34
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 8 34
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III -1 34
199. místo
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy 5 33
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim 5 33
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III 2 33
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice 2 33
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim 0 33
204. místo
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice 5 32
205. místo
CR0235 František Starý, Hlinsko 8 31
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko 5 31
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 31
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov 5 31
209. místo
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk 5 30
210. místo
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 5 29
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch 5 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
213. místo
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice 8 28
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice 5 28
215. místo
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko 8 27
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice 5 27
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 27
218. místo
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim 5 26
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 26
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice 5 26
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice 2 26
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice 0 26
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice 0 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
225. místo
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch 11 24
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 24
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 24
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín -1 24
229. místo
CR0127 Jiří Marek, Proseč 5 23
230. místo
CR0265 David Holeta, Chrudim III 8 22
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice 5 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0116 Helena Emrová, Chrudim 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
235. místo
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim 0 21
236. místo
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec 2 20
237. místo
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany 0 19
242. místo
CR0108 Martin Starka, Chrudim II 5 18
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky 2 18
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 2 18
CR0157 Kája Remeš, Pardubice 2 18
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
CR0089 Josef Pešava, Chrudim -4 18
248. místo
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III 8 16
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany 5 16
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III 2 16
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice 0 16
252. místo
CR0254 Pepa Kuchař, Lány -1 14
253. místo
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
254. místo
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim 8 11
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim 2 11
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
257. místo
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
258. místo
CR0064 Iveta Zitová, Načešice -4 6
259. místo
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
260. místo
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
261. místo
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II 0 3
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
263. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov 8 1
264. místo
CR0269 David Kubal, Škrovád 0 -1
265. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec 0 -4
266. místo
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice 0 -6
267. místo
CR0074 Petr Sklaický, Dachov 0 -14
268. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec -7 -23
269. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice -10 -32