Z nich se Supertrefě (26 gólů) nejvíce přiblížil MARCEL ŠUPÍK z Chrudimě, který hádal, že padne celkem 27 gólů. Můžeme mu tak blahopřát k vítězství a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen. Na špici celkového pořadí vede JIRKA NOVOTNÝ z Prosetína už o šest bodů, ale za dvě zbývající kola se může ještě mnohé změnit.

1. místo
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín 8 77

2. místo
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota 8 71
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 71
4. místo
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice 14 68
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 68
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice 8 68
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 68
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 8 68
CR0202 David Holec, Hlinsko 5 68
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice 5 68
11. místo
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 66
12. místo
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 65
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 65
14. místo
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč 5 63
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 63
16. místo
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany 8 62
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 62
CR0094 Marie Stará, Zaječice 8 62
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 62
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 62
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim 8 62
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany 5 62
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 5 62
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 5 62
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč 5 62
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice 2 62
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 2 62
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 2 62
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 2 62
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany -1 62
CR0178 Karel Šimon, Chrudim -4 62
32. místo
CR0181 Martin Souček, Chrudim III 11 59
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV 8 59
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II 8 59
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III 8 59
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov 8 59
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 8 59
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 59
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 59
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha 5 59
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III 5 59
CR0024 Jan Sychra, Bělá 5 59
CR0167 Jan Šár st., Chrast 5 59
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 59
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany 2 59
46. místo
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko 2 58
47. místo
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 8 57
48. místo
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV 8 56
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice 8 56
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč 8 56
CR0058 David Mihulka, Chrudim III 8 56
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody 5 56
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 56
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 56
CR0038 Tomáš Novák, Stolany 5 56
CR0206 Jiří Písař, Kameničky 5 56
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice 5 56
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 5 56
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody 5 56
60. místo
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov 11 54
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany 0 54
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV 0 54
63. místo
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 8 53
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 8 53
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III 8 53
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice 8 53
CR0166 Jan Šár senior, Chrast 8 53
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 53
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 53
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov 5 53
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice 5 53
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice 5 53
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky 5 53
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky 5 53
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch 2 53
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody 2 53
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 53
CR0103 Josef Vacek, Chrudim 2 53
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III 2 53
80. místo
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 14 52
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim 0 52
82. místo
CR0037 Eva Nováková, Stolany 8 51
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice 8 51
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice 5 51
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III 2 51
86. místo
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany 11 50
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany 11 50
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice 8 50
CR0119 František Zita, Morašice 8 50
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim 5 50
CR0106 František Starka, Chrudim II 5 50
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III 5 50
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice 5 50
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice 2 50
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 50
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá -1 50
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice -1 50
98. místo
CR0128 Martin Marek, Proseč 11 49
99. místo
CR0026 Josef Pištínek, Horka 2 48
100. místo
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek 11 47
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV 8 47
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec 8 47
CR0210 Eva Kynclová, Krouna 8 47
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec 8 47
CR0092 Jiří Starý, Bítovany 8 47
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast 8 47
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 47
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany 8 47
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 5 47
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko 5 47
CR0097 Josef Štursa, Zaječice 2 47
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek -1 47
113. místo
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim 14 45
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 2 45
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 2 45
116. místo
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody 8 44
CR0207 Josef Písař, Kameničky 8 44
CR0143 František Rabas, H. Týnec 8 44
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim 5 44
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 44
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna 5 44
CR0191 René Hromádko, Zaječice 5 44
CR0153 František Jelínek, Čankovice 5 44
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 5 44
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim 5 44
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 44
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III 5 44
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec 2 44
CR0095 Martin Solnička, Srní 2 44
130. místo
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 2 43
131. místo
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast 5 42
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim 5 42
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II 5 42
134. místo
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice 14 41
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov 11 41
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice 11 41
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna 8 41
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna 8 41
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec 8 41
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice 5 41
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV 5 41
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody 5 41
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 41
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 41
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody 2 41
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 2 41
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 2 41
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec -1 41
CR0126 David Krčil, Skuteč -1 41
150. místo
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 11 40
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 0 40
152. místo
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec 8 39
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany 5 39
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice 5 39
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany 0 39
156. místo
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány 11 38
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III 11 38
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 11 38
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky 8 38
CR0204 Romana Brožková, Kameničky 5 38
CR0035 Eliška Nováková, Stolany 5 38
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III 5 38
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 38
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 38
CR0101 Libor Tuček, Bělá 2 38
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice -1 38
167. místo
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek 11 37
168. místo
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II 2 36
CR0125 Horymír Filip, Pardubice 0 36
170. místo
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice 8 35
CR0088 Martin Pešava, Chrudim 8 35
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany 8 35
CR0158 Jiří Beran, Chrudim 5 35
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III 5 35
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice 2 35
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim 2 35
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III 2 35
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá 2 35
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II 0 35
180. místo
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 11 34
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno 5 34
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno 2 34
183. místo
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III 8 33
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 33
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim 5 33
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov 5 33
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy 0 33
188. místo
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice 11 32
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim 11 32
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy 8 32
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany 2 32
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim 2 32
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk -1 32
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice -1 32
195. místo
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim 0 31
196. místo
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice 8 30
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice 5 30
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec 2 30
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 0 30
200. místo
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II 5 29
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice 5 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
203. místo
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice 2 28
204. místo
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice 8 27
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 0 27
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany 0 27
207. místo
CR0116 Helena Emrová, Chrudim 8 26
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice 8 26
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko 8 26
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí 5 26
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk 5 26
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín 2 26
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim 2 26
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 26
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko 0 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
217. místo
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice 8 25
CR0109 Alena Starková, Chrudim II 2 25
219. místo
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 8 24
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 24
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III -1 24
222. místo
CR0089 Josef Pešava, Chrudim 2 23
223. místo
CR0127 Jiří Marek, Proseč 2 22
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch 2 22
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice 2 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
228. místo
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice 11 21
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim 0 21
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy 0 21
CR0235 František Starý, Hlinsko 0 21
232. místo
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice -4 20
233. místo
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec 8 19
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany -4 19
240. místo
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
241. místo
CR0157 Kája Remeš, Pardubice 5 17
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy -1 17
243. místo
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky 11 16
244. místo
CR0265 David Holeta, Chrudim III 2 15
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III -1 15
246. místo
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice 5 14
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 5 14
CR0108 Martin Starka, Chrudim II 5 14
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch 2 14
250. místo
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim 8 13
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
252. místo
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III 11 12
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany -4 12
254. místo
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
CR0064 Iveta Zitová, Načešice -1 11
256. místo
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim 0 7
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
CR0254 Pepa Kuchař, Lány -4 7
259. místo
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
260. místo
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
261. místo
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II 0 3
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
263. místo
CR0269 David Kubal, Škrovád 0 -1
264. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec -4 -4
265. místo
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice -1 -5
266. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov 8 -6
267. místo
CR0074 Petr Skalický, Dachov 2 -14
268. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec -1 -16
269. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice 0 -22