Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: O primátu Josefa Vacka rozhodla přesná Supertrefa

Chrudim – V premiéře jarní části fotbalové Tip ligy čtenářů  Chrudimského deníku se hráčům docela dařilo. 

4.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Jenom šestice jich zůstala těsně v mínusu a nejlépe si vedla „jedenáctka“ tipérů, kteří se zmýlili pouze u jediného výsledku a získali tak 17 bodů. Jako jediný uhodl přesně Supertrefu JOSEF VACEK z Chrudimě III, kterému blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval ohledně předání ceny.

1. místo

CR0105           Jan Bouza, Pardubice   17        17

CR0067           Stanislav Dejdar, Chrudim        17        17

CR0012           Miroslav Honzák, Lozice            17        17

CR0095           Josef Jelínek ml., Čankovice     17        17

CR0013           Miloslav Kopecký, Rozhovice    17        17

CR0031           Jaromír Patočka st., Bělá          17        17

CR0065           Radek Remeš, Mokrýšov         17        17

CR0027           Ondra Sychra, Bělá      17        17

CR0036           Ladislav Synek, Pardubice 2     17        17

CR0046           Vladislava Šárová, Chrast         17        17

CR0024           Josef Vacek, Chrudim III          17        17

12. místo

CR0039           Oldřich Bleša, Chrudim III         14        14

CR0022           Zdeněk Dibelka, Chrudim III     14        14

CR0183           Kateřina Duřtová, Lhota p. L.   14        14

CR0061           Aleš Emr, Chrudim II    14        14

CR0044           Antonín Hradec, H. Městec       14        14

CR0150           Ondřej Najman, Miřetice           14        14

CR0032           Jaromír Patočka ml., Bělá         14        14

CR0172           Josef Písař ml., Kameničky       14        14

CR0051           Martin Solnička, Srní     14        14

CR0015           Zdeněk Sotona, Žumberk        14        14

CR0056           Marie Stará, Bítovany   14        14

CR0053           Marie Stará, Zaječice    14        14

CR0054           Ladislav Starý, Zaječice            14        14

CR0079           Nelinka Svobodová, Chrudim IV           14        14

CR0028           Jan Sychra, Bělá          14        14

CR0045           Jan Šár st., Chrast       14        14

CR0123           Karel Šimák, Chrudim III           14        14

CR0122           Miroslav Šimon, Chrudim III      14        14

CR0129           Miroslav Šimon ml., Chrudim III            14        14

CR0091           Ilona Tesárková, Tuněchody    14        14

CR0026           Libor Tuček, Bělá          14        14

CR0083           Vlastimil Voženílek, Rozhovice   14        14

CR0141           Míša Vyoralová, Svratouch       14        14

CR0145           Romana Vyoralová, Svratouch            14        14

36. místo

CR0137           Pavel Barvíř, Zlín           11        11

CR0185           Martin Berner, Chrudim            11        11

CR0167           Romana Brožková, Kameničky 11        11

CR0030           Jaroslav Brůna ml., Bělá           11        11

CR0033           Bohuslav Bulva, Bělá    11        11

CR0048           Mirek Buřič, Chrudim    11        11

CR0041           Luděk Čičmanec, Lukavice       11        11

CR0014           Pavel Drahý, Chrudim III          11        11

CR0108           Ladislav Fabián, Chrudim          11        11

CR0007           Luboš Fišer, Tuněchody           11        11

CR0006           Jana Fišerová, Tuněchody       11        11

CR0084           Iveta Fuksová, Tuněchody      11        11

CR0113           Roman Hanuš, Slatiňany          11        11

CR0175           David Holec, Hlinsko     11        11

CR0042           Martina Homolková, Lukavice   11        11

CR0043           Lenka Horáková, Svídnice        11        11

CR0135           Jan Hromádko, Zaječice           11        11

CR0153           Jiří Hromádko, Krouna  11        11

CR0099           Jitka Jelínková, Čankovice        11        11

CR0177           Milan Jindřichovský st., Hlinsko 11        11

CR0076           Antonín Kavala, Chrudim          11        11

CR0037           Jaroslav Křivský, Bojanov        11        11

CR0144           Míra Kučera, Svratouch            11        11

CR0118           Tomášek Kuchař, Slatiňany      11        11

CR0140           Eva Kynclová, Krouna  11        11

CR0088           Martin Mašata, Tuněchody       11        11

CR0073           Jaromír Mihulka, Chrudim III     11        11

CR0071           David Mihulka, Chrudim III       11        11

CR0072           Jana Mihulková, Chrudim III     11        11

CR0102           Jiří Motyčka ml., Mladoňovice   11        11

CR0060           Hana Niklová, Liboměřice         11        11

CR0020           Vladimír Pavlík, Praha    11        11

CR0109           Martin Pešava, Chrudim III       11        11

CR0106           Josef Pešava, Chrudim III         11        11

CR0169           Josef Písař, Kameničky 11        11

CR0126           Marián Polášek, Chrudim III      11        11

CR0143           Jiří Rejda, Svratouch    11        11

CR0066           Martin Remeš, Mokrýšov          11        11

CR0064           Vladimír Schuster, Zaječice       11        11

CR0004           Petr Solnička, Ctětín     11        11

CR0125           Martin Souček, Chrudim III       11        11

CR0050           Jiří Starý, Bítovany       11        11

CR0055           Ladislav Starý ml., Zaječice      11        11

CR0078           Petr Svoboda, Chrudim IV       11        11

CR0085           Miroslav Tesárek, Tuněchody   11        11

CR0092           Patrik Tesárek, Tuněchody      11        11

CR0090           Deniska Tesárková, Tuněchody           11        11

CR0023           Jana Teznerová, Vejvanovice   11        11

CR0034           Jaroslava Vacková, Chrudim III            11        11

CR0081           Silvie Voženílková, Rozhovice   11        11

CR0134           Luboš Zdražil, Miřetice  11        11

87. místo

CR0005           Ivana Bakešová, Ctětínek         8          8

CR0025           Drahomíra Bláhová, Bělá          8          8

CR0057           Zbyněk Buřval, Stolany            8          8

CR0104           Tomáš Děťák, Zbyhněvice       8          8

CR0058           Helena Emrová, Chrudim II      8          8

CR0179           Vladimír Havránek, Jeníkovice   8          8

CR0180           Marie Havránková, Jeníkovice  8          8

CR0139           Květa Hromádková, Zaječice   8          8

CR0008           Petr Chutic, Tuněchody           8          8

CR0098           Josef Jelínek, Čankovice           8          8

CR0035           Ilona Jindřichovská, Holetín      8          8

CR0176           Milan Jindřichovský ml., Hlinsko            8          8

CR0074           Stanislav Josífek, Chrudim        8          8

CR0018           Eva Kacafírková, Kočí   8          8

CR0159           Zdeněk Korejtko, Hlinsko         8          8

CR0178           David Krčil, Skuteč       8          8

CR0011           Pavel Krupička, Pardubice        8          8

CR0120           Jan Kudrnka, Chrudim IV         8          8

CR0094           Josef Petrus, Sobětuchy          8          8

CR0093           Lucie Petrusová, Sobětuchy    8          8

CR0171           Jiří Písař, Kameničky     8          8

CR0133           Jan Polášek, Chrudim III           8          8

CR0121           Jan Polášek, Chrudim II            8          8

CR0127           Lada Polášková, Chrudim III     8          8

CR0136           Tereza Roubínková, Skalica      8          8

CR0170           Miroslav Rys, Kameničky          8          8

CR0016           Lenka Sotonová, Žumberk      8          8

CR0077           Viktor Svoboda, Slatiňany        8          8

CR0080           Josef Svobodová, Slatiňany     8          8

CR0029           Jan Sychra, Pardubice 8          8

CR0119           Karel Šimon, Chrudim III          8          8

CR0174           Tomáš Šinkora, Hlinsko            8          8

CR0146           Vladimír Škarvada, Hlinsko        8          8

CR0009           Radovan Štursa, Slatiňany       8          8

CR0164           Karel Tomšík, Hlinsko    8          8

CR0181           Oldřiška Treichlová, N. Bydžov 8          8

CR0142           Petr Záplata, Ctětítek   8          8

CR0097           Miloslav Zita st., Načešice          8          8

125. místo

CR0182           Pavel Bureš, Předhradí 5          5

CR0047           Boleslav Čechlovský, Bítovany 5          5

CR0160           Miroslav Dostál, Hlinsko            5          5

CR0155           Lenka Dostálová, Hlinsko         5          5

CR0075           Natálie Dubcová, H. Městec      5          5

CR0112           Pavel Hanuš, Slatiňany 5          5

CR0110           Lucie Hanušová, Slatiňany       5          5

CR0111           Hana Hanušová, Slatiňany       5          5

CR0001           Martin Horník, Bítovany            5          5

CR0002           Zdenda Horník, Bítovany         5          5

CR0157           Alena Hromádková, Krouna     5          5

CR0152           Iva Hromádková, Krouna         5          5

CR0168           Vladimír Jehlička, Filipov            5          5

CR0062           Tomáš Klůc, Chrast      5          5

CR0124           Pavel Křečan, Chrudim II          5          5

CR0173           Miloš Kyncl, Krouna      5          5

CR0103           Miluše Motyčková, Mladoňovice           5          5

CR0003           Jaroslav Mudroch, Lukavice     5          5

CR0149           Jiří Nevole, Hlinsko        5          5

CR0158           Karel Pátek, Hlinsko      5          5

CR0163           Dana Pátková, Hlinsko 5          5

CR0107           Michal Pešava, Chrudim III       5          5

CR0132           Dagmar Peštová, Chrudim III   5          5

CR0068           Libor Pilař, Křižanovice  5          5

CR0069           Jan Pilař, Křižanovice    5          5

CR0052           Lenka Solničková, Srní 5          5

CR0148           František Starý, Hlinsko            5          5

CR0049           Jiří Svoboda, Chrudim III          5          5

CR0040           Mirek Svoboda, Ronov 5          5

CR0116           Irena Šimonová, Slatiňany       5          5

CR0147           Soňa Škarvadová, Hlinsko        5          5

CR0010           Adámek Štursa, Slatiňany        5          5

CR0070           Josef Štursa, Zaječice   5          5

CR0019           Miloslav Šupík, Chrudim III        5          5

CR0162           Ladislav Tlapák, Všeradov        5          5

CR0161           Lukáš Tlapák, Všeradov           5          5

CR0184           Olina Tůmová, Jičín      5          5

CR0166           Bohuslava Uchytilová, Blatno   5          5

CR0059           Jiří Vrzáček, Hoješín      5          5

164. místo

CR0130           Stanislav Barvíř, Pardubice       2          2

CR0087           Josef Fuksa, Tuněchody          2          2

CR0086           Jitka Fuksová, Tuněchody       2          2

CR0114           Jaromír Hanuš, Slatiňany          2          2

CR0138           René Hromádková, Zaječice    2          2

CR0101           Jiří Motyčka st., Mladoňovice    2          2

CR0021           Mirek Roztočil, Svídnice            2          2

CR0017           Eva Sotonová, Žumberk          2          2

CR0131           Lucie Součková, Chrudim III    2          2

CR0154           Renata Štolhofová, Hroubovice           2          2

CR0089           Robert Tesárek, Tuněchody    2          2

CR0165           Ladislav Uchytil, Blatno 2          2

CR0151           Michaela Uličná, Chlumotín       2          2

CR0082           Hana Voženílková, Rozhovice   2          2

CR0063           František Zita, Morašice            2          2

CR0096           Miloslav Zita ml., Načešice         2          2

180. místo

CR0128           Milan Brychnáč, Chrudim         -1         -1

CR0156           Pavel Hromádko, Krouna         -1         -1

CR0115           Pepa Kuchař, Lány       -1         -1

CR0038           Zdenek Martínek, Chrudim IV   -1         -1

CR0100           Gabriela Nováková, Stolany     -1         -1

CR0117           Irena Šimonová, Chrudim        -1         -1

Autor: Redakce

4.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Poslanec Martin Kolovratník odpovídá čtenářům Deníku online.

On-line skončil: poslanec Kolovratník odpovídal čtenářům

Interiér slatiňanské Švýcárny.

Švýcárna se těší velkému zájmu návštěvníků

Nasavrčtí Bójové oslavili patnáctiny

Nasavrky - V úterý oslavil spolek Boii 15 let od svého založení. Vznikl s cílem zachovat a prezentovat veřejnosti keltské kořeny v Nasavrkách a okolí.

Místo vrátnice se bude volit v základní škole

Luže - Tři změny ve volebních okrscích hlásí pracovníci městského úřadu v Luži.

VÍME PRVNÍ

Vražda v Krasíkově. Zřejmě kvůli neshodám a alkoholu

Krasíkov - K vraždě asi 45letého muže z Třebařova došlo v sobotu v obci Krasíkov na Orlickoústecku. Na svědomí ji má podle dostupných informací jeho partnerka M. K. Muže zabila při hádce.

ON-LINE: Simeon Karamazov dnes odpovídal na vaše dotazy

Chrudim - Vysokoškolský učitel, poslanec a lídr krajské kandidátky ODS pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Simeon Karamazov dnes od 10 hodin odpovídal čtenářům Deníku v on-line rozhovoru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení