O prvenství PETRA LICHTENBERGA z Chrudimě III rozhodl fakt, že přesně odhadl Supertrefu (34 gólů). Vítězi blahopřejeme, o předání cen budeme informovat. Na špici celkového pořadí se drží již po tři kola v řadě MÍRA KUČERA ze Svratouchu, ale stále jenom s minimálním náskokem jediného bodu. A ještě upozornění: Kupon pro 6. kolo Tip ligy najdete z technických důvodů na servisní straně 7.

1. místo
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 8 41

2. místo
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 8 40

3. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 11 38

4. místo
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 8 37
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 5 37

6. místo
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 11 34
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 11 34
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 11 34
CR0149 Martin Solnička, Srní 11 34
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 34
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 34
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 8 34
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 2 34

14. místo
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 11 32
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 8 32
CR0256 David Holec, Hlinsko 5 32

17. místo
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 11 31
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 31
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 11 31
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 8 31
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 8 31
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 31
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 31
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 5 31
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 5 31
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 31
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 5 31
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 5 31
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 2 31
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 31
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 31

32. místo
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna 8 29

33. místo
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky 11 28
CR0191 Petr Bukáček, Krouna 8 28
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 8 28
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 8 28
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 8 28
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 28
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 5 28
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 28
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 5 28
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 5 28
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 5 28
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 2 28
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 2 28
CR0002 David Zelený, Pardubice 2 28
CR0050 Libor Žák, Rohozná 2 28

48. místo
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 11 26
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice 8 26
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 5 26
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 5 26
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 5 26
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 26
CR0247 David Krčil, Skuteč 2 26
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 2 26
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov -1 26

57. místo
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany 14 25
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 11 25
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy 11 25
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 8 25
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 8 25
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 8 25
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 8 25
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 25
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 8 25
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 25
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 8 25
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 5 25
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 25
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 5 25
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 25
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 5 25
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno 5 25
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 2 25
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 2 25
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 2 25
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 25
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 2 25
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 2 25

80. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 24

81. místo
CR0085 Eva Nováková, Stolany 5 23
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 5 23
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 5 23
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 2 23
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 0 23

86. místo
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 14 22
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 11 22
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 11 22
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 22
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 8 22
CR0026 Jan Šár st., Chrast 8 22
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 5 22
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 5 22
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 5 22
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 5 22
CR0181 Jiří Marek, Proseč 5 22
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 5 22
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 5 22
CR0102 David Starý, Pokřikov 2 22
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 2 22
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 2 22
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice -1 22
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko -1 22
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III -1 22

105. místo
CR0258 Leona Fišerová, Chrast 8 21
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 5 21

107. místo
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 8 20
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice 5 20
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 5 20
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice 5 20
CR0183 Martin Marek, Proseč 2 20
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 0 20

113. místo
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III 14 19
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 11 19
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 11 19
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 8 19
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 8 19
CR0150 Marie Stará, Zaječice 8 19
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 8 19
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 5 19
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 5 19
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 19
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 5 19
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 5 19
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 5 19
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 5 19
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 5 19
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 5 19
CR0187 Josef Písař, Kameničky 5 19
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany 5 19
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry 5 19
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 5 19
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 19
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 2 19
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 2 19
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 19
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 2 19
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč -1 19
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko -4 19

140. místo
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice 8 17
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III 8 17
CR0228 Martin Horník, Bítovany 5 17
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 2 17
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 0 17
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 0 17

146. místo
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 11 16
CR0215 František Starý, Hlinsko 11 16
CR0047 Jan Sychra, Bělá 11 16
CR0121 Karel Šimák, Chrudim 11 16
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 8 16
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 16
CR0048 Libor Tuček, Bělá 8 16
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 8 16
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 16
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 16
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 5 16
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 5 16
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 5 16
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 5 16
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 2 16
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 2 16
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 2 16
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 2 16
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 2 16
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 2 16
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 2 16
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 2 16
CR0164 František Zita, H. Městec 2 16
CR0170 František Rabas, H. Týnec -1 16

170. místo
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 2 15
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice -1 15

172. místo
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 0 14

173. místo
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 8 13
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany 8 13
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 8 13
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 13
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 13
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 5 13
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 5 13
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 5 13
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 5 13
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice 5 13
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 2 13
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 2 13
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 2 13
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 2 13
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim 2 13
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 13
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 0 13
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec -1 13
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy -1 13

192. místo
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 8 12
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 8 12
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 12
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice 2 12

196. místo
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 11
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim 5 11
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 0 11

199. místo
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 11 10
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III 8 10
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 8 10
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 10
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 5 10
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 5 10
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 5 10
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 10
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 2 10
CR0148 Marie Stará, Bítovany 2 10
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 10
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 2 10
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 10
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko -1 10
CR0107 Lucie Stará, Stolany -1 10
CR0104 Filip Starý, Stolany -1 10

215. místo
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 11 9
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 8 9
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 5 9

218. místo
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch 8 8
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 5 8
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 2 8
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III -1 8

222. místo
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 5 7
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany 5 7
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice 2 7
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 2 7
CR0144 Anna Štursová, Zaječice 2 7
CR0022 René Hromádko, Zaječice -1 7
CR0269 František Plucnar, Pardubice -1 7
CR0106 Tomáš Starý, Stolany -4 7

230. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice 8 6
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 5 6
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim 2 6
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice 0 6

234. místo
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III 2 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 0 5
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany -1 5
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 5

238. místo
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 8 4
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 4
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 5 4
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 2 4
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany -1 4
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany -1 4
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 4

245. místo
CR0195 Petr Najman, Miřetice 2 3

246. místo
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 5 2
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice 2 2
CR0277 Daniel Douda, Chrast 2 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 2 2
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III 2 2
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 0 2
CR0273 Tereza Matějková, Orel 0 2

253. místo
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 8 1
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III 5 1
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 2 1
CR0018 Josef Pešava, Chrudim 2 1
CR0157 František Jelínek, Čankovice -1 1
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany -1 1
CR0101 Horymír Filip, Pardubice -4 1

260. místo
CR0254 Karel Remeš, Pardubice -1 0

261. místo
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim 0 -1
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 0 -1

263. místo
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim 5 -2
CR0270 David Kubal, Škrovád 2 -2
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň 0 -2
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 0 -2
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany -1 -2
CR0092 Iveta Zitová, Načešice -1 -2
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk -7 -2

270. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4

273. místo
CR0174 Martin Berner, Chrudim 0 -5

274. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7

275. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim -1 -8
CR0011 Jan Petr, H. Městec -1 -8

277. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany -7 -17