Nejlépe se s nástrahami tentokrát vypořádala dvojice hráčů, kteří uhodli sedm zápasů a získali tak jedenáct bodů. Blíže k Supertrefě (47 gólů) byl STANISLAV BARVÍŘ z Pardubic. Ten odhadoval, že padne 35 gólů, zatímco Naďa Štumpfová z Rozhovic předpokládala o tři góly méně. Vítězi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen.


1. místo
CR0202 David Holec, Hlinsko 5 59
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín 5 59
3. místo
CR0178 Karel Šimon, Chrudim 2 56
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany -1 56
5. místo
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 53
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany 2 53
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 53
8. místo
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota 5 50
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 2 50
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice -1 50
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice -1 50
12. místo
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč 0 48
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov -1 48
14. místo
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 47
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha 5 47
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 47
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 5 47
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III 2 47
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 47
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice -4 47
21. místo
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 45
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim -4 45
23. místo
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč 8 44
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice 5 44
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 5 44
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 5 44
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III 2 44
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 2 44
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 2 44
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 2 44
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III 2 44
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice 2 44
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice 2 44
CR0103 Josef Vacek, Chrudim 2 44
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice -1 44
CR0206 Jiří Písař, Kameničky -1 44
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice -1 44
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice -4 44
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany -7 44
40. místo
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 41
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody 5 41
CR0167 Jan Šár st., Chrast 5 41
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice 2 41
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany -1 41
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany -1 41
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III -1 41
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III -4 41
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov -4 41
CR0024 Jan Sychra, Bělá -4 41
50. místo
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko 0 40
51. místo
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany 5 38
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč 5 38
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch 5 38
CR0097 Josef Štursa, Zaječice 5 38
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV 2 38
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody 2 38
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 38
CR0038 Tomáš Novák, Stolany 2 38
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 2 38
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV 2 38
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III 2 38
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek 2 38
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II -1 38
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice -1 38
CR0207 Josef Písař, Kameničky -1 38
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice -1 38
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice -1 38
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim -1 38
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody -1 38
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice -4 38
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov -4 38
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim -7 38
73. místo
CR0026 Josef Pištínek, Horka 0 36
CR0037 Eva Nováková, Stolany -1 36
75. místo
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III 8 35
CR0094 Marie Stará, Zaječice 5 35
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 5 35
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 35
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 35
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna 2 35
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 35
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 2 35
CR0181 Martin Souček, Chrudim III 2 35
CR0106 František Starka, Chrudim II 2 35
CR0092 Jiří Starý, Bítovany 2 35
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 35
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 35
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec -1 35
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice -1 35
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast -1 35
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim -1 35
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice -1 35
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky -1 35
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky -1 35
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany -4 35
CR0126 David Krčil, Skuteč -4 35
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany -4 35
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice -7 35
99. místo
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 8 33
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov 5 33
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim 0 33
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice -1 33
103. místo
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 5 32
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 32
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice 2 32
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 32
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko 2 32
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk 2 32
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 32
CR0119 František Zita, Morašice 2 32
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV -1 32
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna -1 32
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III -1 32
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III -1 32
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec -1 32
CR0143 František Rabas, H. Týnec -1 32
CR0101 Libor Tuček, Bělá -1 32
CR0153 František Jelínek, Čankovice -4 32
CR0058 David Mihulka, Chrudim III -4 32
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy -4 32
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno -4 32
122. místo
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 0 30
123. místo
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice 11 29
CR0158 Jiří Beran, Chrudim 5 29
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany 2 29
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany 2 29
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 29
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice 2 29
CR0166 Jan Šár senior, Chrast 2 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody -1 29
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec -4 29
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov -4 29
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast -4 29
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno -4 29
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice -4 29
137. místo
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 5 28
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 0 28
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II 0 28
140. místo
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II 0 27
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 0 27
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany -1 27
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim -1 27
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice -1 27
145. místo
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 26
CR0035 Eliška Nováková, Stolany 5 26
CR0095 Martin Solnička, Srní 5 26
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III 5 26
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 26
CR0125 Horymír Filip, Pardubice 2 26
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány 2 26
CR0210 Eva Kynclová, Krouna 2 26
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky 2 26
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 2 26
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III 2 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek -1 26
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV -1 26
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody -1 26
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany -1 26
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim -1 26
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice -1 26
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy -1 26
CR0088 Martin Pešava, Chrudim -1 26
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim -1 26
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko -1 26
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III -1 26
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody -4 26
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody -4 26
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec -4 26
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec -4 26
172. místo
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 0 25
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek -4 25
174. místo
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice 8 24
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III 8 24
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim 0 24
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec -1 24
178. místo
CR0204 Romana Brožková, Kameničky 5 23
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim 5 23
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice 5 23
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 23
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice 2 23
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice 2 23
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 2 23
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany 0 23
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II -1 23
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá -1 23
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III -1 23
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim -1 23
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice -1 23
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín -7 23
192. místo
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice 11 22
CR0128 Martin Marek, Proseč 5 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
196. místo
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice 5 20
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim 2 20
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna 2 20
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany 2 20
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 20
CR0191 René Hromádko, Zaječice -1 20
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí -1 20
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice -4 20
204. místo
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
208. místo
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec 5 18
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 2 18
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice 2 18
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 0 18
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III -1 18
214. místo
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III 5 17
CR0089 Josef Pešava, Chrudim 2 17
CR0064 Iveta Zitová, Načešice 2 17
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice -1 17
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany -1 17
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov -1 17
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II -4 17
221. místo
CR0127 Jiří Marek, Proseč 0 16
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch 0 16
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec -1 16
224. místo
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice 0 15
225. místo
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 8 14
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 14
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy 2 14
CR0235 František Starý, Hlinsko 2 14
229. místo
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice -1 13
CR0109 Alena Starková, Chrudim II -1 13
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko -4 13
233. místo
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim -1 12
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany -4 12
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim -4 12
236. místo
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim 5 11
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko 2 11
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice -1 11
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 11
CR0116 Helena Emrová, Chrudim -4 11
242. místo
CR0254 Pepa Kuchař, Lány 0 10
243. místo
CR0157 Kája Remeš, Pardubice -1 8
244. místo
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice 0 7
246. místo
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 5 6
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice -1 6
248. místo
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 5 5
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
CR0265 David Holeta, Chrudim III -1 5
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky -1 5
CR0108 Martin Starka, Chrudim II -1 5
253. místo
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
254. místo
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II -1 3
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III -4 3
257. místo
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch 2 2
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice -1 2
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk -4 2
260. místo
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim 2 1
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice -1 1
262. místo
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim -4 0
263. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec 0 -1
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III -7 -1
265. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec 2 -8
266. místo
CR0074 Petr Sklaický, Dachov 0 -12
267. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice 0 -17
268. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov -7 -21