Lepší Supertrefu (41 gólů) měl JIŘÍ HÝL z Chrudimě III, který odhadoval, že padne 33 gólů, zatímco Hana Voženílková z Rozhovic, předpokládala jenom 28 gólů.

Vítězi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže a balení piv Rychtář). Na špici celkového pořadí se propracoval MARIÁN POLÁŠEK z Chrudimě III, ale má pouze dvoubodový náskok, což dvě kola před koncem soutěže neznamená žádnou jistotu prvenství.

1. místo
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 11 80

2. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 11 78
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 11 78

4. místo
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 77

5. místo
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 8 74
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 8 74
7. místo
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 11 71
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 8 71
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 71
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 71
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 71
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 5 71
13. místo
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 11 69
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 8 69
15. místo
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 11 68
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 8 68
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 68
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 8 68
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 68
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 5 68
CR0149 Martin Solnička, Srní 5 68
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 68
CR0002 David Zelený, Pardubice 2 68
24. místo
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 11 66
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 8 66
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 2 66
27. místo
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 14 65
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 11 65
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 11 65
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 8 65
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 8 65
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 8 65
CR0150 Marie Stará, Zaječice 8 65
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 8 65
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 5 65
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 5 65
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 5 65
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 5 65
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 65
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 5 65
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 65
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 5 65
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 65
44. místo
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 8 63
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 8 63
46. místo
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 62
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 5 62
CR0187 Josef Písař, Kameničky 5 62
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 5 62
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III 5 62
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 2 62
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 2 62
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 2 62
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 2 62
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 2 62
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 2 62
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 2 62
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 62
59. místo
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice 14 60
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 8 60
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 8 60
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 2 60
63. místo
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 59
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 8 59
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 5 59
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 5 59
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 5 59
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 5 59
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 5 59
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 5 59
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 59
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 2 59
CR0026 Jan Šár st., Chrast 2 59
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 2 59
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky -1 59
76. místo
CR0183 Martin Marek, Proseč 11 57
CR0256 David Holec, Hlinsko 8 57
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 8 57
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 2 57
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov 2 57
81. místo
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 17 56
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 11 56
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 11 56
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 8 56
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 56
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 8 56
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 8 56
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 5 56
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 56
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 5 56
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 5 56
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 5 56
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko 5 56
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 2 56
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 2 56
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 2 56
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany -1 56
98. místo
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 11 55
99. místo
CR0085 Eva Nováková, Stolany 8 54
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 5 54
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 54
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 2 54
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 0 54
104. místo
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany 8 53
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 8 53
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 8 53
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 8 53
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 5 53
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno 5 53
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 53
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 2 53
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 -1 53
113. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 2 52
114. místo
CR0228 Martin Horník, Bítovany 8 51
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 51
CR0247 David Krčil, Skuteč 2 51
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 0 51
118. místo
CR0181 Jiří Marek, Proseč 8 50
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 8 50
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 5 50
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 2 50
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 2 50
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 2 50
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 2 50
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 2 50
CR0048 Libor Tuček, Bělá 2 50
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 2 50
CR0164 František Zita, H. Městec 2 50
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany -1 50
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá -1 50
131. místo
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 0 49
132. místo
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 11 48
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 48
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 0 48
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 0 48
CR0050 Libor Žák, Rohozná 0 48
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice -1 48
138. místo
CR0148 Marie Stará, Bítovany 11 47
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 8 47
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 8 47
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 8 47
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 5 47
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 5 47
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany 5 47
CR0047 Jan Sychra, Bělá 5 47
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 47
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 2 47
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 2 47
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 2 47
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 2 47
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 2 47
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany 2 47
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč -1 47
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice -1 47
155. místo
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 11 46
156. místo
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 8 45
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 8 45
CR0191 Petr Bukáček, Krouna 0 45
159. místo
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 8 44
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 8 44
CR0104 Filip Starý, Stolany 8 44
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 5 44
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy 5 44
CR0269 František Plucnar, Pardubice 5 44
CR0170 František Rabas, H. Týnec 5 44
CR0215 František Starý, Hlinsko 5 44
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 5 44
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 44
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 2 44
CR0121 Karel Šimák, Chrudim -1 44
171. místo
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 5 43
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 2 43
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 0 43
174. místo
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 8 42
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 42
176. místo
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 8 41
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 8 41
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 5 41
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 2 41
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 2 41
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 2 41
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 2 41
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 2 41
184. místo
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 40
185. místo
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 2 39
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 2 39
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice -4 39
188. místo
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice 11 38
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III 11 38
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 8 38
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 38
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 5 38
CR0107 Lucie Stará, Stolany 5 38
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 5 38
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 5 38
CR0258 Leona Fišerová, Chrast 0 38
CR0102 David Starý, Pokřikov 0 38
198. místo
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 5 37
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 5 37
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 5 37
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 2 37
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany -1 37
203. místo
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice 17 36
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 36
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 2 36
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna -1 36
207. místo
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 35
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 5 35
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 35
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 35
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 2 35
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 2 35
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec -4 35
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice -4 35
215. místo
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 0 34
216. místo
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 5 33
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 2 33
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice -1 33
219. místo
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany 5 32
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III 5 32
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim -1 32
222. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice 8 31
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 5 31
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 31
225. místo
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 8 30
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 8 30
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry 0 30
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 30
229. místo
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice 8 29
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 29
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim -1 29
232. místo
CR0174 Martin Berner, Chrudim 0 28
233. místo
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 5 26
CR0270 David Kubal, Škrovád 5 26
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 26
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 26
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 0 26
CR0022 René Hromádko, Zaječice -1 26
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice -1 26
240. místo
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim 0 25
241. místo
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch -4 24
242. místo
CR0106 Tomáš Starý, Stolany 11 23
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III 5 23
244. místo
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 5 22
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim 5 22
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim 0 22
247. místo
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany -4 21
248. místo
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk 8 20
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany 2 20
CR0018 Josef Pešava, Chrudim -1 20
251. místo
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň 0 19
CR0254 Karel Remeš, Pardubice -1 19
253. místo
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 18
254. místo
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III 0 17
255. místo
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III 5 16
256. místo
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 0 15
257. místo
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 14
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III 0 14
259. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany 2 11
CR0278 Petr Černý, Hlinsko 0 11
CR0195 Petr Najman, Miřetice 0 11
262. místo
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice 8 10
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 0 10
264. místo
CR0144 Anna Štursová, Zaječice 0 9
265. místo
CR0281 Michal Moravec, Chrudim 8 8
CR0157 František Jelínek, Čankovice 0 8
267. místo
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice 2 6
268. místo
CR0279 Stanislav Josífek, Pardubice 0 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 0 5
CR0019 Michal Pešava, Chrudim -1 5
271. místo
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 0 4
272. místo
CR0277 Daniel Douda, Chrast 0 2
CR0280 David Kubal ml., Škrovád 0 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 0 2
275. místo
CR0273 Tereza Matějková, Orel 0 -2
276. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
279. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
280. místo
CR0092 Iveta Zitová, Načešice -7 -10

281. místo
CR0011 Jan Petr, H. Městec -1 -14