To se podařilo třem hráčům a když dva z nich měli i stejnou Supertrefu (22 gólů) a odhadovali, že padne 29 gólů, musel rozhodnout o vítězi kola los.

Na rozdíl od Ondřeje Sychry (Bělá) přál MILOSLAVU ŠUPÍKOVI z Chrudimě III. Tímto mu blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže a balení piv Rychtář).

Třetím jedenáctibodovým tipérem v tomto kole byl PAVEL HANUŠ (Slatiňany), který se tímto rázným atakem propracoval do čela celkového pořadí, když oba dosavadní lídři (Oldřich Bleša a Míra Kučera) ztratili svými mínusovými tipy.

1. místo
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 11 72

2. místo
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 2 69

3. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III -1 67
CR0198 Míra Kučera, Svratouch -1 67

5. místo
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 66
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 2 66
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice -1 66
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany -1 66
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast -1 66
CR0002 David Zelený, Pardubice -1 66
11. místo
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice -1 64
12. místo
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 63
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 5 63
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice -1 63
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice -1 63
CR0149 Martin Solnička, Srní -1 63
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody -1 63
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov -4 63
19. místo
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 5 61
20. místo
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 8 60
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 8 60
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 8 60
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 8 60
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 8 60
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 5 60
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky 2 60
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 2 60
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 60
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 2 60
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 2 60
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 2 60
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany -1 60
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna -1 60
CR0192 Alena Hromádková, Krouna -1 60
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim -1 60
CR0084 Tomáš Novák, Stolany -1 60
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV -1 60
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice -1 60
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín -4 60
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk -4 60
41. místo
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá -1 58
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá -1 58
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko -4 58
44. místo
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 8 57
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 5 57
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 5 57
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 5 57
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 2 57
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 2 57
CR0187 Josef Písař, Kameničky 2 57
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 2 57
CR0150 Marie Stará, Zaječice 2 57
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 2 57
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV -1 57
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III -1 57
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice -1 57
CR0026 Jan Šár st., Chrast -1 57
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III -1 57
59. místo
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 11 55
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 2 55
CR0253 Eva Kynclová, Krouna -1 55
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov -1 55
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice -1 55
64. místo
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 8 54
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 8 54
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 8 54
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 2 54
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 2 54
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 2 54
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 2 54
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch -1 54
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč -4 54
CR0133 Jan Polášek, Chrudim -4 54
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV -4 54
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 -4 54
CR0027 Jan Šár senior, Chrast -4 54
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II -7 54
78. místo
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek -1 52
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany -1 52
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov -4 52
81. místo
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 11 51
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 51
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 51
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 2 51
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 2 51
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 2 51
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody -1 51
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice -1 51
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 51
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov -1 51
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy -1 51
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko -1 51
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná -1 51
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice -4 51
95. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody -4 50
96. místo
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice 8 49
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 2 49
CR0256 David Holec, Hlinsko -1 49
CR0247 David Krčil, Skuteč -1 49
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice -1 49
CR0255 Jan Uher, Hlinsko -1 49
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá -4 49
103. místo
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 5 48
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 48
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 48
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 2 48
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč 2 48
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 2 48
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 2 48
CR0048 Libor Tuček, Bělá 2 48
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV -1 48
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota -1 48
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany -1 48
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany -1 48
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno -1 48
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III -1 48
CR0164 František Zita, H. Městec -1 48
CR0050 Libor Žák, Rohozná -1 48
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody -4 48
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota -4 48
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II -7 48
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice -7 48
123. místo
CR0183 Martin Marek, Proseč 2 46
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice -1 46
CR0085 Eva Nováková, Stolany -4 46
126. místo
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany 5 45
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 45
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 2 45
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice -1 45
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany -1 45
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko -1 45
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice -1 45
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch -1 45
CR0121 Karel Šimák, Chrudim -1 45
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice -1 45
CR0191 Petr Bukáček, Krouna -4 45
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice -4 45
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice -4 45
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody -4 45
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch -4 45
141. místo
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim -1 44
142. místo
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 8 43
CR0228 Martin Horník, Bítovany 2 43
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 0 43
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 0 43
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice -4 43
147. místo
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany 5 42
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 42
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 2 42
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody -1 42
CR0181 Jiří Marek, Proseč -1 42
CR0047 Jan Sychra, Bělá -1 42
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice -1 42
CR0189 Jiří Písař, Kameničky -4 42
155. místo
CR0222 Olga Pavlíková, Praha -4 41
156. místo
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 40
157. místo
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec 5 39
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 5 39
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 2 39
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 2 39
CR0269 František Plucnar, Pardubice 2 39
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 2 39
CR0215 František Starý, Hlinsko 2 39
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 2 39
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV -1 39
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II -1 39
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy -1 39
CR0170 František Rabas, H. Týnec -1 39
CR0139 Jiří Starý, Bítovany -1 39
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody -4 39
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III -4 39
CR0020 Martin Pešava, Chrudim -4 39
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice -7 39
174. místo
CR0102 David Starý, Pokřikov 0 38
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany -1 38
CR0258 Leona Fišerová, Chrast -4 38
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV -4 38
178. místo
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna 5 37
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 2 37
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 2 37
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 0 37
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice -1 37
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec -4 37
184. místo
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 8 36
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 5 36
CR0104 Filip Starý, Stolany 5 36
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 2 36
CR0148 Marie Stará, Bítovany -1 36
189. místo
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 5 35
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 0 35
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko -1 35
192. místo
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 2 34
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 0 34
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice -1 34
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany -7 34
196. místo
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 8 33
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 2 33
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim 2 33
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 2 33
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 33
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín -1 33
CR0107 Lucie Stará, Stolany -1 33
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III -1 33
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno -4 33
CR0130 Karel Albert, Třibřichy -7 33
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany -7 33
207. místo
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 0 32
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha -1 32
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV -4 32
210. místo
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 2 31
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 31
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 31
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III -1 31
214. místo
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 5 30
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 2 30
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim -1 30
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko -1 30
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry -7 30
219. místo
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch 5 28
CR0174 Martin Berner, Chrudim 0 28
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 0 28
222. místo
CR0022 René Hromádko, Zaječice 2 27
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany -1 27
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice -1 27
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany -4 27
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice -4 27
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III -4 27
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III -7 27
229. místo
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 0 26
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica -10 26
231. místo
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany -4 25
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim -7 25
233. místo
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice -4 24
234. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice -7 23
235. místo
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 0 22
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim -1 22
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov -1 22
238. místo
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 21
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 0 21
CR0270 David Kubal, Škrovád -1 21
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice -1 21
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice -4 21
CR0018 Josef Pešava, Chrudim -7 21
244. místo
CR0254 Karel Remeš, Pardubice -1 20
245. místo
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň 0 19
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice -4 19
247. místo
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany 5 18
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III -7 18
249. místo
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III 2 17
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 2 17
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim -4 17
252. místo
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 0 16
253. místo
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 0 15
254. místo
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III -4 14
255. místo
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany -1 12
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk -1 12
CR0106 Tomáš Starý, Stolany -1 12
258. místo
CR0278 Petr Černý, Hlinsko 0 11
CR0195 Petr Najman, Miřetice 0 11
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III -1 11
261. místo
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 0 10
262. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany 5 9
CR0144 Anna Štursová, Zaječice 2 9
264. místo
CR0157 František Jelínek, Čankovice 0 8
265. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim -4 6
266. místo
CR0279 Stanislav Josífek, Pardubice 0 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 0 5
268. místo
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 2 4
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice -7 4
270. místo
CR0280 David Kubal ml., Škrovád 2 2
CR0277 Daniel Douda, Chrast 0 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 0 2
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice -7 2
274. místo
CR0273 Tereza Matějková, Orel 0 -2
275. místo
CR0092 Iveta Zitová, Načešice 8 -3
276. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
279. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
280. místo
CR0011 Jan Petr, H. Městec 0 -13