Nejblíže Supertrefě (36 gólů) z nich byly dvě tipérky, které odhadovaly, že padne 29 gólů. O prvenství MARIE STARÉ ze Zaječic tak musel rozhodnout až los na úkor Evy Sotonové ze Žumberka. Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala ohledně předání cen. Na čele celkového pořadí se osamostatnil JIRKA NOVOTNÝ z Prosetína, ale tři kola před koncem naší soutěže ještě nemá nic jistého.

1. místo
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín 5 69
2. místo
CR0178 Karel Šimon, Chrudim 5 66
3. místo
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice 8 63
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota 8 63
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 63
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany 8 63
CR0202 David Holec, Hlinsko -1 63
8. místo
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 11 60
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 60
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 8 60
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 8 60
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 60
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice 5 60
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice 5 60
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 5 60
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 5 60
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany -1 60
18. místo
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 58
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 58
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč 2 58
21. místo
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 8 57
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč 8 57
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany 5 57
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 57
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 2 57
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany -1 57
27. místo
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko 5 56
28. místo
CR0094 Marie Stará, Zaječice 14 54
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany 11 54
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV 11 54
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 54
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany 8 54
CR0167 Jan Šár st., Chrast 8 54
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 54
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 54
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 54
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 54
CR0024 Jan Sychra, Bělá 5 54
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice 5 54
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim 5 54
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III 2 54
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha -1 54
43. místo
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim 2 52
44. místo
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 51
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV 8 51
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III 8 51
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody 8 51
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 51
CR0038 Tomáš Novák, Stolany 8 51
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody 8 51
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 51
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody 8 51
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 8 51
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II 5 51
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 51
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice 5 51
CR0103 Josef Vacek, Chrudim 5 51
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III 5 51
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice 2 51
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch 2 51
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov 2 51
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 2 51
CR0206 Jiří Písař, Kameničky -1 51
64. místo
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 14 49
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III 0 49
66. místo
CR0058 David Mihulka, Chrudim III 11 48
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 11 48
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice 8 48
CR0181 Martin Souček, Chrudim III 8 48
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky 8 48
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky 8 48
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek 8 48
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 48
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice 5 48
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 48
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice 5 48
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč 2 48
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 48
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov 2 48
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice -1 48
81. místo
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice 5 46
CR0026 Josef Pištínek, Horka -1 46
83. místo
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III 8 45
CR0166 Jan Šár senior, Chrast 8 45
CR0097 Josef Štursa, Zaječice 8 45
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III 8 45
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice 8 45
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice 5 45
CR0106 František Starka, Chrudim II 5 45
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 45
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim 2 45
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III -1 45
93. místo
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 8 43
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 43
CR0037 Eva Nováková, Stolany 5 43
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice 5 43
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov -1 43
98. místo
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec 8 42
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 8 42
CR0095 Martin Solnička, Srní 8 42
CR0119 František Zita, Morašice 8 42
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec 5 42
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice 5 42
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko 5 42
CR0126 David Krčil, Skuteč 2 42
106. místo
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 5 41
107. místo
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 5 40
108. místo
CR0191 René Hromádko, Zaječice 11 39
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 11 39
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 39
CR0210 Eva Kynclová, Krouna 8 39
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany 8 39
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec 8 39
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast 8 39
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 39
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III 8 39
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV 5 39
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec 5 39
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody 5 39
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim 5 39
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 39
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany 5 39
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice 5 39
CR0092 Jiří Starý, Bítovany 5 39
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim 2 39
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna 2 39
CR0153 František Jelínek, Čankovice 2 39
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 2 39
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany 2 39
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 2 39
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany 2 39
132. místo
CR0128 Martin Marek, Proseč 8 38
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 5 38
134. místo
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II 8 37
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast 2 37
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim 2 37
137. místo
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek 8 36
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 36
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV 8 36
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody 8 36
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody 8 36
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 36
CR0125 Horymír Filip, Pardubice 5 36
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 36
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy 5 36
CR0101 Libor Tuček, Bělá 5 36
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 36
CR0143 František Rabas, H. Týnec 2 36
CR0207 Josef Písař, Kameničky -1 36
150. místo
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II 5 35
151. místo
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany 2 34
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice 2 34
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II 0 34
154. místo
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice 11 33
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III 11 33
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna 8 33
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá 8 33
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice 8 33
CR0035 Eliška Nováková, Stolany 5 33
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim 5 33
CR0204 Romana Brožková, Kameničky 2 33
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna 2 33
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III 2 33
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec 2 33
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy -1 33
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk -4 33
167. místo
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno 0 32
168. místo
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim 8 31
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec 5 31
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim -1 31
171. místo
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III 8 30
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice 5 30
CR0158 Jiří Beran, Chrudim 2 30
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany 2 30
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky 2 30
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim 2 30
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 0 30
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov -4 30
179. místo
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 0 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno 0 29
182. místo
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov 11 28
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec 5 28
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko 2 28
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim -1 28
186. místo
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany 8 27
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 5 27
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III 5 27
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 27
CR0088 Martin Pešava, Chrudim 2 27
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice -1 27
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 27
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány -4 27
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice -4 27
195. místo
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko 5 26
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice 2 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek -4 26
199. místo
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice 5 25
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III 5 25
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III -4 25
202. místo
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice 5 24
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín 2 24
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II 2 24
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 24
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim -1 24
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III -1 24
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice -4 24
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy -4 24
210. místo
CR0109 Alena Starková, Chrudim II 5 23
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 0 23
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany 0 23
213. místo
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice 5 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
216. místo
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk 14 21
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy 8 21
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim 8 21
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 21
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí 2 21
CR0235 František Starý, Hlinsko 2 21
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim -1 21
CR0089 Josef Pešava, Chrudim -1 21
224. místo
CR0127 Jiří Marek, Proseč 5 20
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice 5 20
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch -1 20
227. místo
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim 2 19
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice -7 19
233. místo
CR0116 Helena Emrová, Chrudim 2 18
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy 2 18
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko 2 18
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice 0 18
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
238. místo
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice -1 17
239. místo
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 16
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany 8 16
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 2 16
242. místo
CR0265 David Holeta, Chrudim III 0 13
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
244. místo
CR0157 Kája Remeš, Pardubice 2 12
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch 2 12
CR0064 Iveta Zitová, Načešice -1 12
247. místo
CR0254 Pepa Kuchař, Lány 2 11
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec -7 11
250. místo
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice -1 10
251. místo
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice 2 9
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 2 9
CR0108 Martin Starka, Chrudim II 2 9
254. místo
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim 8 7
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
256. místo
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky 0 5
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim -1 5
259. místo
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
260. místo
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II 0 3
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
262. místo
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III 0 1
263. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec -4 0
264. místo
CR0269 David Kubal, Škrovád -1 -1
265. místo
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice -4 -4
266. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov 8 -14
267. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec -7 -15
268. místo
CR0074 Petr Sklaický, Dachov 0 -16
269. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice -1 -22