Jako jediný tipér uhodl celkem devět výsledků a připsal si tak sedmnáct bodů JIŘÍ HROMÁDKO z Krouny a zaslouženě tím získal primát. Vítězi blahopřejeme a o předání cen budeme v Deníku informovat. Na špici celkového pořadí se stále drží premiant jarní části naší tipovací soutěže MÍRA KUČERA ze Svratouchu, ale nadále vede o pouhý bodík, což je značně nejistá perspektiva.

1. místo
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 8 33

2. místo
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 14 32
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 8 32
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 8 32

5. místo
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 11 29
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 29
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 8 29
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 5 29

9. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 14 27
CR0256 David Holec, Hlinsko 14 27
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov 11 27

12. místo
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 14 26
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 14 26
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 14 26
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 11 26
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 11 26
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 11 26
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 11 26
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 11 26
CR0002 David Zelený, Pardubice 8 26
CR0050 Libor Žák, Rohozná 8 26
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 5 26
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 5 26

24. místo
CR0247 David Krčil, Skuteč 14 24
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 8 24
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 2 24

27. místo
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 17 23
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 14 23
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice 14 23
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 14 23
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 14 23
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 11 23
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 11 23
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 11 23
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 11 23
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 11 23
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 11 23
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III 11 23
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 8 23
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 8 23
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 23
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 23
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko 8 23
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 23
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 23
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 5 23
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 5 23
CR0149 Martin Solnička, Srní 5 23
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 5 23
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 5 23
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 2 23

52. místo
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 14 21
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 8 21
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 8 21
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 5 21
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna 5 21
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 5 21
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 21

59. místo
CR0191 Petr Bukáček, Krouna 11 20
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 11 20
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 11 20
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 20
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno 11 20
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 11 20
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč 8 20
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 8 20
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 8 20
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 20
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 8 20
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 8 20
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 5 20
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 20
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 20
CR0102 David Starý, Pokřikov 5 20
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 5 20
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 2 20

77. místo
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 11 18
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice 8 18
CR0085 Eva Nováková, Stolany 8 18
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 8 18
CR0183 Martin Marek, Proseč 0 18

82. místo
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 11 17
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 11 17
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 8 17
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 8 17
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 8 17
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 17
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 17
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 8 17
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 5 17
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 5 17
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 5 17
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 5 17
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 5 17
CR0181 Jiří Marek, Proseč 5 17
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 17
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 5 17
CR0170 František Rabas, H. Týnec 5 17
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 5 17
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 5 17
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 5 17
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 2 17
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 17
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 2 17
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky -1 17

106. místo
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 8 16
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 2 16
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 2 16

109. místo
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice 11 15
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 8 15
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice 5 15
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 5 15
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 5 15

114. místo
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 11 14
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 11 14
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 11 14
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 11 14
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 8 14
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 8 14
CR0026 Jan Šár st., Chrast 8 14
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry 8 14
CR0164 František Zita, H. Městec 8 14
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 8 14
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 14
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 5 14
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 14
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 14
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 5 14
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 5 14
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 5 14
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 5 14
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 5 14
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 5 14
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany 5 14
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 5 14
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 14
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 2 14
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec 2 14
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy 2 14
CR0187 Josef Písař, Kameničky 2 14
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 2 14
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 0 14
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice -1 14

144. místo
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 8 13
CR0258 Leona Fišerová, Chrast -1 13
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany -1 13

147. místo
CR0228 Martin Horník, Bítovany 5 12
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 0 12

149. místo
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 11 11
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 8 11
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 8 11
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 5 11
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 11
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 5 11
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 5 11
CR0107 Lucie Stará, Stolany 5 11
CR0104 Filip Starý, Stolany 5 11
CR0106 Tomáš Starý, Stolany 5 11
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 11
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 5 11
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 5 11
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 2 11
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 2 11
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 2 11
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 2 11
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 2 11
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 2 11
CR0150 Marie Stará, Zaječice 2 11
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 2 11
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 2 11
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany -1 11
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim -4 11

173. místo
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice 8 10

174. místo
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 9
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III 2 9
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice -4 9

177. místo
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 8 8
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 8
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 8 8
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 8 8
CR0269 František Plucnar, Pardubice 8 8
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 8
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 5 8
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 5 8
CR0022 René Hromádko, Zaječice 5 8
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 5 8
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 5 8
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 5 8
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 8
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 5 8
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 8
CR0048 Libor Tuček, Bělá 5 8
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 5 8
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 2 8
CR0148 Marie Stará, Bítovany 2 8
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice -1 8

197. místo
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 5 7

198. místo
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim 5 6
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany 5 6
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 6
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice 2 6
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 0 6

203. místo
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 8 5
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 5
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 5 5
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 5 5
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany 5 5
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk 5 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 5 5
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 5 5
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 5
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 2 5
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 5
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 2 5
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III 2 5
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 2 5
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 5
CR0215 František Starý, Hlinsko 2 5
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 2 5
CR0047 Jan Sychra, Bělá 2 5
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 2 5
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany -1 5
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice -1 5
CR0121 Karel Šimák, Chrudim -1 5
CR0144 Anna Štursová, Zaječice -1 5

226. místo
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 11 4
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim 5 4
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 2 4
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 4

230. místo
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 5 3
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 2 3
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III -1 3

233. místo
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 14 2
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 8 2
CR0157 František Jelínek, Čankovice 5 2
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 2
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 2 2
CR0273 Tereza Matějková, Orel 2 2
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III 2 2
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 2 2
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany -1 2

242. místo
CR0195 Petr Najman, Miřetice 5 1
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 5 1
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 2 1
CR0254 Karel Remeš, Pardubice 2 1

246. místo
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch 5 0
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice -1 0

248. místo
CR0018 Josef Pešava, Chrudim 5 -1
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 2 -1
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 2 -1
CR0092 Iveta Zitová, Načešice 2 -1
CR0052 Jiří Beran, Chrudim -1 -1
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany -1 -1
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov -1 -1
CR0272 Vladislav Trňák, Orel -1 -1
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim -4 -1

257. místo
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 2 -2
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň -1 -2
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. -1 -2
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice -1 -2

261. místo
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 2 -3

262. místo
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 -4
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
CR0270 David Kubal, Škrovád -4 -4
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III -4 -4

268. místo
CR0174 Martin Berner, Chrudim 2 -5

269. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim 5 -7
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 -7
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim 2 -7
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
CR0011 Jan Petr, H. Městec -7 -7

274. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 -10