FC Hlinsko – FK Česká Třebová 0:1 (0:1)

Hosté se skoro celý zápas bránili, a také ubránili. Dali nám totiž hned na začátku branku ze standartní situace a my jsme z našich vyložených šancí nedali vůbec nic. Bohužel, k čemu nám to je, že soupeře přehráváme, když nedáme branku? Jsme na tom velmi dobře fyzicky, ale fotbal se hraje na góly. A ty my, bohužel, nedáváme. Hodně se mluví ve sportu o štěstíčku. Tak to taky moc nemáme.“

Třemošnice – Dobříkov 3:2 (2:2)

Leoš Cirkl, trenér Třemošnice: „V tomto utkání šlo o hodně, naše situace je vážná a nutně jsme potřebovali doma vyhrát. Začátek utkání pro nás byl výborný. Ve třetí minutě Šebek krásně zatáhl míč a naservíroval Hejcmanovi a ten zakončil přesně 1:0. Ve 12. minutě střílel M. Šindelář po přihrávce Hejcmana, ale vedle. Ve 33. minutě hosté kopali z nebezpečné vzdálenosti přímý kop vysoko nad branku. Ve 34. P. Šindelář nahrál Šebkovi, bez úspěchu. Ve 39. minutě našel Král centrem hlavu P. Šindeláře a ten zakončil přesně – 2:0. Potom se, ale začaly dít věci. Po rohovém kopu ve 41. minutě si naskočil na hlavu Ševčík a snížil na 1:2. To ale nebylo vše! Hned za minutu přišel další míč přes střed hřiště a Rydval šel sám a zakončil přesně 2:2.

V 53. minutě se ze skrumáže před brakou hostů zase nic neurodilo. V 66. minutě mohl přijít trest od hostů – po rozehrávce přímého kopu trefili tyč. Hned v 67. minutě se z levé strany uvolnil Šebek, míč si navedl na střed hřiště, ale mířil nad branku. V 77. minutě zatáhl míč Hejcman, přihrál J. Vančurovi, ten mířil dobře na zadní tyč, ale vedle. V 80. minutě z protiútoku střílel hostující Ševčík, pro nás naštěstí také vedle. Utkání nakonec rozhodl v 87. minutě Šebek, který vystřelil z dálky a střela tečovala tyč a zamířila do sítě – 3:2. V 90. minutě dostal hostující Hrůša červenou kartu za faul na unikajícího Hejcmana.

Stav se do konce utkání nezměnil, a tak bereme důležité vítězství. Pochvala pro Šebka, Mocana, P . Šindeláře a Hejcmana. Je to hodně důležité vítězství, ale výkon ideální nebyl. Za stavu 2:0 přišel náš kolaps a za dvě minuty bylo vyrovnáno!“