Zápas Chrudimskému deníku v krátkosti zhodnotil trenér MFK Pavel Jirousek: „Hráli jsme dobře z obrany. Byť se mohlo zdát, že domácí mají míč častěji na kopačkách a ovládají utkání, byla to naše taktika. Hráli jsme totiž dobře hlavou a věděli jsme, že Benešov má problémy s hrou do plných, což se v utkání plně potvrdilo. Šlo nám na ruku i naše brzké vedení, kdy po trestném kopu Vodrážky zahrál jeden s benešovských hráčů ve vápně rukou a Kopecký se z penalty postaral o vedoucí, a jak se později ukázalo, i jediný gól střetnutí. Naše výhra však mohla být daleko vyšší. Z brejků mohli, a hlavně měli vstřelit ve druhém poločase branky Kopecký, Vácha, Dostálek, Sixta a Holub. Přestože jsme tak vyhráli „jen" 1:0, závěr jsme si naprosto v pohodě pohlídali a nepřipustili žádné komplikace. Musím vyzdvihnout i fakt, že soupeř neměl za druhý poločas ani jednu střelu mezi tři tyče!"

Další zápas čeká na Chrudimské již tuto sobotu, kdy v tradičních 10:15 hodin přivítají na svém domovském stadionu Za Vodojemem Admiru Praha. „Cíl pro toto utkání je naprosto jasný," pokračuje lodivod domácího mužstva Jirousek.

„Rádi bychom potvrdili vydřené a těžce odpracované body z Benešova. Nebude to ale lehká práce. Admira je farmou Slavie Praha, tak uvidíme, s čím přijede. O víkendu porazila doma 3:1 silné Jirny, a tak je určitě herně i psychicky v pohodě. To my teď ale také, a jelikož je v tabulce jen o bod před námi, rádi bychom ji po sobotě přeskočili. Také bychom tím chtěli začít navazovat šňůrku výher." (rp)