SK Chrudim B - Chrast B 2:1 (Vrbka pen., Fantl). Sestava vítězů: Vrbka – Vokoun, Pavlík, Jonáš, Kusý – Dušek, Smělý, Mrkva, Škaryd – Holec, J. Hromádko (Fabián, Fantl, Zelinka).

Prosetín B - Bojanov 5:0 (Ťopek 2, J. Ročňák 2, Málek) Rozhodčí: Kutil. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0. Sestava vítezů: Talácko –, Kurštein, M. Ročňák, Málek, Kropáček, Starý, D. Ročňák, J. Ročňák, Vít, Šikl, Černý, (Ťopek, Alt, Paulu).

Svratouch - Míčov 2:2 (Svoboda 2 – Brodňan, Pekař) Hosté vyrovnali v nastaveném čase.

Křižanovice - Krouna 1:2 (Harant – Svatoň, Kučera) ŽK: 3:5. Diváků: 90. Sestava vítězů: L. Bárta – Sodomka, Žďánský, J. Bárta, Svatoň, Vaňák, Kučera, Holas, Kulhavý, Černý (Ducheček, Netolický).

Tuněchody - Orel 3:0 (3:0) Bořil, Adámek, Klimeš.

Slatiňany B - Bořice 0:3 (Modráček 2 z toho 1 pen., Hrozen)

Stolany B - Načešice B 1:1 (T. Novák – Polák) Diváků: 60. Poločas: 1:1. Vyrovnané utkání nenabídlo mnoho šancí. Remíza byla spravedlivá. Stolany B: Kudláček – Mi. Novák, Štorek, Vávra, Přibyl, M. Němec, D. Němec, T. Novák, Kubát, Motyčka, Rázek (Ma. Novák, Bakeš, Dušek). Načešice B: Dobruský – Pa. Bárta, Zelený, Hovorka, Golian, A. Jirásek, Kopecký, Polák, D. Jirásek, Vojtek, Bříza (Vacek, Semerád, P. Bárta).