Třemošnice se věnku opět pěkně rozjela

CHRUDIM - Ve fotbalové I. A třídě oba naši zástupci prohráli venku o gól. V nejnižší krajské soutěži se nečekala první podzimní porážka načešického lídra na hřišti týmu ze spodních vod tabulky. Utkání HlinskoB – Rváčov bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

29.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

I.A třída

Moravany – SK Chrudim 1:0

Fakta – branky: 29. J. Krpata. Rozhodčí: Zerzáň. ČK: 62. Veselý (Moravany), ŽK: 3:2. Diváků 150. Poločas: 1:0. SK Chrudim: Vrbka – Holec, Lankaš, Hromádko, Štursa – Šebek (Zelinka), Opavský, Plosza – Smělý, Lištván, Vágner (80. Hromádko).

Litomyšl – H. Městec 3:2

Fakta – branky: Zeman, Kroulík, Zvěřina (pen.) – Dostál, J. Volejník (pen.). Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 3:4. Diváků: 100. Poločas: 1:1. H. Městec: Vašíček – S. Uttendorský, Veleba, Synek, M. Volejník – J. Uttendorský, Dostál (46. Hlaváč), Hamsa, J. Volejník, Skokan – Salfický (80. Štefanča).

I.B třída

Kameničky – Chrudim B 1:1

Fakta – branky: 65. Sádovský – 80. Mattuš. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Kameničky: Zavřel – Vtípil, Tichý, Staněk, P. Bureš, Sadílek, Adámek, Hromádko, Valla, Sádovský, Janáček (M. Pérko, Netolický, M. Bureš). AFK Chrudim B: Kysela – Zelinka, Livora, Mattuš, Škopek, Hluchník, Černohorský, Parihuzič, Smitka, Zavoral, Hudák (Konečný).

Mikulovice –Načešice 2:1

Fakta – branky: 27. a 67. J. Vencl – 30. M. Tomčík. Rozhodčí: Vašek. ŽK 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Mezilesí Načešice: Novák – Levinský, R. Chmelík, J. Tomčík (43. Bříza), A. Jirásek - D. Jirásek, M. Tomčík, Kopecký (85. Golián) – M. Chmelík, Svoboda, M. Jirásek.

H. Jelení – Chroustovice 1:1

Fakta – branky: Kaňkovský – L. Dostál. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Chroustovice: Bejblík – Pitra, Besperát, Horčička, Andrle – Dubský, Komárek (46. Popp), M. Dostál (90. Koreček), Havlíček – Mikan, L. Dostál.

Paramo – Slatiňany 2:1

Fakta – branky: 10. Záveský, 31. Troják – vlastní (Puhlovský). Rozhodčí: Bednář. ŽK 1:1. Diváků: 30. Poločas: 2:0. Spartak Slatiňany: Borek - Hroch, Moravec, Chaloupka, Jeřábek - Dostál, Motyčka, Hanuš, Zdražil - Myška, Ficek (Hlušička, Kovařík, Šulc). Předehráno 25. 10.

Rozhovice – Přelouč 2:0

Fakta – branky: Sýkora, Hanuš. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Rozhovice: Ježek – Pilný, Dušek (Vohralík), Grof, Michal Sýkora – D. Kopp, Strouhal, Tamchyna, Hanuš (Jedlička) – Švadlenka, Z. Kopp (Suchý).

Proseč – Třemošnice 3:6

Fakta – branky: Jar. Marek 2, Jiří Marek – Šebek 3, O. Vančura, Lipenský, Lebduška. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Zanina, Dvořák, Kysilko, Jiří Marek, Spilka (Mareš), Jar. Marek, M. Marek, Lampárek (Krčil). Třemošnice: Žďánský – O. Rychnovský, Kalina, Junek, Klaudy, J. Vančura (Kadlec), Lebduška, Lipenský, O. Vančura (Smutný), Šebek, D. Rychnovský

29.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 12 200 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: 5. května 917, Heřmanův Městec. , NÁPLŇ PRÁCE: obsluha čerpací stanice, úklid, zkontrolování přivezeného zboží, hmotná odpovědnost., První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.. Pracoviště: Velvet dream s.r.o. - provozovna hm, 5. května, č.p. 917, 538 03 Heřmanův Městec. Informace: Nikola Matějčková, . Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 25 000 Kč Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací Administrátor/ka projektů. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Píšťovy 820, Chrudim. , NÁPLŇ PRÁCE: administrace projektů z dostupných dotačních titulů v oblasti ŽP., POŽADAVKY: výborná znalost Microsoft Office, kreativita, spolehlivost, flexibilita, ekonomické vzdělání výhodou. Řidičský průkaz sk. B., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání, schopností a praxe, zaměstnanecké benefity. , První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.. Pracoviště: Vodní zdroje ekomonitor spol. s r.o., Píšťovy, č.p. 820, 537 01 Chrudim 1. Informace: Pavel Vančura, +420 469 682 303-305. Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 30 000 Kč Dopravní dispečeři Dispečer mezinárodní dopravy. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hlinsko - Nádražní 1703, vhodné i pro absolventy, POŽADAVKY: ŘP sk. B, znalost práce na PC, AJ, NJ - výhodou, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.. Pracoviště: Cetl cargo s.r.o. - nádražní, Nádražní, č.p. 1703, 539 01 Hlinsko v Čechách 1. Informace: Martin Ceral, +420 774 442 987. Řemeslné práce - Řemeslné práce Kovář 22 000 Kč Kováři Kovář. Požadované vzdělání: nižší střední. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště: Chrudim.. Pracoviště: Peform chrudim s. r. o., Průmyslová, č.p. 23, 537 01 Chrudim 1. Informace: Alena Němcová, +420 601 332 712.

Lanškroun slaví, má střelce Savycha

Zatímco před týdnem nasázeli divizní fotbalisté Náchoda (v modro-bílém) soupeři ze Slatiňan čtyři branky, o uplynulém víkendu vyšli v Turnově střelecky naprázdno.

Dvůr rozhodl v nastavení díky Karalovi

-

Daniel Kněžour z HC Jezbořice se blýskl pěti góly a dvěma asistencemi

Chrudim – Vzhledem k tomu, že ve Skutči za stávajících teplých dnů jsou problémy s udržením ledu, tři zápasy určené právě tam – odpadly! Ze druhého kola se odehrálo jediné utkání, jedno bylo kontumováno.