Památku zakladatele, hráče a funkcionáře SK Stolany Františka Starého fotbalisté uctili již 42. ročníkem jeho memoriálu.

Nejprve oba finalisté porazili účastníka okresní III. třídy, aby se v závěrečném utkání bojovalo o celkové prvenství, které nakonec vybojoval domácí „A“ tým – účastník I. A třídy. Po dohodě se zápasy hrály na 2 x 30 minut za řízení tandemu Pavel Štěpánek – Ivo Kišš.

Dynamo Rosice – SK Rozhovice 1:4 (0:0). Branky: Králíček – Suchý 2, Kubánek, Grof. V první půli byli útočnější „hosté“, rosický gólman Kaplan kryl jedinou čistou gólovku po střele Ploszy. V úvodu druhé půle šlo Dynamo do vedení, ale vzápětí se karta obrátila a SK otočil stav třemi rychlými góly, když v závěru přidal ještě čtvrtý úspěch.

Dynamo Rosice – SK Stolany 0:4 (0:3). Branky: Adam 2, Pavlíček, Ždímal. Během deseti minut vedly Stolany rozdílem dvou gólů. Pak se dvakrát dostal do zápisu brankář Kramařík. Nejprve kryl střelu Laštůvky, aby poté fauloval a na penaltu šel Novotný. Zde odčinil svoji chybu, čímž zůstal na „nule“. Vávrův lob Petr Marel odvrátil na roh a nakonec ještě po přihrávce Jenky střílel Adam svůj druhý gól. Po změně stran Vávrův střílený balon vykopl z brankové čáry Dostál. Hrálo se za stálé převahy SK, brankář Kaplan si zachytal, avšak na čtvrtý gól již nestačil – to když Jenka zatáhl míč a dal to na placírku Ždímalovi.

SK Stolany – SK Rozhovice 2:1 (0:1). Branky: Květenský, Pavlíček – Kadeřábek. Domácí narazili na nadšeně bojujícího soupeře, a přestože měli několik šancí, tak v závěru poločasu šli Rozhovičtí do vedení, když Kadeřábek umístil míč do šibenice. Naštěstí v úvodu druhé půle Květenský zblízka vyrovnal. Domácí měli možnost jít z penalty (za ruku) do vedení, ale Lukáš Pleskot v brance hostí střelu Černohubého kryl! Pak domácí Pavlíček utekl po křídle, obhodil brankáře a do prázdné svatyně přesně zamířil. Hosté se nevzdávali, mohutně útočili a dvě minuty před závěrem jen reflexivní zásah Kramaříka, jenž kry pozdrav Kadeřábka znamenal, že z celkového prvenství se mohli radovat domácí.

Jak nastoupili – SK Stolany: Kramařík – Těšitel, Novotný, Starý, Přibyl – Vávra, Černohubý, Jenka, Adam – Pavlíček, Ždímal. Ve finále do II. poločasu střídal Těšitele Květenský. SK Rozhovice: Lukáš Pleskot – Spěvák, Hůlka, Sýkora, Voženílek, Suchý, Grof, Plosza, Kopecký, Čopák, Kadeřábek (Valenta, Kubánek, Marek Pleskot). Dynamo Rosice: Kaplan - Dostál, Zrůst, Marel, Dvořák, Králíček, Procházka, Žalud, Novotný, Laštůvka, Sádecký (Novák, Christel).

Jaromír Doležal