FC Hlinsko – FK Přelouč 8:1 (4:0)

Úvod utkání byl ve znamení mírné domácí převahy, i když se v 11. minutě poprvé představil gólman Čihař, když zlikvidoval šanci hostí tři na jednoho. Ve 22. minutě se poprvé měnilo skóre. Před brankou hostí se nejlépe zorientoval Volf a poslal domácí do vedení.

O dvě minuty později našla ideální přihrávka Tulacha střelce Dostála a bylo to 2:0. Když ve 26. minutě vyrazil trestný kop Cacha hostující brankař před sebe, Pelikán pohodlně dorazil Ve 32. minutě přidal opět Dostál již čtvrtou branku Hlineckých.

Domácím patřil i úvod druhé půle, kdy již ve 47. minutě zvýšil Tulach na 5:0. O záchranu bojující soupeř se poprvé prosadil až v 51. minutě, kdy proměnil pokutový kop Novák. Ale hosté odpověděli hned o pět minut později rovněž z penalty Mocanem. V 70. minutě potom hlinecký útočník Tulach zvýšil již na 7:1 a v 75. stejný hráč posledním brankou v utkání završil svůj hattrick.

Hlinsko: Čihař – D. Pelikán (46. Mocanu), J. Nevole, Volf – L. Cach, Mayer (75. Slováček), Dostál, Vymetal (60. Cepl) – Vukliševič, Tulach (75. Chmelík).