V loňském premiérovém ročníku zvítězila v „áčku“ Třemošnice před SK Chrudim a Prosetínem, v „béčku“ bylo pořadí na prvních třech místech: Hrochův Týnec, Horní Bradlo, Chroustovice.

„A“ turnaj má toto složení mužstev:

AFK Chrudim (divize), Sokol Živanice (divize), SK Stolany (krajský přebor), ŽSK Třemošnice, SK Chrudim, SK Spartak Slatiňany, TJ Jiskra Heřmanův Městec a SK Libčany (vše I. A třída).

V „B“ turnaji se představí:

FK Proseč (I. B třída), TJ Horní Bradlo, SK Stolany B, SK Ronov, SK Chroustovice, Svídnice (okresní přebor), SK Vítanov (III. třída), Žlebské Chvalovice (IV. třída).

Ředitelem turnaje je Petr Vojtěchovský, organizačním pracovníkem Luboš Popelka. Hraje se 2 x 45 minut se začátky od 10 až 19 hodin.

A proti loňsku jedna novinka: před každým zápasem bude vyhotoven zápis o utkání. Barva dresů je stanovena dle rozlosování: domácí barvy světlé, hosté tmavé.

Již v premiérovém kole se neuskuteční duel Živanice – SK Chrudim z důvodu soustředění divizního týmu.

Z pátého kola je přesunut zápas Stolany – SK Chrudim na náhradní termín 7. března.

Start obou turnajových skupin je stejný – I. kolo v sobotu 16. 1.: AFK – Třemošnice (10), Proseč – Horní Bradlo (13), Ronov – Žlébské Chvalovice (15), Stolany B – Vítanov (17). Neděle 17. ledna: Heřmanův Městec – Stolany (15), Libčany – Slatiňany (17), Svídnice – Chroustovice (19).
II. kolo – sobota 23. 1.: Žlébské Chvalovice – Svídnice (13), SK Chrudim – H. Městec (15), Třemošnice – Živanice (17), Vítanov – Chroustovice (19). Neděle 24. 1.: H. Bradlo – Ronov (13), Slatiňany – AFK (15), Stolany – Libčany (17), Stolany B – Proseč (19).

III. kolo – sobota 30. 1.: AFK – Živanice (10), H. Městec – Třemošnice (16), Proseč – Vítanov (18). Neděle 31. 1.: Ronov – Stolany B (13), Libčany – SK Chrudim (15), Slatiňany – Stolany (17), Svídnice – H. Bradlo (19).

IV. kolo – sobota 6. 2.: AFK – Stolany (10), Vítanov – Žl. Chvalovice (13), Třemošnice – Libčany (15), Stolany B – Svídnice (17), Proseč – Ronov (19). Neděle 7. 2.: Slatiňany – SK Chrudim (15), Živanice – H. Městec (17), H. Bradlo – Chroustovice (19).

V. kolo – sobota 13. 2.: Libčany – Živanice (17), Žl. Chvalovice – H. Bradlo (19). Neděle 14. 2.: H. Městec – AFK (15), Slatiňany – Třemošnice (17), Svídnice – Proseč (19).

VI. kolo – sobota 20. 2.:
místní derby AFK – SK (10), Třemošnice – Stolany (15), Stolany B – Žl. Chvalovice (17), Ronov – Svídnice (19). Neděle 21. 2.: Proseč – Chroustovice (13), Živanice – Slatiňany (15), H. Městec – Libčany (17).

VII. kolo – sobota 27. 2.: Chroustovice – Ronov (15), SK Chrudim – Třemošnice (17), Žl Chvalovice – Proseč (19). Neděle 28. 2.: Libčany – AFK (15), Stolany – Živanice (17), Svídnice – Vítanov (19).
V březnových termínech (6., 7. a 13., 14.) je na pořadu osm dohrávek z obou skupin. Jedná se o zápasy Živanice – SK Chrudim, H. Bradlo – Stolany B, Chroustovice – Žl. Chvalovice, Slatiňany – H. Městec, Stolany – SK Chrudim, Ronov – Vítanov, H. Bradlo – Vítanov a Chroustovice – Stolany B.

JAROMÍR DOLEŽAL