Kromě domácích FK Míčov v turnaji nastoupil loňský vítěz H-klub Heřmanův Městec a týmy FK Slavkovice, Metaxa Jenišovice, Arsenal Sušice, Corinthias Olomouc, Army Chrudim, Matadoři Heřmanův Městec, Pumpa Miřetice, Nola PR Chrudim, THC Terorasta Pardubice a FK Kolín.

Turnaj se hrál ve dvou šestičlenných skupinách, které se na dvou travnatých hřištích utkali o postup mezi čtyři nejlepší týmy. Po napínavých bojích nakonec postoupily týmy Metaxa Jenišovice, H-klub Heřmanův Městec, FK Slavkovice a domácí mužstvo FK Míčov do semifinále. Z něj potom vyšel vítězně tým domácích a mužstvo FK Slavkovice.

Finále bylo ke zklamání domácích příznivců jasnou zálěžitostí týmu ze Slavkovic, kteří pořádající Míčov porazili rozdílem třídy 7:1. Mohli se tak radovat z hlavní ceny turnaje, kterou byl sud piva dvanáctky značky Gambrinus.

O třetí místo se mezi sebou utkali mužstva H-klub Heřmanův Městec s Metaxou Jenišovice. Loňský vítěz turnaje z Heřmanova Městce se sice letos do finále neprobojoval, ale v záúpase s Metaxou získala alespoň 3. místo. Na zdárný průběh jednotlivých zápasů dohlíželi rozhodčí Dvořák a Petr z Heřmanova Městce.

Nehledě na vysokou porážku ve finále, byli domácí s celým turnajem spokojení. Pořadatelé Míčov Cupu všem zúčastněným týmům, rozhodčím a sponzorům děkují za účast a spolupráci na turnaji a těší se na další ročník.

Další informace o letošním ročníku turnaje i místním fotbalovém klubu můžete získat na internetové adrese www.micov-futsal.wz.cz. Celkové pořadí: 1. FK Slavkovice, 2. FK Míčov, 3. H-klub Heřmanův Městec, 4.Metaxa Jenišovice 5.-8. Arsenal Sušice, Corinthias Olomouc, Army Chrudim, Matadoři Heřmanův Městec 9.-12. Pumpa Miřetice, Nola PR Chrudim, THC Terorasta Pardubice, FK Kolín.