Vzhledem k tomu, že došlo ke zkrácení nedělní redakční uzávěrky, tak nelze „pochytat“ a zpracovat všechny nedělní zápasy. Proto zpravodajství z I. B třídy přineseme až v úterním vydání (výsledek a střelce najdete již v pondělní krajské stránce).

Žádáme oddílové zpravodaje, aby nám výsledky ze soboty hlásili do redakce v neděli od 8 do 11 hodin a z nedělních zápasů co nejdříve po jejich skončení na tel. čísla 469 638 866, 469 638 865 nebo na 774 796 120, případně pošlete potřebné informace na mail: petr.novak@denik.cz.

A co by ve zpravodajství nemělo chybět?

Krajský přebor, I. A a I. B třída: výsledek, poločas, střelci (vč. minut, kdy padl gól), několik vět průběhu a obě sestavy. Okresní přebor: výsledek, poločas, střelci, stručně k průběhu, obě sestavy. III. třída: výsledek, střelci, příp. vychytané nuly brankářů, sestava vítězů. IV. třída: výsledek, střelci, příp. vychytané nuly brankářů.

U sestav všeobecně platí, že by měly být dle rozestavení se střídáním konkrétních hráčů a případně s uvedením křestních jmen, pokud je v týmu více hráčů stejného příjmení.

Zároveň uvítáme i případné tipy pro zařazení do naší Sestavy kola.