1. A třída

Načešice – Pardubičky
 3:2 (0:2)

Branky: 70. Dobrovolný (pen.), 75. F. Jirásek, 85. D. Jirásek – 4. Hrebenár, 27. Čásenský.

Na brzké branky jsou diváci v Načešicích již zvyklí, ale tentokrát se po prvním rohovém kopu prosadili hosté, když po Hrebenárově rohu míč propadl po přední tyči a Pardubičky šly do vedení už ve čtvrté minutě.

Ve 27. minutě přišla chyba domácích a bez ostychu ji využil Čásenský, který zvýšil na rozdíl dvou branek. O chvíli později měl možnost snížit D. Jirásek, který šel sám na gólmana, ale jeho střela letěla mimo brankovou konstrukci. Do poločasu mohl snížit i M. Chmelík z pokutového kopu po faulu na Svobodu, ale domácí asi urazili fotbalového boha, takže ani penalta snížení nepřinesla.
Druhá část zápasu byla v podstatě hra na jednu branku.

Diváci byli v horkém podvečeru doslova na infarkt z brankových příležitostí, které si domácí vytvářeli. Bránu hostů se podařilo odčarovat až Tomčíkovi v 70. minutě z druhého pokutového kopu po faulu na Dobrovolného. O pět minut později chyboval hostující brankář Zahradník a bylo srovnáno na 2:2. Definitivní podobu zápasu dal pět minut před koncem D. Jirásek, který strhl vítězství na domácí stranu.

Načešice: Gajdošík – A. Jirásek (46. Stehlík), Tomčík, Pejcha, D. Jirásek, Šafránek, Tlapák, Svoboda, M. Chmelík, F. Jirásek (89. Hladina), Dobrovolný.

Nasavrky – Ústí nad O. B
 2:0 (0:0)

Branky: 55. Boháč, 63. Dostál.

Během nasavrcké pouti vidělo 180 diváků pohledný fotbalový zápas, ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí, kteří proměnili dvě z mnoha svých gólových šancí. Utkání začalo mírnou převahu hostujícího celku a po jeho ochabnutí se začali domácí dostávat do příležitostí.

První šance Vojíře ve čtrnácté minutě skončila těsně vedle branky, další šanci spálil Filip Dostál, když jeho slabou střelu kryl hostující brankář. Ve 27. minutě první šanci hostí zahodil Felgr. Těsně před koncem poločasu nepřekonal brankáře v gólovce ani domácí Mikan.

Druhá půle začala tutovkou Boháče, ale hostující brankář nadále držel čisté konto. V 52. minutě po rychlé akci domácích skončil míč v síti hostí, rozhodčí však oprávněně pískal hru rukou.
Hned o tři minuty později domácí konečně vstřelili branku, když samostatný brejk proměnil Boháč.

V 63. minutě zatáhl míč po pravé straně Čechlovský a jeho centr akrobaticky zakončil Filip Dostál.

Po zbytek zápasu si již domácí vedení pohlídali a nedovolili soupeři úpravu výsledku.

Nasavrky: Drášil – T. Michek, Mikan, Hnízdo, M. Dostálek, Boháč (78. Pešek), O. Čechlovský (89. Krejčí), F. Dostál, Vojíř (74. Paulus), Plíšek (84. Rejholec), R. Michek.

Luže – Svitavy B
 2:1 (0:1)

Branky: 36. Lacman, 57. Merkl – 47. Jukl.

Domácí nemají bodů na rozdávání, a tak museli odčinit potupnou porážku z minulého kola.

Stovce diváků oba kolektivy předváděly od první minuty fotbal nahoru dolů s množstvím dramatických situací. Ve 36. minutě svitavští hráči zbytečně faulovali. Nabídli tak Luži příležitost volného kopu, po kterém se trefil Ondřej Lacman. Ve 47. minutě Tererův prudký odkop zasáhl bolestivě Merkla, ten zůstal ležet na hrací ploše, rozhodčí však hru nepřerušil a hostující Jukl střelou k tyči domácí svatyně srovnal stav na 1:1.

Druhý gól domácích přidal v 57. minutě Merkl po akci, která měla k fotbalové kráse daleko, ale i takové zásahy se počítají. V závěru ještě domácí neproměnili několik šancí, které volaly po gólu. Nicméně za bojovnost a nasazení si tři body rozhodně zasloužili.

Luže: Jehlička – Roubínek, Naď, Terer, Bareš – Komárek, Holub, Merkl, Lacman – Koukal, (67. Langer), Fidler.

1. B třída

Tuněchody – Proseč
 0:1 (0:1)

Branka: 30. Mareš.

O místním posvícení nedokázalo domácí mužstvo zopakovat výkon z předchozích utkání a poprvé v sezóně nebodovalo. Během úvodní půle byli většinu času aktivnější hosté a odměnou jim byla branka Mareše. Po změně stran se Tuněchodští snažili o vyrovnání, ale v jejich hře chybělo více přesnosti. Když už si příležitost vypracovali, postrádali i trochu toho štěstí, jako při šanci Hudečka, který v závěrečné desetiminutovce nastřelil tyč po pěkné individuální akci.

Tuněchody: Elich – Horák, Hájek, Hudeček (84. Křivka), Lamberský, Vrzal (71. Douděra), Hanko, Pokorný, Šilhánek (46. L. Slezák), M. Adámek, J. Adámek.

Proseč: Lampárek – Z. Marek, Jar. Marek, Kunhart, Kiričenko, Zelenka, Koutný, Loskot (84. Volf), Hromádka, M. Vopařil, Mareš.

Sezemice – Rozhovice 3:3 (0:3) na penalty 5:3

Branky: 53. a 58. Kašpar, 78. Ehl – 18. a 39. Holub, 32. Stejskal.

Rozhovice: Bača – Sýkora, Voženílek (72. Kubeš), Kadeřábek, Dušek, Suchý, Stejskal, Uhlíř (46. Kubeš), Svoboda (65. Popílek), Holub Skyva.