Týmy se nakonec rozešly smírně 1:1, i když velmi dobrých gólových příležitostí bylo během zápasu hned několik. Za domácí MFK se jako jediný prosadil útočník Tomáš Kalas. Po zápase se s námi podělil o své dojmy.

Tomáši jak byste zhodnotil středeční utkání?

První poločas byl nahoru dolu. Je velká škoda, že jsme nedali gól v prvních minutách. Šance byly, z jedné dokonce padlo břevno. Poté jsme v sedmé minutě dostali takový blbý gól. Mohli jsme mu zabránit. Jinak si myslím, že to bylo dobré utkání a odvetu snad vyhrajeme.

Jak moc náročný zápas to byl?

Obtížné klimatické podmínky náročné a do toho rychlý tým soupeře.
Bylo to velmi náročné, hlavně to vedro. Pak už jsme všichni dostávali křeče. A celkově to bylo těžké.

Jak byste popsal vyrovnávací gól, který jste vstřelil?

Dostal jsem se do vápna, míč se přede mnou objevil, tak jsem to doklepl do prázdné branky. Nic víc.

Při oslavách jste dostal křeč a zůstal ležet za brankou. Měl jste s tím problémy už před gólem nebo až po jeho vstřelení?

Kreče jsem měl už před tím. Jednou mi dokonce pomáhal rozhodčí na vápně protáhnout. Byl to vážně těžký zápas.

Máme představu, co mimo fotbal dělají hráči „A" týmu, ale co dělá takový hráč U19, Tomáš Kalas, už chodíte do práce?

Ne ne, zatím stále studuji. Chodím na Střední průmyslovou školu v Chrudimi.

Co třetí liga, po ní už trošku pokukujete?

Na ČFL jsem se už dívat samozřejmě byl, ale uvidíme jak do budoucna. Příští rok bych se měl zapojit do předsezónní přípravy a je jen na mně, jak se chytnu.