Nasavrky - Dobříkov 2:2, na penalty 2:3

Branky: 2. J. Dostál, 18. O. Čechlovský - 7. Rychtařík, 86. Vaněk.

Domácí měli raketový úvod. Již ve 2. minutě našel dlouhý míč za obranu soupeře rozběhnutého J. Dostála, který obešel i vybíhajícího brankáře Málka 1:0. Hned o tři minuty později mohl přidat druhý úspěch Plíšek, sám před gólmanem ale zaváhal. Jenže v náporu přišla 7. minuta a po rohovém kopu Rychtařík vyrovnal. Domácí však inkasovaná branka nezabrzdila. J. Dostál mířil v další příležitosti těsně vedle, aby se v 18. minutě uvolnil v šestnáctce O. Čechlovský a křížnou střelou vrátil Nasavrkům vedení. To pak mohl navýšit po půlhodině hry po trestném kopu T. Michka Dostálek, z první však branku netrefil. Po změně stran se obraz hry změnil, Dobříkov převzal otěže zápasu a v 54. minutě měl ideální možnost vyrovnat, Ševčík ale neproměnil pokutový kop. Za tři minuty se zaskvěl gólman P. Novák, když po rohovém kopu bravurně vychytal soupeřova útočníka na malém vápně. Vedení 2:1 drželi domácí až do 86. minuty, v níž Vaněk z opakované střely vyrovnal. Došlo tak na pokutové kopy, v nichž byli hosté stoprocentně úspěšní, zatímco za Nasavrky selhali Dostálek a Krejčí.

Sestava FK Nasavrky: P. Novák - T. Michek, Dostálek, Boháč, R. Michek, Plíšek, O. Čechlovský, J. Dostál, M. Čechlovský, F. Dostál, Vojíř (L. Novák, Pešek, Krejčí).

Libišany - Chroustovice 6:0

Branky: Brož 2, Gotwald, Machala, Vokáček, Stejskal.

Hosté odjeli na hřiště lídra soutěže pouze s 11 hráči, z toho šest jich bylo z B týmu, a podle toho utkání také vypadalo. Libišany již v 16. minutě vedly 3:0 a nebylo co řešit.

Sestava SK Chroustovice: Tuček - Krejbich, Dvořák, Havlíček, Koreček Uhlíř, Balous, Rejman, Derka Dostál, Matucha.

Prosetín - Rohovládova Bělá 2:4

Branky: 66. Vodvárka, 77. A. Šafránek - 9. a 23. Starý, 40. Plesinger, 90. Braun.

Domácí první poločas zcela prospali a po zásluze prohrávali 0:3. Po změně stran se hra vyrovnala a po snížení Vodvárky se Prosetínští začali tlačit do šestnáctky, čehož vyústěním byla krásný kontaktní gól A. Šafránka na 2:3. V nastaveném čase zahrávali domácí standardní situaci, do vápna se přesunul i gólman Hlouš, ale výsledkem byl jen čtvrtý gól Rohovládovy Bělé do prázdné branky.

Sestava Sokola Prosetín: Hlouš - Čáp, Šikl, Kulháň, Vodvárka, Černý, Haman, J. Ročňák, Novotný, F. Šafránek, A. Šafránek (Slavík, D. Ročňák).

Mnětice - Proseč 1:11

Branky: Hájek - M. Marek 4, J. Marek 2, Macháček, Menc, Dvořák, Mareš, Jeřábek.

S chutí hrající Proseč oslabené domácí vůbec nešetřila, naopak si její fotbalisté s radostí udělali v Mněticích střelnici. Zápas trochu připomínal demolování soupeřů na MS v hokeji v podání Kanady. Již za první poločas dali hosté pět branek, ve druhém svůj brankostroj ještě o jednu navýšili. Mnětice zaznamenaly čestný úspěch v 83. minutě za stavu 0:10.

Sestava FK Proseč: Lampárek Dvořák, Jeřábek, Macháček (Pulda), Šplíchal Menc, M. Marek, J. Marek (Loskot), Z. Marek Mareš, Hromádka. (rp)

Další výsledky

Rosice - Sruby 3:0 (2:0). Branky: Pozdník, Rogovik, Růžička.  Zámrsk - Starý Máteřov 5:2 (2:2). Branky: Podmajerský 2 (1 z pen.), Houžvička, Bálek, M. Novotný - Fenyk 2. Řečany - Sezemice 0:1 (0:0). Branka: Ehl.