V. Mýto B – Luže 4:2
Vstup do zápasu hostům příliš nevyšel. Hned v sedmé minutě se rezerva Vysokého Mýta dostala do vedení po rohovém kopu. Hlavou zakončoval Benda. Inkasovaná branka s hosty však příliš neotřásla. Jejich snahu vyrovnat mohl zúročit Veis, který se dvakrát dostal do vyložené šance. Úspěšný ale nebyl. To domácí byli v proměňování šancí stoprocentní. Proto také na ukazateli skóre svítil po první půli stav 3:0. Ve 24. minutě se totiž trefil Vostrčil, o 17 minut později ho napodobil Podmajerský.
Po změně stran nastoupila Luže aktivně. Domácí rezervu dokázala zatlačit a podařilo se jí i snížit, když se v 56. minutě prosadil Bareš. Když už to vypadalo na zdramatizování zápasu, tak domácí z ojedinělého protiútoku přidali čtvrtý gól. trefil se znovu Podmajerský.
Za Luži v závěru ještě upravil skóre Terer.
Sestava - Luže: Jehlička – Bareš, Karal, Mužíček, Terer, Merkl, Lacman, Naď, Langer, Kapitola (67. Koukal), Veis (46. Holub).

Nasavrky – H. Jelení 1:0
Zápas se začal hrát na deštěm rozmáčeném terénu. Ve dvanácté minutě po zásahu míčem musel být sanitkou odvezen M. Čechlovský. Domácí šli do vedení v třicáté první minutě, když rychlou kombinací zakončil Dostál. Druhý poločas na těžkém terénu nepřinesl pohledný fotbal. Hosté byli v této fázi lepší, ale z převahy nic nevytěžili.
Sestava - Nasavrky: Drášil – T. Michek, R. Michek, Dostálek, Boháč, O. Čechlovský, Soudek, Plíšek (74. Pešek), Dostál, Vojíř, M. Čechlovský (15. Novák).

Načešice – Svitavy B
Utkání bylo odloženo.

Ani I. B třída nezahálela pokračovala dalším jarním kolem. A v něm se našim týmu náramně dařilo. Ve čtyřech zápasech nastříleli neuvěřitelných 18 gólů. Nejvíce se činili střelci Stolan a Proseče, ti zatížili konta soupeřových brankářů sedmi, respektive šesti přesnými zásahy.

Zámrsk – Rozhovice 1:4
Výhru Rozhovic řídil nestárnoucí sniper Radim Holub, který vstřelil dvě branky svého týmu.
Rozhovice: Bača – Pecina, Voženílek, Uhlíř, Dušek, Skyva (36. Holub), Kopecký, Stejskal, Musil (80. Popílek), Svoboda (86. Málek), Kadeřábek (69. Kubeš).

Stolany – Choltice 7:0
K tomuto utkání je snad komentář naprosto zbytečný. Skóre hovoří za vše. Rozhodující branka přitom padla už ve druhé minutě.
Stolany: Tomáš – Zelinka, Hluchník (56. A. Polívka), Novotný, Vávra, Meduna, Kuchta, Tesař, Hýl, Ždímal, Bakeš (66. Jirásek).

Tuněchody – Řečany 1:0
Bojovné utkání dvou celků z první poloviny tabulky, jenž se odehrálo na těžkém terénu. Obě mužstva si vytvořila několik příležitostí, ujal se však pouze rohový kop domácího kapitána Petra Pokorného, který přesně našel hlavu zkušeného Jiřího Adámka. V remízovém utkání, tak zvítězili šťastnější domácí fotbalisté.
Tuněchody: Elich – Horák, Bažant, Hudeček, Lamberský, Hanko, Pokorný (90. Hýl), Vrzal (83. D. Mattuš), Šilhánek, J. Adámek, M. Adámek.

Cerekvice – Proseč 1:6
I tady není k zápasu příliš co psát. Rozhodující úder uštědřila Proseč svému soupeři na konci první půle kdy v rozmezí dvanácti minut vstřelila tři branky. Čtvrtý gól navíc padl čtyři minuty po změně stran. Utkání v Cerekvici bylo zkrátka jednoznačnou záležitostí.
Proseč: Lampárek – Z. Marek (75. Kunhart), J. Marek, Volf, Plosza, Zelenka (63. Kiričenko), Koutný, Mareš (62. M. Marek), Hromádka, Menc, Vopařil.