V minulém ročníku si titul Křišťálové kopačky odnesl rváčovský kanonýr Marek Jeníček. Neprůstřelné rukavice měl zase Michal Elich z Tuněchod.
Oba dva momentálně na nejvyšších příčkách chybí, což je zvláště u Elicha logické, protože Tuněchody působí v 1. B třídě a v okresu chytá Elich pouze občas za B tým. Do vyšší soutěže se probojoval i Rváčov a Jeníček zřejmě zatím hledá recept na gólmany v okresním přeboru.

Přejděme tedy k samotným průběžným výsledkům. V nejvyšší okresní soutěži zatím nasázel největší množství branek svídnický kanonýr Radovan Kubašta. Za záda brankářů se trefil hned desetkrát. O dva zásahy méně eviduje Stanislav Filipi z Holetína. Šest gólů v okrese vstřelil Petr Budínský z Ronova.

Ve třetí třídě vévodí střelcům a průběžně vede i celou soutěž o křišťálovou kopačku Jaroslav Kroutil z Horního Bradla. K dnešnímu dni se trefil 14! S devíti brankami je za ním Pavel Stupavský z Rosic a na třetím stupínku je doplňuje Michael Polnický z Hrochova Týnce se sedmi přesnými zásahy.

Ve čtvrté třídě je sedmigólový střelec Pavel Jirásek ze Stolan. Stejný tým reprezentuje i Roman Ceral, který zaznamenal o jeden gól méně.

U brankářů je situace vyrovnanější. Na čele je hned řada gólmanů, kteří udrželi čisté konto třikrát. Konkrétně jsou to Michal Kyncl ze Rváčova, Radek Hlouš z Prosetína (oba okresní přebor) a Jaroslav Zdražil z Trhové Kamenice (3. třída).

Dvě nuly mají na kontě Jan Bejblík z Chroustovic, Karel Dvořák ze Slatiňan B (oba okresní přebor), Jakub Vašíček z Žl. Chvalovic, David Vrbka z H. Bradla, Lukáš Zrůst z Rosic (všichni 3. třída), Jan Hladina z Načešic B, Martin Popelka z Jenišovic.