Nejblíže Supertrefě byla ALENA HROMÁDKOVÁ z Krouny. Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání ceny. V čele celkového pořadí se osamostatnil JOSEF VACEK z Chrudimě III, ale má za sebou celou smečku pronásledovatelů.

1. místo
CR0024 Josef Vacek, Chrudim III 14 57
2. místo
CR0126 Marián Polášek, Chrudim III 14 54
CR0015 Zdeněk Sotona, Žumberk 14 54
CR0122 Miroslav Šimon, Chrudim III 14 54
CR0046 Vladislava Šárová, Chrast 11 54
6. místo
CR0022 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 17 51
CR0014 Pavel Drahý, Chrudim III 17 51
CR0045 Jan Šár st., Chrast 14 51
CR0153 Jiří Hromádko, Krouna 11 51
CR0135 Jan Hromádko, Zaječice 11 51
CR0088 Martin Mašata, Tuněchody 11 51
CR0172 Josef Písař ml., Kameničky 11 51
CR0054 Ladislav Starý, Zaječice 11 51
14. místo
CR0064 Vladimír Schuster, Zaječice 17 48
CR0031 Jaromír Patočka st., Bělá 14 48
CR0055 Ladislav Starý ml., Zaječice 14 48
CR0123 Karel Šimák, Chrudim III 14 48
CR0129 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 14 48
CR0140 Eva Kynclová, Krouna 11 48
CR0125 Martin Souček, Chrudim III 11 48
CR0079 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 11 48
CR0027 Ondra Sychra, Bělá 11 48
23. místo
CR0150 Ondřej Najman, Miřetice 17 45
CR0033 Bohuslav Bulva, Bělá 14 45
CR0076 Antonín Kavala, Chrudim 14 45
CR0120 Jan Kudrnka, Chrudim IV 14 45
CR0044 Antonín Hradec, H. Městec 11 45
CR0099 Jitka Jelínková, Čankovice 11 45
CR0073 Jaromír Mihulka, Chrudim III 11 45
CR0051 Martin Solnička, Srní 11 45
CR0081 Silvie Voženílková, Rozhovice 11 45
CR0167 Romana Brožková, Kameničky 8 45
CR0065 Radek Remeš, Mokrýšov 8 45
CR0026 Libor Tuček, Bělá 8 45
35. místo
CR0157 Alena Hromádková, Krouna 17 42
CR0152 Iva Hromádková, Krouna 17 42
CR0005 Ivana Bakešová, Ctětínek 14 42
CR0179 Vladimír Havránek, Jeníkovice 14 42
CR0021 Mirek Roztočil, Svídnice 14 42
CR0095 Josef Jelínek ml., Čankovice 11 42
CR0066 Martin Remeš, Mokrýšov 11 42
CR0028 Jan Sychra, Bělá 11 42
CR0036 Ladislav Synek, Pardubice 2 11 42
CR0091 Ilona Tesárková, Tuněchody 11 42
CR0012 Miroslav Honzák, Lozice 8 42
46. místo
CR0164 Karel Tomšík, Hlinsko 17 39
CR0035 Ilona Jindřichovská, Holetín 14 39
CR0018 Eva Kacafírková, Kočí 14 39
CR0013 Miloslav Kopecký, Rozhovice 14 39
CR0037 Jaroslav Křivský, Bojanov 14 39
CR0132 Dagmar Peštová, Chrudim III 14 39
CR0040 Mirek Svoboda, Ronov 14 39
CR0124 Pavel Křečan, Chrudim II 11 39
CR0004 Petr Solnička, Ctětín 11 39
CR0085 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 39
CR0166 Bohuslava Uchytilová, Blatno 11 39
CR0145 Romana Vyoralová, Svratouch 11 39
CR0030 Jaroslav Brůna ml., Bělá 8 39
CR0067 Stanislav Dejdar, Chrudim 8 39
CR0006 Jana Fišerová, Tuněchody 8 39
CR0113 Roman Hanuš, Slatiňany 8 39
CR0169 Josef Písař, Kameničky 8 39
CR0053 Marie Stará, Zaječice 8 39
CR0056 Marie Stará, Bítovany 8 39
CR0078 Petr Svoboda, Chrudim IV 8 39
CR0111 Hana Hanušová, Slatiňany 5 39
67. místo
CR0075 Natálie Dubcová, H. Městec 14 36
CR0102 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 14 36
CR0170 Miroslav Rys, Kameničky 14 36
CR0148 František Starý, Hlinsko 14 36
CR0116 Irena Šimonová, Slatiňany 14 36
CR0133 Jan Polášek, Chrudim III 11 36
CR0052 Lenka Solničková, Srní 11 36
CR0049 Jiří Svoboda, Chrudim III 11 36
CR0034 Jaroslava Vacková, Chrudim III 11 36
CR0141 Míša Vyoralová, Svratouch 11 36
CR0039 Oldřich Bleša, Chrudim III 8 36
CR0105 Jan Bouza, Pardubice 8 36
CR0007 Luboš Fišer, Tuněchody 8 36
CR0173 Miloš Kyncl, Krouna 8 36
CR0090 Deniska Tesárková, Tuněchody 8 36
82. místo
CR0139 Květa Hromádková, Zaječice 14 33
CR0121 Jan Polášek, Chrudim II 14 33
CR0087 Josef Fuksa, Tuněchody 11 33
CR0086 Jitka Fuksová, Tuněchody 11 33
CR0043 Lenka Horáková, Svídnice 11 33
CR0174 Tomáš Šinkora, Hlinsko 11 33
CR0146 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 33
CR0165 Ladislav Uchytil, Blatno 11 33
CR0082 Hana Voženílková, Rozhovice 11 33
CR0175 David Holec, Hlinsko 8 33
CR0177 Milan Jindřichovský st., Hlinsko 8 33
CR0074 Stanislav Josífek, Chrudim 8 33
CR0144 Míra Kučera, Svratouch 8 33
CR0143 Jiří Rejda, Svratouch 8 33
CR0181 Oldřiška Treichlová, N. Bydžov 8 33
CR0032 Jaromír Patočka ml., Bělá 5 33
CR0077 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 33
CR0080 Josef Svobodová, Slatiňany 5 33
100. místo
CR0196 Jiří Souček, Chrudim III 11 31
CR0192 Marie Voženílková, Rozhovice 5 31
CR0058 Helena Emrová, Chrudim II 0 31
103. místo
CR0008 Petr Chutic, Tuněchody 11 30
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 11 30
CR0025 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 30
CR0180 Marie Havránková, Jeníkovice 8 30
CR0176 Milan Jindřichovský ml., Hlinsko 8 30
CR0118 Tomášek Kuchař, Slatiňany 8 30
CR0119 Karel Šimon, Chrudim III 8 30
CR0089 Robert Tesárek, Tuněchody 8 30
CR0083 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 8 30
CR0138 René Hromádko, Zaječice 5 30
CR0071 David Mihulka, Chrudim III 5 30
CR0100 Gabriela Nováková, Stolany 5 30
CR0127 Lada Polášková, Chrudim III 2 30
116. místo
CR0199 Pavel Šagát, Rozhovice 14 28
CR0155 Lenka Dostálová, Hlinsko 11 28
CR0029 Jan Sychra, Pardubice 11 28
CR0198 Jan Uher, Hlinsko 8 28
CR0106 Josef Pešava, Chrudim III 0 28
121. místo
CR0002 Zdenda Horník, Bítovany 11 27
CR0168 Vladimír Jehlička, Filipov 11 27
CR0038 Zdenek Martínek, Chrudim IV 11 27
CR0017 Eva Sotonová, Žumberk 11 27
CR0041 Luděk Čičmanec, Lukavice 8 27
CR0136 Tereza Roubínková, Skalica 8 27
CR0154 Renata Štolhofová, Hroubovice 8 27
CR0092 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 27
129. místo
CR0097 Miloslav Zita st., Načešice 11 25
CR0023 Jana Teznerová, Vejvanovice 0 25
131. místo
CR0160 Miroslav Dostál, Hlinsko 11 24
CR0158 Karel Pátek, Hlinsko 11 24
CR0163 Dana Pátková, Hlinsko 11 24
CR0098 Josef Jelínek, Čankovice 8 24
CR0103 Miluše Motyčková, Mladoňovice 8 24
CR0104 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 24
CR0110 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 24
CR0093 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 24
CR0137 Pavel Barvíř, Zlín -4 24
140. místo
CR0096 Miloslav Zita ml., Načešice 11 22
CR0061 Aleš Emr, Chrudim II 0 22
142. místo
CR0149 Jiří Nevole, Hlinsko 14 21
CR0115 Pepa Kuchař, Lány 11 21
CR0101 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 8 21
CR0112 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 21
CR0048 Mirek Buřič, Chrudim 2 21
CR0042 Martina Homolková, Lukavice 2 21
CR0147 Soňa Škarvadová, Hlinsko -1 21
149. místo
CR0156 Pavel Hromádko, Krouna 8 19
CR0134 Luboš Zdražil, Miřetice 2 19
151. místo
CR0047 Boleslav Čechlovský, Bítovany 8 18
CR0114 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 18
CR0084 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 18
CR0016 Lenka Sotonová, Žumberk 2 18
155. místo
CR0197 Milan Kalous, Hlinsko 8 17
CR0178 David Krčil, Skuteč 0 17
157. místo
CR0191 Viktorka Kokešová, Rozhovice 11 16
CR0193 Patrik Málek, Rozhovice 11 16
CR0001 Martin Horník, Bítovany 8 16
160. místo
CR0130 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 15
CR0072 Jana Mihulková, Chrudim III 5 15
CR0094 Josef Petrus, Sobětuchy 5 15
163. místo
CR0201 Matyáš Solnička, Srní 11 14
CR0183 Kateřina Duřtová, Lhota p. L. 0 14
CR0195 Petr Lichtenberg, Chrudim III 0 14
166. místo
CR0019 Miloslav Šupík, Chrudim III 8 13
CR0131 Lucie Součková, Chrudim III 5 13
CR0151 Michaela Uličná, Chlumotín 5 13
CR0050 Jiří Starý, Bítovany 2 13
CR0108 Ladislav Fabián, Chrudim 0 13
CR0109 Martin Pešava, Chrudim III 0 13
CR0171 Jiří Písař, Kameničky 0 13
173. místo
CR0185 Martin Berner, Chrudim 0 11
CR0060 Hana Niklová, Liboměřice 0 11
CR0020 Vladimír Pavlík, Praha 0 11
176. místo
CR0107 Michal Pešava, Chrudim III 0 10
177. místo
CR0070 Josef Štursa, Zaječice 5 9
178. místo
CR0057 Zbyněk Buřval, Stolany 0 8
CR0159 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 0 8
CR0011 Pavel Krupička, Pardubice 0 8
CR0009 Radovan Štursa, Slatiňany 0 8
CR0142 Petr Záplata, Ctětítek 0 8
183. místo
CR0182 Pavel Bureš, Předhradí 0 5
CR0062 Tomáš Klůc, Chrast 0 5
CR0069 Jan Pilař, Křižanovice 0 5
CR0068 Libor Pilař, Křižanovice 0 5
CR0010 Adámek Štursa, Slatiňany 0 5
CR0161 Lukáš Tlapák, Všeradov 0 5
CR0162 Ladislav Tlapák, Všeradov 0 5
CR0184 Olina Tůmová, Jičín 0 5
CR0059 Jiří Vrzáček, Hoješín 0 5
CR0200 Iveta Zitová, Načešice -1 5
193. místo
CR0187 Nikol Čelináková, H. Týnec 0 3
CR0188 František Rabas, H. Týnec 0 3
195. místo
CR0203 Bušus Láry, Pardubice 2 2
CR0128 Milan Brychnáč, Chrudim 0 2
CR0063 František Zita, Morašice 0 2
198. místo
CR0186 Jozef Čelinák, H. Týnec 0 0
CR0202 David Kubal, Škrovád 0 0
CR0190 Milan Rabas, H. Týnec 0 0
CR0189 Alena Rabasová, H. Týnec 0 0
CR0194 Jarda Tajzler, Chrudim III 0 0
203. místo
CR0117 Irena Šimonová, Chrudim -10 -27