Bořice – Žl. Chvalovice
 1:1 (0:0)


Branky: 70. Havlíček – 75. Kamenský.

Ve vyrovnaném prvním poločase měla obě mužstva po třech šancích, ale žádná se neujala. Po přestávce získali domácí převahu, ale vedení dlouho neudrželi. Oba střelci měli snadnou úlohu, když míč posílali do prázdné branky.

Krouna – Orel 4:1 (0:0)


Branky: 58., 76. a 78. Janoušek, 83. Pospíšil – 71. Machač.

Ve druhém poločase seKrouně podařilo zúročit převahu a díky potenci Janouška dovést zápas ke konečnému vítězství.


Sestava vítězů: Chlupáč – Z. Ducheček, Pulda, Kunhart, J. Ducheček (80. Pospíšil), P. Vávra, Novák, Svatoň, V. Vávra, Janoušek, Stodola

Hr. Bradlo – Prachovice 3:1 (0:0)


Branky: 67. (pen) a 83. Kroutil, 76. Maruna – 61. Karvai.

Po vyrovnaném prvním poločase měli ve druhé půli domácí herní převahu. Hosté hrozili z brejků, jeden proměnili a ujali se vedení. Po té uspěli i domácí, když se dvakrát prosadil Kroutil a další branku přidal Maruna. Zasloužená výhra domácích.


Sestava vítězů: Vrbka – Pulpán, Semerád, Dalecký, Bláha, Bílek (55. Nepovím), Šírek (32. Matěna), Pecina, Kroutil ml., Maruna (83. Kroutil st.), Veselský.

Chrast – Bítovany
 1:2 (0:1)


Branky: 56. Geguš – 38. Novotný, 47. Buřval. 


V prvním poločase byli lepší hosté z Bítovan, ve druhém pak Chrastečtí, ale náskok hostů se jim už stáhnout nepodařilo.


Sestava vítězů: Hrnčíř – Dvořák, Chour, Korbel, Hladík, Kraťoch, Novotný, Buřval, P. Brdička, J. Brdička, Sládek.

Dřenice – Hr. Týnec 4:2 (2:0)


Branky: 6. Mudruňka, 18. Rázek, 78. Kaplan, 85. T. Tichý – Krušina, Nevečeřal.

Velice dramatický zápas, který se hrál nahoru dolů. Dřenice měli více štěstí v koncovce. Vyrovnané drama od začátku až do konce. Šance se střídaly na obou stranách a produktivnější domácí zvítězili.

Sestava vítězů: Kubalík – Martinec, Hybeš, Michálek, Kaplan, Jelínek, R. Tichý, Mudruňka, Rázek, Kuchár, Samek. (Vondráček, Kubíček, T. Tichý.

Tuněchody B – Miřetice B 3:2 (1:1)

Branky: 2. a 9. Doucha, 84. Vávra – 16. Bureš, 68. Vinkler.

Domácí měli raketový vstup do zápasu a za deset minut již vedli 2.0. Jenže pak se jim zranil středový záložník Víťa Hýl, Miřetice vyrovnaly hru a v 68. minutě i skóre. O šťastné výhře rezervy Tuněchod tak rozhodl šest minut před koncem Vávra.

Sestava vítězů: Kudyn – Černý, Fišer, Hauer, Bubák – Piskač, Hýl (13. Mauer, 63. Navrátil), Kučera, Vávra – Faltejsek, Doucha.

Luže B – Rosice 
 2:5 (1:4)


Branky: 21. Novák, 64. Janoušek (pen) – 11. Dvořák, 12. Stupavský (pen), 26. a 68. Christel, 44. Sádecký (pen).

Hostující Dynamo se dostalo rychle do vedení a od toho se odvíjel další průběh. Za domácí rezervu nastoupila řada „mladých" z loňského dorostu a zkušenosti vítězů byly na trávníku znát.


Sestava vítězů: Zrůst – Kysilko, Novák, Dvořák, Christel, Marel, Stupavský, Žídek, Hašek, Sádecký, Žalud (Vrabec, Stružínský, Folvarčík). (vkn, rp)