Kameničky – Ronov 2:0

Branky: 17. Horák, 88. Čermák.
V utkání byly k vidění šance na obou stranách, mírnou převahu ale přeci jen měli domácí. Zužitkovali ji dvěma góly, když ten poslední padl v samém závaru. 120 diváků.

Sestavy – FK Kameničky: Kosař – P. Adámek, Pešek, Zavřel, Netolický – D. Adámek, Pérko, Chmelík, Bálek – Horák, Čermák (Janušínský, Sádovský, Jehlička, Hrabčuk, Vymetal). SK Ronov: T. Žítek – Staněk, Spěvák, Průša, Budínský, J. Klug, Filka, J. Žítek, Sedlák, Daru, V. Klug (Šmíd, Vejdělek, Samek, Polák).

Holetín – Svratouch 1:1

Branky: 2. Wasserbauer – 70. Kaplan.
130 diváků vidělo branku již ve 2. minutě, kdy se domácí ujali Wasserbauerem vedení. Územní převaha v první půli a řada dalších gólových šancí Holetína ale k navýšení náskoku nevedla (nastřelil tři tyče). Od cca 55. minuty se hra vyrovnala a v 70. minutě Svratouch vyrovnal, když si domácí vybrali slabší chvilku a špatně pokryli soupeře. Na šance se nehraje.

Sestavy – Sokol Holetín: Byrtus – Zdražil, Černý, Pecina (Vondráček), Zavřel – Filipi, Pilař, Novák, Beneš (Vařejčko) – Ceral, Wasserbauer. Sokol Svratouch: Šmahel – Jelínek, Kyncl, Halouska, Bodlák – Marek, Černý, Kaplan, Bureš (Sádovský) – Kašpar, Pavlík (Matoušek).

Svídnice – Chrast 3:2

Branky: 29. M. Zelenka, 44. a 88. Sokol – 21. a 45 (pen.) M. Plozsa.
Pro domácí šťastné utkání. Hosté měli sedm brankových šancí, ale Svídnici podržel výborný gólman Švadlenka. Druhým jejím zachráncem byl Sokol, když dal krátce před poločasem gól přímo z rohu (!) a těsně před koncem i vítězný úspěch. 100 diváků.

Sestavy – TJ Svídnice: Švadlenka – Dibelka (46. Polák), Dušek, M. Zelenka, Pospíšil, Louvar, Holeta (67. Kápička), Sokol, Bláha (57. Chvojka), Kubašta, J. Zelenka (89. Mrkvička). SK Chrast: Tatíček – Mikan, Fabian, Gregor, J. Plozsa, Mihulka (60. Pavlík), M. Plozsa, Bondor (82. Bouška), Koky, Novotný, Kadavý.

Prosetín – Krouna 1:3

Branky: 45. Odvárka (pen) – 20. a 36. Svatoň, 54. Stodola. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
Hosté vytěžili z minima maximum, když se domácím tentokrát vůbec nedařilo.

Sestavy – Sokol Prosetín: Hlouš – Slavík, M. Haman, P. Haman (70. M. Ročňák), A. Šafránek – J. Ročňák, F. Šafránek, Kulháň (87. Šmaha) – Remeš (70. D. Ročňák), Odvárka, Novotný. Sokol Krouna: Bárta – Bouška, Svatoň, Kulhavý (46. Talácko), Černý – Vaňák, Pražan, Vávra, Truneček – Daněk, Stodola.

Miřetice – Rozhovice 0:1

Branka: 59. Zvolánek.
Domácí se proti favoritovi vytáhli a sehráli s ním vyrovnanou partii. Udělali pouze jednu chybu, kterou ale Rozhovičtí neomylně potrestali a proto si odvezli všechny body. 120 diváků.

Sestavy – Tatran Miřetice: Alinče – Procházka, L. Sokol, Najman, Kopecký – Kouba, P. Řezníček, Doležal, O. Polívka – J. Polívka, T. Řezníček (Hájek, Zdražil, F. Sokol, Kyzlík). SK Rozhovice: L. Pleskot – Sýkora, Voženílek, Mráz, Suchý – Kopecký, Stejskal, Nägele, Kopp – Kubeš, Tamchyna (Čopák, Skýva, Zvolánek).

Vítanov – Tuněchody 0:2

Branky: 19. Polnický, 78. Kudyn.
Obrovské chyby obrany připravily domácí o lepší výsledek. V průběhu zápasu si Vítanov vytvořil několik šancí, ale ani ty nejvyloženější nedokázal proměnit. Zkušení hosté naopak dvakrát udeřili.

Sestavy – SK Vítanov: Bednár – Cestr, Novotný, Němec, Jůn, Neuwirth, Šmatlán, Picek, Stehno, Uher, Doležal (Cimburek, Šulc, Marek, Novák). SK Tuněchody: Elich – Bažant, Kudyn, Polnický, Pokorný, Adámek, Mattuš, Hudeček, Hanko, Slezák, Horák (Radouš).

Zaječice – Skuteč 3:1

Branky: 20. Pavlačič, 27. Čechlovský, 51. Konrád – 42. Bačkovský (pen).
Domácí vítězství je naprosto zasloužené, proti favoritu se pochlapili. Mužstvo podržel novic v jejich svatyni, patnáctiletý Filip Křivka. A to ještě v 85. minutě hostující Bačkovský neproměnil penaltu, když první střelu poslal do břevna a dorážku mu gólman vyrazil na roh. 200 diváků.

Sestavy – FC Zaječice: Křivka – J. Nejtek, Hromádko, T. Kulhánek, D. Kulhánek – Čechlovský, Z. Pejcha, Fousek, Konrád – D. Pejcha, Pavlačič (T. Kubelka, D. Kubelka, Bleha). Junior Skuteč: Vamberský – Kolíska, Vít, Cink, Kubík, Odehnal, Šmaha, Langer, Filipi, Bačkovský, Sysel (Janeček, J. Hrubý, M. Hrubý).

Křižanovice – Kočí 0:1

Branka: 43. Janko.
Před velmi pěknou návštěvou 160 diváků, ale na těžkém a tvrdém terénu, měli domácí po celý zápas mírnou územní převahu, ta ale končila u vápna. V jejich největší šanci nastřelil O. Pilař ve 23. minutě ze 30 metrů břevno. Hosté dali jediný gól utkání v závěru první půle z přímého kopu. Po změně stran příležitosti nebyly, Kočí si výhru v klidu ubránilo. ČK: 0:1 (91. Janko).

Sestavy – SK Křižanovice: Matějka – F. Pecina, Čížek (Hnízdil), Štěpán, L. Pilař (Smetánka) – Novák (Milan Pecina), M. Žák, Kozel (Bejr), Rulík – O. Pilař, J. Pilař. SSS Kočí: Dostál – Pilař, Slanař, Štursa, Janko – Pavlas, Kudrnka, Blažek, Bukač – Fantl, Kaločaj (Dvořáček, Kopecký, K. Kudrnka). (rp, dom)