To v případě Skutče nemůže být o těsném výsledku vůbec řeč. Svého soka totiž Junior porazil rozdílem třídy. Podívejte se jak se hrály i ostatní zápasy.

Bořice – Zaječice 1:3 (0:0)

Branky: 81. Kusý – 47. Pejcha, 62. Pavlačič, 86. T. Kubelka.

Vyrovnané utkání, které v první polovině nabídlo šance oběma mužstvům. Ve druhé půli už byla znatelná lehká převaha hostů, kteří dokázali využít nabízených možností a prosadili se gólově.

Bořice: Pospíšil – Pilař, Opršal (46. Marvan), Kučera, Kaplan, Peřina, Němec, Douda, Šmaha (46.Hrozen), Kusý.

Zaječice: Křivka – Fousek, Kulhánek (46. T. Kubelka), Hromádko (46. D. Kubelka), Zvolánek, Konrád (46. Picek), Kolář, Schinagl (46. Dejdar), Pejcha, Pavlačič, J. Kubelka.

Svídnice – Křižanovice 3:2 (1:1)

Branky: 51. a 56. Kubašta, 4. Bláha – 34. Hnízdil, 90. Pilař.

Svídnice využila domácího prostředí a už po čtyřech minutách hry se ujala vedení. Poločas sice skončil nerozhodným výsledkem 1:1, to když se půl hodiny po první brance trefil křižanovický Hnízdil.

Během druhé půle však dvěma góly „promluvil" do vývoje utkání domácí kanonýr Radovan Kubašta, když jeho zásahy dělilo pouhých pět minut. Hostům se už vyrovnat nepodařilo. Sice ještě v poslední minutě dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale více už v čase určeném pro zápas nestihli.

Svídnice: Švadlenka (46. Chvojka) – Doležal (46. Dušek), Kudyn, M. Zelenka, Loučka, J. Zelenka, Bláha (53. Mrkvička), Kratochvíl, Kubašta, Louvar (46. Fuxa), Dibelka.

Křižanovice: Matějka – Rulík, Kadlec (61. Hurskyj), Blažek (56. Žák), Novák, F. Pecina, M. Pecina, J. Pilař, O. Pilař, Hnízdil, Prokop.

Ctětín – Skuteč 0:6 (0:2)

Branky: 12. a 28. Horáček (druhý z pen.), 53. a 77. Polanský, 79. Janeček, 89. Pavliš.

První poločas byl z pohledu Ctětína ještě poměrně přívětivý. Hra byla vyrovnaná a hosté se dokázali prosadit pouze ze standardní situace a z nařízeného pokutového kopu.
V poločase druhém se ale převaha Skutče stupňovala a z toho pramenily i vstřelené branky. Když se k tomu přičtou i neproměněné brejky Ctětínských, vychází z toho jasné a zasloužené vítězství Junioru.

Ctětín: Dubský (59. Šebek), Janoušek, P. Malina, T. Malina (62. M. Nevečeřal), Meduna (33. Školoud), Pilař, Dvořáček, Chrbolka, Čechlovský, Dejnožka, Tomek.

Skuteč: Vamberský (46. Flídr) – Cink, Pavliš (62. Kubík), Sršeň, Vít (46. Odehnal), Talacko, Horáček (68. Vočadlo), Pavliš, Janeček, Polanský, Koliska.

H. Bradlo – Kameničky 4:1 (2:1)

Branky: 5. a 80. Pecina, 35. Kroutil, 85. Bílek – 15. Pešek.

Hned v úvodu se dokázaly prosadit oba týmy a po patnácti minutách bylo skóre 1:1. Po herně vyrovnaném prvním poločase se v tom druhém dostávali hosté častěji k míči, ale střelecky se nedokázali prosadit. To domácí vsadili na taktiku rychlých brejků a hned dva úniky dokázali přetavit v góly. V závěrů zápasu si už Hornobradelští v pohodě dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Horní Bradlo: Vrbka – Dalecký, Semerád, Bláha, Kumpan, Kroutil, Němec (70. Kroutil st.), Šírek (70. Sádovský), Pecina, Maruna, Bílek.

Kameničky: Kosař – Bureš (46. Nekvinda), Hromádko (46. Valla), Hrabčuk (46. Sadílek), Janušinský (46. Málek), Pešek (46. Pérko), P. Adámek, J. Adámek, Sádovský, Čermák, Horák.

Třetí kolo je na programu ve středu 24. srpna od 17 hodin.

Zaječice – Svídnice
Horní Bradlo – Skuteč