III. třída

Miřetice – Orel 1:3 (0:2)

Branky: 64. Vinkler – 23. Doležal, 26. Janeček, 53. Poláček.

Hosté měli po celý zápas převahu a zasloužené zvítězili. Ke třem brankám navíc ještě několik slibných příležitostí neproměnili.

Sestava vítězů: Bednář – Chvojka, Hrad, Horník, Strouhal, Poláček, Doležal, Mádlo, Babuliak, Janeček, Machač. Střídali: Kouba, Dostál, Tichý.

H. Bradlo – Krouna 5:2 (3:1)

Branky: 9., 29. a 33. Kroutil (dvě z pen), 51. Dostál, 89. Pecina – 4. Novák, 64. Pražan. ČK: 1:0 (63. Semerád).

Přestože od 4. minuty domácí prohrávali, tak v prvním poločase byli jasně lepší. Ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, zvláště pak po 63. minutě, kdy byl vyloučen po druhé žluté Semerád.

Sestavu vítězů: Vrbka – Veselský, Šírek, Dalecký, Semerád, Dostál, Bláha, Kumpan, Kroutil ml, Maruna, Pecina. Střídali: Pospíšil, Nepovím.

H. Týnec – Bítovany. 6:0 (2:0)

Branky: 23. Polnický, 40. Nevečeřel, 59. Koucký, 67. Spilka, 71. Beneš, 78. Kološ.
Oslabený soupeř z Bítovan vzdoroval pouze poločas, kdy držel přijatelný stav 2:0. Po přestávce už Hrochův Týnec ovládl hru.

Sestava vítězů: Unger (63. Dubský) – Koucký (82. Wenig), Malý, nevečeřel, Fabián, Motyčka, Krušina, Beneš (78. Štrajt), Šedivý, Polnický (74. Kološ), Spilka.

Prachovice – Ž. Chvalovice 5:2 (4:0)

Branky: 14. a 24. Macháček, 7. Čapka, 37. Brožek, 62. Vojáček – 66. Žďárský, 80. Novák.

Domácí o vítěství rozhodli prakticky už v prvním poločase. Tři body zaslouženě putovali na konto Prachovic.
Sestava vítězů: Červeňák – Karvai, Horyna (50. Vojáček) Kosina, Mrázek, Syrovec, Jerusalém, Zelinka, Macháček, Brožek, Čapka.

Rosice – Chrast 1:1 (1:0)

Branky: 9. Christel – 55. Bondor.

V prvním poločase byli domácí jasně lepším týmem, jenže neproměnili čtyři stoprocentní šance. Po přestávce Chrast vyrovnala hru a Bondorem i skóre.
Dřenice – Tuněchody B 5:1 (3:1). Branky: 37., 42., 45. z pen. a 65. Veselý, 75. Rázek – 25. Radouš.

Domácí měli po celý zápas jasnou převahu, ale dlouho se nemohli gólově prosadit. Pak se však „rozjel" autor čtyř branek Lukáš Veselý a nebylo co řešit.

Sestava vítězů: Kubalík (85. Zlesák) – Hybeš (66. Mojdl), Rázek, Veselý, Martinec, Michálek, Mudruňka, Urban, Kaplan, Kubíček (46. Tichý), Jelínek.

Luže B – Bořice 0:3 (0:0)

Branky: 52. F. Beránek, 60. R. Havlíček, 85. Dědek.

Domácí hráli, Bořičtí (jež přijeli v jedenácti) stříleli branky. Hlavní zásluhu na první letošní výhře hostů měl gólman Tomáš Pospíšil.

Sestava vítězů: Pospíšil – Šmaha, R. Havlíček, T. Havlíček, T. Beránek, Horák, Němec, Peřina, Sobotka, Dědek, F. Beránek.

Branky: 50. Malina, 80. Turachok.

V utkání byli od začátku aktivnější hosté. Svou převahu přetavili v branku ale až v 50. minutě. Pojišťovací branku přidal Turachok deset minut před koncem a Ctětín tak zaslouženě „okradl" Skuteč o tři body.
Vychytaná nula: Koreček

Vraclav – Jenišovice
 4:1 (2:1)

Branky: 8. a 63. Šeda, 15. vlastní Popp, 76. M. Novotný – 22. D. Novotný.

Na nové derby na „fotbalové mapě" si našlo cestu 120 diváků, kteří viděli zasloužené vítězství domácí Vraclavi.

Ronov B – Bojanov
 2:2 (0:1)

Branky: 54. Klug, 82. Varga – 45. Květenský, 68. Koreček.
Ve slušně hraném zápase bez žlutých karet se oba soupeři rozešli zaslouženou dělbou bodů. Domácí hráči dohrávali kvůli zraněni zápas o deseti, přesto se pár minut před koncem dokázal Varga prosadit a vyrovnal na konečných 2:2.

T. Kamenice – Míčov
 0:0

Vyrovnané utkání, ve kterém se ani jeden z týmu nedokázal gólově prosadit. Remíza a dělba bodů je tak naprosto zasloužená.

Nasavrky B – Načešice B
 1:2 (1:1)

Branky: 20. vlastní Heřmanský – 31. a 67. Jirásek.

V souboji dvou rezerv se hostující hráči gólově prosadili hned třikrát. K jejich smůle byl však první gól do vlastní sítě. Vše ale napravil nestárnoucí Jirásek, který ještě do konce poločasu vyrovnal a ve druhé půli přidal další gól, který znamenal tří body pro Načešice.