Chrudim – Benátky 2:1

Branky: 1. Klapka, 85. Hauf – 32. Špilár. Rozhodčí: M. Paták. ŽK: 1:3 Diváci: 510. Poločas: 1:1.

Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčál, Radouš, Mastík – Langr (76. Mlynka) – Kesner (85. Ráliš), Klapka (70. Hauf), Kučera (65. Dostálek), Kopecký (89. Luptovský) – Štoček.

Benátky: Bojčuk – Ivanov (51. Knobloch), Kamlach (75. Sudek), Žaloudek, Karásek (C), Špilár (88. Frimpong), Korec (65. Mižič), Šíma, Horák, Borovička, Sedláček.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: ,,Oba celky ve středu odehrály 120 minut. Soupeř přijel oslaben o nějaké hráče a oproti přípravě dost přeskupil řady. Soustředili se na dobré bránění a brejky. Nám se podařilo otevřít skóre už v 1. minutě a i nadále jsme měli převahu, nepřišel však druhý gól a soupeř z ojedinělé šance vyrovnal. Ve druhé půli jsme měli drtivou převahu, ale už to vypadalo, že míč do branky nedotlačíme. Nakonec vítězství trefil Ondra Hauf. Za tři body jsme rádi,
i když to mohl být mnohem klidnější zápas."

Zdroj: Youtube