Nováček soutěže s řadou zkušených fotbalistů se v Chrudimi představil v dobrém světle. Škoda ovšem, že v 16. minutě nevyužil Lukáš Rešetár vyloženou šanci. Kdyby se „afrkáči“ dostali do vedení, mohl se zápas vyvíjet jinak. Takhle se ve 33. minutě prosadil dalekonosnou přesnou střelou k tyči agilní Balog a hosté se mohli soustředit na pozornou obranu a rychlé protiútoky. Jeden z nich využil v 76. minutě trestuhodně volný Michal a upravil na konečných 0:2.

Napravit reputaci si budou chtít Chrudimští v neděli ve dvoře Králové. Nebude to však určitě jednoduché. Tým od Safari totiž na jaře v Chrudimi podlehl 0:5 a jistě baží po odvetě, navíc v podzimní premiéře také vyšel naprázdno a potřebuje se rovněž chytit.