STARŠÍ: AFK Chrudim - Zenit Čáslav 2:0 (Ždímal, Jindrák). V úvodu měla iniciativu Čáslav a vytvořila si tři gólové šance. Domácí se dostali do hry ve 13. minutě, kdy po centru Shejbala do pokutového území na první tyč naběhl Ždímal a otevřel skóre. Do přestávky pak byla hra vyrovnaná bez vážnějších šancí. Ve II. půli byl soupeř aktivnější, ale z jednoho protiútoku Jindrák z 18 metrů tvrdou střelou po přihrávce Semelky zvýšil na 2:0. Trenér Mirza Rahimič věří, že výkonnost družstva půjde nahoru. Další utkání jeho svěřence čeká na půdě N. Bydžova, kde to bude přímý souboj o 2. místo v tabulce. AFK: Janda - Pilný, Sršeň, Pejcha, Andr, Bílý, Jindrák, Ždímal, Dostál, Rybička, Shejbal (Cink, Rabas, Semelka, Bureš, Lukáš).

MLADŠÍ: AFK Chrudim – Zenit Čáslav 1:0 (Pekař). Rychlé, bojovné utkání. V prvním poločase rychlého, bojovného utkání měli hosté mírnou územní převahu, ale moc zajímavých situací k vidění nebylo. Druhá půle už byla mnohem pohlednější. Po vedoucí brance „afrkáčů“ dostala hra nový náboj. Oba týmy se daleko častěji dostávaly do pokutového území. Do závěrečného náporu domácí soupeře nepustili, naopak dvě jejich tutovky zůstaly nevyužity. Chrudimští mladíci se velmi dobře vyrovnali s tvrdou hrou soupeře a zaslouží pochvalu za výborný kolektivní výkon. AFK: D. Kopecký – Kazda (30. Chromý), T. Kopecký, Makar (30. Linhart), Škeřík (45. Makar) – Dolák (30. Pilař), Vymetal (30. Ptáček), (50. Dolák), Kubíček, Zrůst (45. Vašulín) – Vašulín (30. Petrlík), Pekař.