AFK Chrudim – FC Vysočina Jihlava 1:0 (0:0), starší. Branka: Vodrážka. Za mrazivého počasí na umělé trávě se hrálo pohledné utkání, ve kterém domácí neproměnili několik dobrých střeleckých příležitostí. Ve druhém poločase stálá převaha „afrkáčů“, která byla zužitkována dvě minuty před koncem v zasloužené vítězství. AFK: Vostradovský – Tichý, Dvořáček, Radouš, Merkl – Pokorný, Vodrážka, Hlavatý, Půlpán – Čechlovský, Kroutil (střídali: Malinský, Svatoš, Neubauer, Havránek, Hostinský, Richter, Dobrovolný).

AFK Chrudim – FC Vysočina Jihlava 3:1 (1:1), mladší. Branky: Nägele, Rufer, Korbel. I toto druhé utkání se hrálo za mrazivého počasí za stálé převahy domácích, kteří se ujali vedení, ale hosté do poločasu stačili vyrovnat. Ve druhém poločase již Chrudimští využili vypracovaných šancí ke vstřelení dvou branek a další zůstaly nevyužity. Vítězství je zasloužené a trenéra Hlavatého potěšil především dobrý výkon jeho svěřenců! AFK: Marek – Čechlovský, Bleha, Rufer, Drahoš – Andrle, Vávra, Valda, Svoboda– Korbel, Nägele (střídali: Vymazal, Mervart, Langr, Zita, Jarkuliš, Štěpán).

Dalšími soupeři dorostenců AFK budou týmy Pardubic, Olomouce a Znojma.