V úvodním nedělním utkání Třemošnice nevyužila převahu k většímu vítězství s týmem Slatiňan než o dvě branky, naopak rovnocennější duel mezi Prosetínem a Kameničkami skončil příliš krutým debaklem hostů.

ŽSK Třemošnice – SK Slatiňany 2:0 (2:0). Branky: J. Vančura, V. Rychnovský. Nejprve ve 12. minutě střelec druhého gólu nastřelil břevno. O čtyři minuty poté byl k vidění „ťukes“ až před branku a po Kalinově střele Jan Vančura otevřel skóre. Hrálo se většinou za převahy ŽSK, hosté šli pouze dvakrát v přečíslení dva na jednoho. Slatiňanský gólman Dvořák zabránil ve 37. po závaru před svoji brankou jistému gólu, ale ve 43. byl bezmocný proti pěkné kombinační akci, kterou zakončil Vojta Rychnovský. Až do 60. byli „domácí“ ofenzivnější, poté však soupeř začal „zlobit“, ale střelecky neuspěl. Sestavy – Třemošnice: Vlček – O. Rychnovský, Hluchník, Škopek, Kalina – O. Vančura, Lebduška, V. Rychnovský, Jan Vančura – Smutný, Tyle. Střídali Kutílek, Opočenský, Lipenský, Kadlec, Kořínek. Slatiňany: Dvořák – Kovařík, Moravec, Hlušička, Trávníček – Němec, Zdražil, Opavský, Dostál – Myška, Kořínek. Na střídání brankař Švadlenka a Širuček.

SK Prosetín – FK Kameničky 5:0 (2:0). Branky:Ťopek 2, F. Vodvárka, vlastní Slováček, Vít. Skóre otevřel v 16. po ztrátě míče krásnou střelou Ťopek. Pak se čekalo na další změnu skóre až do 41., kdy po individuální akci dal vedení pojistku F. Vodvárka. Ve 45. po zákroku na R. Vodvárku kopal Remeš penaltu, ale bezúspěšně! Ve II. poločase oba týmy neproměňovaly šance až do 75., kdy po rohovém kopu si nechytatelnou dělovkou do šibenice dal Slováček vlastní branku – 3:0. Vítězové přidali ještě v 84. po ztrátě míče Ťopkem čtvrtý a o minutu později Marcelem Vítem po přihrávce Petra Hamana pátý gól. Sestavy – Prosetín: Havel – Remeš, Kropáček, Starý, Petr Haman – Šikl, R. Vodvárka, Vít, Černý – Ťopek, F. Vodvárka. Střídali D. a J. Ročňákovi. Kameničky: Hladký – Staněk, P. Adámek, Vtípil, Zavřel – Tichý, Sádovský, Perko, Slováček- Urbáenk, J. Adámek. Střídání: trenér Zdeněk Cach a Vít Zavřel.

Trenéři po utkání – Josef Širuček (Slatiňany): „V naší sestavě je nás bohužel málo, a proto hra vypadá tak, jak vypadá.“ Miroslav Teplý (Třemošnice): „V přípravě mám 22 lidí, tak je točím. Proti minule je sestava podstatně jiná. V hrací fázi přípravné utkání účel jednoznačně splnilo a spoustu akcí na toto zimní období mělo velmi slušnou úroveň. O rezervě (důraz v koncovce) víme, v dalším průběhu přípravy na ni ještě zapracujeme.“

Radek Teplý (Prosetín): „S výsledkem jsem samozřejmě spokojen, hra však postrádla určitou krásu, poněvadž se hraje v kombinovaných sestavách. I toto zimní období plní svůj úkol, protože dostane prostor více hráčů. O dnešním výsledku rozhodly individuální chyby a pak náš brankář Havel chytil soupeři čtyři tutovky.“ S tímto konstatováním souhlasil i Zdeněk Cach (Kameničky), který musel ve II. poločase nastoupit, když se v průběhu druhé půle zranil a nedohrál jeho svěřenec Tichý a tak si stačil jen postesknout: „Minule nás bylo osmnáct, teď nás postihly nemoce.“

Pořadí po dvou kolech: 1. Prosetín 4 (7:0), 2. SK Chrudim 4 (5:1), 3. Stolany 4 (6:3), 4. – 5. Slatiňany a Třemošnice oba 2 (2:2). 6. AFK Chrudim 0 (2:5), 7. Prachovice 0 (2:6), 8. Kameničky 0 (0:7).