Česká liga U19

MFK Chrudim - Viktorie Žižkov 3:1

Branky: 63. a 75. Tlapák (druhá z pen.), 82. Stránský (pen.) 56. Gračko.

První poločas probíhal mezi velkými vápny bez většího vzruchu. Zajímavější byla druhá půle, ve které se nejprve pěkně uvolnil Gračko a střelou k tyči poslal Pražany do vedení. Po sedmi minutách vyrovnal na 1:1 z trestného kopu Tlapák, který měl chvíli nato na své kopačce i vedoucí úspěch, ale před prázdnou brankou nezamířil přesně. Vychýlenou mušku si opět spravil po faulu na Stránského pokutový kop proměnil alá Panenka 2:1. Osm minut před koncem faulovaný Valenta sice branku překopl, ale pro svůj tým získal další penaltu, ze které pečetil výsledek Stránský.

Sestava MFK Chrudim: Zima D. Kopecký (46. Linhart) , Holeček, Sršeň (69. Matyáš), Škeřík Švec (53. T. Kopecký), Felkl, Zavřel, Stránský Tlapák (76. Vašulín), Kalas (46. Valenta).

Karel Svoboda, trenér: „Byl to náš nejhorší výkon v domácím prostředí. Pokud by byla možnost osmi střídání, tak jsme ji už o poločase využili. Kluci nesplnili vůbec nic, včetně taktických pokynů před zápasem. Ve druhém poločase alespoň zlepšili pohyb a donutili soupeře faulovat, proto jedna branka z trestného kopu a dvě z penalt. Otočili jsme výsledek, což je cenné, jenže když se daří, tak ty body chutnají daleko více."

Česká liga U17

MFK Chrudim - Most 1:1, na penalty 3:1

Branky: 45. Doležal 48. Jakub Šedivý. Pokutové kopy ve dva body proměnili Zikmunda, Doležal, Friček.

Martin Hroch, trenér: „Do utkání jsme vstoupili vlažně, prvních dvacet minut jsme byli horším mužstvem, pak se hra vyrovnala. Soupeř nás docela zaskočil, dostal se i do velké šance, ale naštěstí minul. I my jsme si vypracovali dvě příležitosti, které jsme však také neproměnili. Most brzy pochopil naši taktiku, kdy hráči chodí do ofsajdu, a proto jsme o poločase jednoho fotbalistu vystřídali. Tato změna se na výkonu týmu projevila. Díky naší aktivitě jsme vstřelili vedoucí gól, kdy Pecina vypíchl přihrávku gólmana a Doležal doklepl do prázdné branky. Bohužel hned o tři minuty později jsme inkasovali po velice dobré kombinaci hostů. Zbytek zápasu byl velký boj, Severočeši si vypracovali ještě dvě gólovky, my dokonce tři, ale skóre se již neměnilo. Došlo tak k penaltovému rozstřelu, v němž se na našem úspěchu nejvíce podílel svými vynikajícími zákroky brankář Gregovský, který chytil hned tři pokutové kopy! Získali jsme tak dva cenné body nad soupeřem, který byl jedním z nejlepších, který proti nám v letošním ročníku nastoupil."

Sestava MFK Chrudim: Gregovský Rompotl, Švec, Myška (41. Unger), Klenor (58. Benák) Klika (55. Jetmar), Zikmunda, Rožek, Friček Doležal, Pecina (48. Hellinger).

Česká liga U16

MFK Chrudim - Most 1:0

Branky: 75. Voženílek.

Josef Širůček, trenér: „Utkání bylo bojovné, ale takřka bez příležitostí, nakonec se nám v závěru jednou podařilo překonat mosteckou obranu. Dosáhli jsme tím prvního tříbodového vítězství, z čehož máme samozřejmě všichni radost. Doufám, že tím by se konečně mohla karta obrátit v náš prospěch.

Se střelbou ale máme problémy. Soupeři, kteří nás porazili, vypadali, že jsou fyzicky i fotbalově trochu dál než my. Postupně se však zlepšujeme a doufáme, že další body ještě uhrajeme."

Sestava MFK Chrudim: Branda Marel, Matějka, Skoumal, Šikl Boštík (Mareš), Sekanina, Bakeš (Doležal), Mašek (Šindelář) Binder, Voženílek. (dom)