Z nich měl lepší Super trefu ONDŘEJ SOLNIČKA z Chrudimě IV, takže mu můžeme blahopřát k primátu a máme pro něj připravenou tradičně láhev medoviny. Celkovým vítězem této tipovací soutěže se stal LADISLAV STARÝ ze Zaječic, který bude ještě bojovat o hlavní cenu (LCD televizor) s vítězi ostatních okresních redakcí Deníku z východních Čech. Nejlepší tři tipéři z každé redakce obdrží další hodnotné ceny, o jejichž předání je budeme informovat. Nejúspěšnějším hráčům blahopřejeme, všem děkujeme za účast a těšíme se nashledanou při jarní Fortuna lize.

1. místo
CR0178 Ladislav Starý, Zaječice 14 69
CR0190 Karel Šimon, Chrudim III 11 69
3. místo
CR0087 Nela Svobodová, Chrudim IV 11 66
4. místo
CR0176 Ladislav Starý ml., Zaječice 14 63
5. místo
CR0154 Ondřej Solnička, Chrudim IV 17 61
6. místo
CR0188 Pavel Drahý, Chrudim III 14 60
CR0084 Štěpánka Šveláňová, Nasavrky 14 60
CR0124 Josef Fuksa, Tuněchody 11 60
CR0108 Petr Škraňka, Pardubice 5 60
CR0214 Libor Tuček, Slatiňany 5 60
11. místo
CR0171 Radek Pecina, Chrudim IV 0 58
12. místo
CR0167 Lenka Solničková, Zaječice 14 57
CR0101 Jaroslava Vacková, Chrudim III 14 57
CR0028 František Jůn ml., Hlinsko 11 57
CR0072 Miloš Moravec ml., Slatiňany 11 57
CR0181 Jiří Souček, Chrudim III 11 57
CR0120 Jaroslava Kachlíková, Rozhovice 8 57
CR0058 Roman Makeš, Slatiňany 8 57
CR0179 Martin Souček, Chrudim III 8 57
CR0033 Jiří Rejda, Svratouch 2 57
21. místo
CR0056 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chr. 14 54
CR0027 František Jůn, Hlinsko 11 54
CR0059 Lukáš Makeš, Slatiňany 11 54
CR0088 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 54
CR0079 Rudolf Kouba, Orel 8 54
CR0156 Petr Michalička, Pardubice 8 54
CR0184 Marián Polášek, Chrudim III 8 54
CR0092 Petr Svoboda, Chrudim IV 8 54
CR0127 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 54
30. místo
CR0104 Jaroslava Křivánková, Zaječice 14 52
31. místo
CR0054 Jan Šár st., Chrast 14 51
CR0082 Jan Bohata ml., Slatiňany 11 51
CR0186 Jan Hromádko, Zaječice 11 51
CR0197 David Krčil, Skuteč 11 51
CR0017 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 51
CR0018 Lenka Dostálová, Hlinsko 5 51
CR0037 Karel Hejduk, Hlinsko 5 51
CR0019 Dana Pátková, Hlinsko 5 51
CR0125 Marketa Staňková, Tuněchody 5 51
CR0149 Leňa Horáková, Svídnice 2 51
CR0121 Jan Kachlík, Rozhovice 2 51
42. místo
CR0106 Miroslav Křivánek, Zaječice 14 49
CR0224 Milan Makeš, Slatiňany 11 49
CR0228 Miroslav Šimon, Chrudim III 11 49
CR0093 Josef Tomek, Ctětínek 8 49
46. místo
CR0024 Milan Zahálka, Blatno 14 48
CR0083 Mirek Roztočil, Svídnice 11 48
CR0030 Ladislav Tlapák, Všeradov 11 48
CR0074 Ivana Bakešová, Ctětínek 8 48
CR0066 Roman Hanuš, Slatiňany 8 48
CR0064 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 48
CR0172 Martin Solnička, Srní 8 48
CR0020 Karel Pátek, Hlinsko 5 48
CR0036 Jan Sotona, Hlinsko 5 48
CR0158 Radovan Štursa, Slatiňany 5 48
56. místo
CR0047 Petr Slanař, Hlinsko 17 46
CR0222 Alena Šveláňová, Bratroňov 14 46
CR0008 Josef Jeníček, Nasavrky 11 46
CR0210 Jan Sychra ml., Bělá 8 46
CR0226 Josef Svoboda, Ronov 5 46
61. místo
CR0123 Tomáš Kachlík, Rozhovice 14 45
CR0039 Jaroslav Trogner, Hlinsko 14 45
CR0023 Vladimír Zahálka, Blatno 14 45
CR0182 Lukáš Juliš, Chrudim IV 11 45
CR0015 Martina Kopecká, Rozhovice 11 45
CR0162 Jaroslav Křivský, Bojanov 11 45
CR0043 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 45
CR0126 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 45
CR0067 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 45
CR0042 František Starý, Hlinsko 5 45
CR0035 Romana Vyoralová, Svratouch -1 45
72. místo
CR0021 Štěpán Bonaventura, Hlinsko 14 44
73. místo
CR0105 Veronika Křivánková, Zaječice 8 43
CR0032 Jan Uher, Hlinsko 8 43
75. místo
CR0060 František Karlík, Nasavrky 14 42
CR0046 Dana Slanařová, Hlinsko 14 42
CR0081 Jan Bohata, Slatiňany 11 42
CR0195 Alžběta Osmíková, T. Kamenice 11 42
CR0063 Hana Hanušová, Slatiňany 8 42
CR0100 Ilona Jindřichovská, Dřeveš 8 42
CR0048 Milan Kalous, Hlinsko 8 42
CR0073 Petr Solnička, Ctětín 8 42
CR0006 Eva Sotonová, Žumberk 8 42
CR0053 Jan Šár sen., Chrast 8 42
CR0062 Jiří Horák, Nasavrky 5 42
CR0193 Tomáš Michek, Nasavrky 5 42
CR0150 Josef Petrus, Sobětuchy 2 42
88. místo
CR0107 Martin Solnička, Chrudim IV 11 40
CR0212 Marie Julišová, Bělá 8 40
90. místo
CR0012 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 14 39
CR0117 Štěpánka Pešavová, Chrudim I 14 39
CR0183 Josef Dostál, Chrudim III 11 39
CR0139 Martin Jinoch, Chrudim III 11 39
CR0140 Miloslav Kopecký, Rozhovice 11 39
CR0135 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 11 39
CR0132 František Starka, Chrudim II 11 39
CR0196 Dagmar Michková, Nasavrky 8 39
CR0131 Jaroslava Starková, Chrudim II 8 39
CR0055 Vladislava Šárová, Chrast 8 39
CR0065 Pavel Hanuš, Slatiňany -1 39
101. místo
CR0119 Ladislav Fabián, Chrudim III 14 38
102. místo
CR0221 Michaela Škraňková, Nasavrky 14 37
CR0111 Libor Žák, Rohozná 11 37
CR0110 Kamila Žáková, Rohozná 11 37
CR0203 Jaroslav Brůna, Bělá 5 37
CR0207 Radka Sychrová, Bělá 2 37
107. místo
CR0118 Josef Pešava, Chrudim III 14 36
CR0076 Žaneta Víšková, Slatiňany 14 36
CR0148 Lenka Horáková, Svídnice 11 36
CR0077 Petra Roztočilová, Svídnice 11 36
CR0057 Martin Škraňka, Nasavrky 11 36
CR0102 Josef Vacek, Chrudim III 11 36
CR0187 Květa Hromádková, Zaječice 8 36
CR0014 Vladimír Schuster, Zaječice 8 36
CR0061 Horymír Filip, Pardubice 5 36
CR0041 Ladislav Zdražil, Hlinsko 2 36
117. místo
CR0245 Tomáš Kuchař, Chrudim 11 35
CR0165 David Profous, Chrudim III 4 35
119. místo
CR0103 Josef Štursa, Zaječice 11 34
CR0206 Bohuslav Bulva, Bělá 8 34
CR0211 Jan Sychra, Bělá 8 34
CR0204 Jaroslav Brůna st., Bělá 5 34
CR0170 Filip Pecina, Chrudim 5 34
CR0209 Ondřej Sychra, Bělá 5 34
CR0241 Míša Vyoralová, Svratouch 5 34
126. místo
CR0029 Leoš Tlapák, Všeradov 14 33
CR0026 Ludmila Jůnová, Hlinsko 11 33
CR0070 Olga Moravcová, Slatiňany 11 33
CR0185 Jan Polášek, Chrudim III/727 11 33
CR0215 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 33
CR0080 Jana Bohatová, Slatiňany 8 33
CR0052 Jan Hromádko, Chrast 8 33
CR0034 Eva Kynclová, Krouna 8 33
CR0177 Marie Stará, Zaječice 8 33
CR0133 Martin Starka, Chrudim II 8 33
CR0191 Nikol Čelináková, H. Týnec 5 33
CR0010 Antonín Hradec, H. Městec 5 33
CR0144 Josef Jelínek, Čankovice 5 33
CR0168 Michal Rozsypal, Chrudim II 5 33
CR0051 Petr Teplý, Rosice 5 33
CR0038 Ilona Trognerová, Hlinsko 5 33
CR0151 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 33
CR0016 Mirek Svoboda, Ronov 2 33
CR0089 Josef Svoboda, Slatiňany 2 33
CR0002 Jakub Kubík, Vejvanovice 0 33
CR0040 Marie Zdražilová, Hlinsko -1 33
CR0095 Jan Polášek, Chrudim III -4 33
148. místo
CR0235 Tomáš Baťa ml., Radim 2 32
149. místo
CR0201 Jaromír Patočka st., Bělá 5 31
CR0208 Ivana Sychrová, Bělá 2 31
151. místo
CR0163 Lenka Křivská, Bojanov 14 30
CR0071 Miloš Moravec st., Slatiňany 11 30
CR0094 Lada Polášková, Chrudim III 11 30
CR0157 Eva Štursová, Slatiňany 11 30
CR0169 Eva Rejdová, Svratouch 8 30
CR0180 Lucie Součková, Chrudim III 8 30
157. místo
CR0166 František Besperát, Úhřetice 0 29
158. místo
CR0202 Kateřina Brůnová, Bělá 5 28
159. místo
CR0045 Karel Tomšík, Hlinsko 14 27
CR0049 Petra Kalousová, Hlinsko 8 27
CR0001 Dominik Kučera, Nasavrky 5 27
CR0159 Tomáš Novák, Stolany 5 27
CR0174 Marie Stará, Bítovany 2 27
CR0143 Martin Berner, Chrudim 0 27
CR0147 Veronika Horáková, Svídnice -1 27
CR0192 Jozef Čelinák, H. Týnec -7 27
167. místo
CR0244 Irena Šimonová, Slatiňany 8 26
168. místo
CR0240 Miloš Kyncl, Krouna 8 25
CR0198 Aneta Patočková, Bělá 5 25
CR0115 Josef Pištínek, Horka 2 25
CR0013 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 0 25
172. místo
CR0189 René Hromádko, Zaječice 11 24
CR0145 Jitka Jelínková, Čankovice 5 24
CR0153 Ladislav Synek, Pardubice II 5 24
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 24
CR0004 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 24
CR0175 Bedřich Starý, Bítovany 2 24
CR0142 Tomáš Berner, Chrudim 0 24
CR0025 Radek Lédl, Hlinsko -1 24
180. místo
CR0218 Libuše Kalinová, Pardubice 0 23
CR0160 Věra Škraňková, Chrudim III -1 23
CR0238 Lukáš Macháček, Hlinsko -4 23
183. místo
CR0213 Vladimír Juliš, Bělá 8 22
CR0199 Jaromír Patočka, Bělá 5 22
CR0227 Pepík Svoboda, Ronov 2 22
CR0011 Vladimír Trunc, Chrudim III 0 22
187. místo
CR0050 Eva Hromádková, Chrast 11 21
CR0097 Miroslav Lacman, Ctětín 5 21
CR0096 Jan Petr, H. Městec 2 21
CR0031 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 21
CR0141 Kateřina Duřtová, Lhota pod Libčany 0 21
192. místo
CR0161 Petr Škraňka, Chrudim III 8 20
CR0200 Iva Patočková, Bělá 2 20
CR0225 Marcela Váňová, Slatiňany 0 20
195. místo
CR0130 Alena Starková, Chrudim II 5 19
CR0205 Iva Bulvová, Bělá 2 19
CR0129 Pavel Urválek, Chrudim III 0 19
198. místo
CR0134 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 8 18
CR0194 Roman Michek, Nasavrky 5 18
CR0128 Karel Tůma, Chrudim III 5 18
CR0003 Roman Kubík, Vejvanovice 0 18
202. místo
CR0114 Jiří Bořil, Chrudim IV 0 16
CR0231 Martin Duřt, Hradec Králové 0 16
CR0217 František Jelínek, Čankovice -1 16
CR0164 Miroslav Honzák, Lozice -4 16
206. místo
CR0173 Jiří Starý, Bítovany 11 15
CR0234 Peter Tapalesse, Pardubice 5 15
CR0007 Eva Kacafírková, Kočí 2 15
CR0239 Zdeněk Kalous, Hlinsko 0 15
CR0237 Milan Novák, Chrudim IV 0 15
CR0099 Vladimír Šebek, Zaječice 0 15
212. místo
CR0219 Olda Kalina, Vejvanovice 0 14
213. místo
CR0216 Daniel Bakeš, Ctětínek 2 13
CR0223 Miroslav Šebek, Vranov 0 13
CR0091 Pavel Váňa, Slatiňany 0 13
216. místo
CR0252 Jiří Hricz, Hlinsko 11 12
CR0044 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 12
CR0236 Martina Nováková, Chrudim IV 0 12
CR0122 Josef Sedlák, Chrudim 0 12
220. místo
CR0220 Petr Kalina, Opatovice 0 11
CR0138 Jan Tatíček, Podlažice 0 11
CR0022 David Bonaventura, Hlinsko -1 11
223. místo
CR0232 Martina Bernerová, Chrudim 0 10
CR0112 Jitka Bořilová, Chrudim IV 0 10
CR0230 Evžena Duřtová, Lhota p. Libč. 0 10
CR0137 Jan Pilař, Křižanovice 0 10
227. místo
CR0098 Miluše Krejčíková, Zaječice 0 9
228. místo
CR0248 Kamila Andrová, Zaječice 0 8
CR0086 Jaruška Čičmancová, Slatiňany 0 8
CR0242 Jiří Janoušek, Chrudim III 0 8
CR0116 Milada Secká, Nové Lhotice 0 8
232. místo
CR0113 Jan Bořil, Chrudim IV 0 7
233. místo
CR0233 Jan Bouza, Pardubice 5 6
CR0229 Dagmar Peštová, Chrudim III 0 6
CR0009 Miroslav Buřič, Nasavrky -1 6
236. místo
CR0247 Milan Bárta, Vrdy 0 5
CR0085 Martina Homolková, Slatiňany 0 5
CR0243 Jaroslava Janoušková, Chrudim III 0 5
CR0078 Josef Sodomka ml., Slatiňany 0 5
CR0251 Lukáš Urválek, Chrudim IV 0 5
241. místo
CR0146 Lucie Bořilová, Chrudim IV 0 4
242. místo
CR0109 Josef Secký, Nové Lhotice 0 3
CR0068 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 3
244. místo
CR0090 Luděk Čičmanec, Slatiňany 0 2
CR0246 Jan Koch, Chrudim III 0 2
CR0136 Libor Pilař, Křižanovice 0 2
247. místo
CR0250 Jaroslav Andr, Zaječice 0 -1
CR0249 Ivana Andrová, Zaječice 0 -1
249. místo
CR0253 Milan Štoll, Slatiňany 0 -2
250. místo
CR0069 Denisa Táborská, Slatiňany -4 -15
251. místo
CR0005 Lenka Sotonová, Žumberk -10 -18
252. místo
CR0152 Kateřina Solničková, Chrudim IV -7 -32
CR0155 Renata Solničková, Chrudim IV -10 -32