AFK Chrudim komb. – SK Stolany 3:4 (2:1). Branky: Hlavatý, Klíma, Beneš – Berner, Černohubý, Kopp, Eis. Hosté přijeli kvůli značné nemocnosti v kádru jenom se devíti hráči do pole, takže jim soupeř půjčil Bernera a Livoru. Chrudimští byli spíše v „béčkové“ sestavě, protože před tímto turnajovým zápasem sehráli divizní „afrkáči“ přípravný duel s Vrchovinou (píšeme o něm na jiném místě stránky). Utkání přineslo vcelku vyrovnaný průběh, o výsledku rozhodly hrubé chyby obrany AFK, zejména v závěru utkání, kdy soupeř otočil ze stavu 3:2 dvěma vydařenými brejky. AFK: Kysela – Dvořáček, Rahimič, Michalec, Naď – Hlavatý, M. Holub, Vodrážka, Kopecký – Kroutil, Klíma (Zelinka, Berner, Hromádka, Beneš). Stolany: Báča (Kramařík) – Hála, Jedlička, Ždímal, Kučera – Černohubý, Krejčík, Eis, Hromádko – Kopp, Berner (Livora).

ŽSK Třemošnice – SK Libčany 5:1 (3:0). Branky vítězů: Hanousek 2, O. Vančura, Šebek, V. Rychnovský. Zápas účastníka krajského přeboru s lídrem I. A třídy Královéhradecka nabídl vcelku jednostranný průběh, jak napovídá výsledek. Libčany se snažily hrát ofenzivní fotbal, ale často zapomínaly na zadní vrátka, čehož dokázali Třemošničtí využít ke hladké výhře. Třemošnice: Vojáček – O. Rychnovský, Hluchnik (Kunášek), Škopek, Culek (Kalina) – O. Vančura, J. Vančura, V. Rychnovský, Kutílek – Hanousek, Šebek).

SK Ronov nad Doubravou – SK Svídnice 6:2 (3:2). Branky: Varga 2 (1 z pen.), Hronek, Staněk, V. Klug, Starý – Dvořák, Kubašta). Účastník okresního přeboru se překvapivě ujal dvoubrankového vedení, ale soupeř z I. B třídy do poločasu stačil otočit skóre ve svůj prospěch a ve druhé půli navýšit výsledek na půltuctovou výhru. Ronov: Golián – Ondráček, J. Klug, Spěvák, Kadlec – Starý, Staněk, J. Žítek, Sedlák – V. Klug, Hronek (Zita, Šmíd, Kamenský, Varga). Svídnice: Florián – Kaška, Kolář, Zelenka, Kudyn – kašpar, Blažek, Kubašta, Dvořák – Holeka, Dubský (Abouneama).