Litomyšl – Chrudim B 0:0

Přestože zápas přinesl nepopulární bezbrankovou remízu, tak hra měla spád, hrálo se nahoru – dolů a k vidění byla řada šancí. Prim ovšem hráli oba brankáři, domácí Jadrný a chrudimský Kysela, kteří předvedli několik velmi dobrých zákroků.

Litomyšl: Jadrný – Štoudek, F. Švec, Hašek, Macháček – Černý, Sršeň, Košín, Holec (70. Marek) – Adamča, Bednář. Chrudim B: Kysela – Koreček, Šebek, Beneš, Klíma – Vágner, Holub (46. Kopp), Hauf, Kesner – Kroutil (80. Lacman), Kopecký.

Třemošnice – Žamberk 1:2

Domácí nastoupili s odhodláním prolomit neúspěšnou šňůru. Měli převahu, bojovali a vypracovali si několik šancí, ovšem bez efektu. Se vstupem do II. půle prolomili Třemošničtí brankový půst a Šebek ve 46. minutě po rohu Lebdušky vsítil hlavou vedoucí gól. Rozhodnutí o výsledku přišlo patnáct minut před koncem střetnutí. K překvapení celého stadionu sudí Čech posoudil běžný souboj rameno na rameno jako faul ze strany domácího hráče a nařídil proti Třemošnici pokutový kop, navíc velmi problematicky vyloučil domácího Holíka. Hosté Černíkem z penalty vyrovnali a okamžitě využili rozhození a nesoustředěnosti domácích hráčů ke vstřelení vítězné branky. O tu se zasloužil v 76. minutě Pavelka. Třemošničtí se snažili o vyrovnání i o deseti hráčích, ale marně.

Branky: 46. Šebek – 75. Černík z pen., 76. Pavelka. Třemošnice: Žďánský – Rychnovský, Škopek, Holík, Kalina – Culek, Vančura, Lebduška, Kutílek – Šebek, Hanousek. Žamberk: Mareček – Ulvr, Šponar, Kašpar, Ramba – Bartoň (88. Pešek), Huška, Jírů (90. Pěnička), Rous – Černík, Pavelka (87. Rudolecký).

Choceň – H. Městec 1:1

První poločas byl poměrně vyrovnaný. Hosté hráli výborně a nijak nepřipomínali poslední tým tabulky. Kromě dvou šancí, které si Choceň vypracovala, je k ničemu nepustili. Do II. půle nastoupila Choceň, po promluvě v kabině, jako vyměněná. V 68. minutě se nemýlil Baborák. Jakmile se opět rozehrálo, tak Choceň udělala chybu a z penalty Rychtera srovnal na 1:1.

Branky: 68. Baborák – 69. Rychtera. Choceň: Trkal – Baborák (78. V. Vera), Seidenglanz, Dostál, J. Vera – V. Smejkal, Krejza, Šulc, Šabata – L. Smejkal (52. Konárek), Dědič (65. Jiráský). Heřmanův Městec: Rada – Šafránek, Rychtera, Hamsa, Volejník – Roman Chudomel (55. Šimon), Synek (88. Szaniszlo), Svoboda (81. Mach), Hlaváč – Salfický, Radek Chudomel.

Hlinsko – Vysoké Mýto 3:1

Domácí začali proti favoritu s respektem. V 9. však po ťukesu před brankou Černíka T. Bouška otevřel skóre – 1:0. Vzápětí šel střelec gólu sám na vysokomýtskou svatyni, tentokrát však brankář zachránil. Soupeř byl jako boxer po K. O. Domácí soupeře přikovali k vápnu, silně posílení hosté však čekali na svoji příležitost. V 17. vytlačil trestný kop Podmajerského Kopecký na roh a utkání se začalo vyrovnávat. Ve 39. rozehrál akci Slováček, Bouška mu narazil zpět a domácí střelec trefil přesně šibenici (gól měsíce) 2:0. Do II. půle nastoupilo Mýto s cílem zvrátit výsledek. V 66. po skrumáži snížil Kráčmer na 2:1, vzápětí však odpověděl tím nejlepším způsobem Dostál, který hlavou upravil opět na dvoubrankový rozdíl 3:1. V Hlinsku se hrálo nejlepší utkání podzimu, zásluhu na tom mají oba celky a pro domácí mají tři body cenu zlata.

Branky: 9. T. Bouška, 38. Slováček, 67. Dostál – 66. Kráčmer. Hlinsko: Kopecký – Nevole, Veselský, Slováček (73. holec), Holubec – Novák, Cach, M. Bouška, Dostál (88. Slavík) – T. Bouška, Jůn. Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Kráčmer (74. Vostrčil), Krýda, Hanovec (46. Kovářík), Konečný, Valášek, Podmajerský, Sedlák, Štancl (84. Dvořák).

Č. Třebová – Lanškroun 3:1

Branky: 6. Štěpán, 57. Borek z pen., 77. Grepl – 78. Kašpar. Č. Třebová: Křivka – Keprt, Štěpán, Petr, Kubásek – Grepl, Švec, Borek, Abt (51. Čikl) – Macko (64. Morkes), Pešina (84. Plačko). Lanškroun: Jaroš – Vaško, Šilar st., Krejsar, Šilar ml. – Votava, Novák (74. Roman Mizerák), Radek Mizerák, Richtr – Savych (67. Šišan), Popelář (45. Kašpar).

Polička – Cerekvice 0:2

Branky: 11. Souček, 26. Vondra. Polička: Reichl – Škoda, Pavliš, Jílek, T. Švec – Jan Mužík, Jiří Mužík, O. Petr, Nekvinda (46. Stejskal) – Netolický (73. Poul), Navrátil (78. Scheib). Cerekvice nad Loučnou: Ehrenberger – Coufal, Benko, Chleboun, Novák – Zahálka, Stejskal, Souček (75. Růžička), Smola (85. Drahoš), Dostál, Vondra (88. Pražák).

M. Třebová – Dobříkov 2:2

Branky: 70. Švanda, 84. Linhart – 24. Barták, 50. Klapal. Moravská Třebová: Večeř – R. Šatník, Potáček, Hányš, Winkler (41. Aberle) – Müller (70. Kozák), Staněk, Strouhal, Švanda – Linhart, Večeřa. Dobříkov: Novotný – Houžvička, Karela, Hořejší, Barták – Dostál, Malý, Klapal, Marek – Zahradník (90. Rouha), Kubatka (67. Salinger)

Holice – Svitavy 1:0

Branka: 24. Jedlička. Holice: B. Branda – Chvála, Pištora, Kopřiva, Skalický – Krpata (74. Starý), Beran, Jedlička, Kučera – Ručka, Jeřábek (88. J. Branda). Svitavy: Lampárek – Zatočil, Novák, Valta, Uhlíř (46. Ovad) – Urban, Kroulík, Čížek, Beránek (46. R. Jelínek) – Brůna (78. O. Jelínek), Čermák.

1. Holice 9 2 0 27:7 29
2. Svitavy 7 0 4 21:15 21
3. Č. Třebová 6 2 3 24:15 20
4. V. Mýto 6 2 3 18:9 20
5. Polička 5 4 3 18:13 19
6. M. Třebová 5 3 3 17:13 18
7. Žamberk 5 3 3 14:10 18
8. Cerekvice 6 0 5 18:16 18