VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy OFS: Jací rozhodčí byli nasazeni pro 17. kolo?

Chrudim - Zajímá vás nasazení rozhodčích v okresních soutěžích pro 17. kolo? Čtěte dál!

13.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

Soutěž A1A Okresní přebor, 17. kolo
A1A1701 Miřetice – Rváčov NE 19. 04. 17:00 Kykal, Krejska, R. Pokorný
A1A1702 Luže – H. Městec „B“ NE 19. 04. 17:00 Kváša, Tláskal, Dušek
A1A1703 Vítanov – Hr. Týnec SO 18. 04. 17:00 Dušek, Kučera, Jinoch
A1A1704 Svídnice – H.Bradlo SO 18. 04. 17:00 Semerád, Průcha, Šeps
A1A1705 Nasavrky – Chroustovice NE 19. 04. 17:00 Kosina, F. Smitka, Havránek
A1A1706 Bítovany – Chrast NE 19. 04. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1707 Ronov – SK Chrudim „B“ NE 19. 04. 17:00 Průcha, Kořínek, Šeps

Soutěž A2A III. třída, 17. kolo
A2A1701 Bojanov – Holetín SO 18. 04. 17:00 Kořínek
A2A1702 Načešice “B“ – Tuněchody NE 19. 04. 17:00 Ďuriš
A2A1703 Stolany „B“ – Křižanovice SO 18. 04. 17:00 R. Pokorný
A2A1704 Krouna – Orel NE 19. 04. 17:00 Mrázek
A2A1705 Slatiňany “B“ – Prosetín “B“ SO 18. 04. 17:00 B. Čechlovský
A2A1706 Bořice – Svratouch SO 18. 04. 17:00 Krejska
A2A1707 Dřenice – Rosice NE 19. 04. 17:00 Alinč

Soutěž A3A IV. třída, 18. kolo
A3A1801 Ctětín – Miřetice “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Průcha
A3A1802 Trh. Kamenice – Tuněchody “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Dušek
A3A1803 Městec – Míčov PÁ 17. 04. 17:00 Ďuriš
A3A1804 Krouna “B“ – Zaječice PÁ 17. 04. 17:00 Krejska
A3A1805 Orel “B“ – Prachovice “B“ PÁ 17. 04. 17:00 R. Pokorný
A3A1807 Žl. Chvalovice – Orel Hlinsko PÁ 17. 04. 17:00 Novotný
A3A1808 Kočí – Chrast “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Váša, hř. Chrast

Soutěž A3A IV. třída, 21. kolo

A3A2101 Žl. Chvalovice – Ctětín SO 18. 04. 17:00 Váša
A3A2102 Kočí má volno
A3A2103 Chrast “B“ – Orel “B“ NE 19. 04. 17:00 Žďánský
A3A2104 Orel Hlinsko – Krouna “B“ SO 18. 04. 17:00 Tláskal, hř. Vortová
A3A2105 Jenišovice – Městec NE 19. 04. 17:00 Malivánek
A3A2106 Prachovice “B“ – Trhová Kamenice SO 18. 04. 17:00 Novotný
A3A2107 Zaječice – Miřetice “B“ NE 19. 04. 17:00 Kučera, hř. Orel
A3A2108 Míčov – Tuněchody “B“ SO 18. 04. 17:00 F. Smitka

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 17. kolo
C1A1701 Rosice – Rozhovice SO 18. 04. 10:00 Mrázek
C1A1702 Luže – Miřetice NE 19. 04. 14:30 Dušek
C1A1703 Nasavrky – Hr. Týnec SO 18. 04. 10:00 Kváša
C1A1704 Chroustovice – Prosetín SO 18. 04. 17:00 Ďuriš
C1A1705 Bojanov má volno
C1A1706 Ronov – Svratouch NE 19. 04. 10:00 Bednář
C1A1707 Skuteč – Rváčov NE 19. 04. 10:00 Šebek

Soutěž E1A OP starších žáků, 19. kolo

E1A1901 Holetín – Chroustovice NE 19. 04. 10:00 Horník
E1A1902 Svídnice – Rosice NE 19. 04. 10:00 Alinč
E1A1903 H. Bradlo – Svratouch NE 19. 04. 10:00 Malivánek, hř. Bojanov
E1A1904 Ronov – Dřenice SO 18. 04. 10:00 Novotný

Soutěž F1A OP mladších žáků, 16. kolo

F1A1603 Zaječice – Krouna NE 19. 04. 14:00 B. Čechlovský

Soutěž F1A OP mladších žáků, 19. kolo
F1A1901 Krouna má volno
F1A1902 Luže – Rváčov NE 19. 04. 10:00 Kysela
F1A1903 Ctětín – Hr. Týnec NE 19. 04. 10:00 Kosina
F1A1904 Junior – Zaječice SO 18. 04. 14:00 Petr, hř. Zaječice

Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 11. kolo
G1A1101 Hlinsko – Junior SO 18. 04. 09:00 Šebek
G1A1102 Junior – Vítanov SO 18. 04. 10:00 Šebek, hř. Hlinsko
G1A1103 Vítanov – Hlinsko SO 18. 04. 11:00 Šebek, hř. Hlinsko
G1A1104 Zaječice – H. Městec NE 19. 04. 09:00 Havránek
G1A1105 H. Městec – Luže NE 19. 04. 10:00 Havránek, hř. Zaječice
G1A1106 Luže – Zaječice NE 19. 04. 11:00 Havránek, hř. Zaječice
G1A1107 Slatiňany – SK Chrudim NE 19. 04. 09:00 Jinoch
G1A1108 SK Chrudim – Načešice NE 19. 04. 10:00 Jinoch, hř. Slatiňany
G1A1109 Načešice – Slatiňany NE 19. 04. 11:00 Jinoch, hř. Slatiňany

13.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vážná nehoda v Tuněchodech. Cyklistka se střetla s nákladním vozidlem.

Ke sražené cyklistce do Tuněchod letěl vrtulník

Prvňáčci z 1. B Základní školy Chrast, kterou vede paní učitelka Monika Palatová.

Naši prvňáci z 1. B ZŠ Chrast

U Vlčkovic na Orlickoústecku se při zákroku postřelil policista

Vlčkovice – Střelným zraněním policisty skončil víkendový policejní zákrok.

Míchačku vytáhly zpátky na silnici dva autojeřáby

Podhořany u Ronova - Ve středu krátce po 15. hodině došlo k dopravní nehodě autodomíchávače nebo-li mixu na silnici III. třídy mezi obcemi Podhořany u Ronova a Semtěš.

Piškvorkáři bojovali o postup

Chrudim – Padesát středních a základních škol v Chrudimi se ve středu utkalo na půdě zdejší SOŠ a SOU obchodu a služeb v piškvorkách.

Chrudimský sběrný dvůr čeká výrazná proměna

Chrudim – Město vypsalo veřejnou zakázku na rekonstrukci sběrného dvora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT